Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    co za głupie forum

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 11:40
    jak czytam o tych waszych problemach zyciowych,to mam ochote walic głowa w
    sciane... nie macie inych zajec niz siedzenie i wypisywanie bzdur?
    Obserwuj wątek
      • b_bb Re: co za głupie forum 20.05.05, 11:44
        Nie mamy.:)
        A Ty nie masz innych zajęć, niż czytanie tych bzdur?
        • Gość: facet Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 11:46
          jak sie człowiek chce posmiac to nawet poczyta..co nie przeszkadza w wyciaganiu
          wnioskow...
          • lunalovelight Re: co za głupie forum 20.05.05, 11:49
            jak to cudownie, ze pofatygowales sie nam to uswiadomic! co bysmy zrobily bez
            madrego faceta, szkoda gadac...

            oj dana dana ;) ;P.
          • b_bb Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:01
            No widzisz, jakie pożyteczne to forum. Rozrywki dostarcza takim mądrym facetom.
            Ale żeby śmiać się z takich bzdur? Człowiek taki jak Ty powinien poszukiwać
            rozrywki stosownej do swojego wysokiego poziomu.
            • charade Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:06
              Facet, wracaj do czytania "Ulissesa", nic tu po Tobie.
        • Gość: Oliwcia co za głupi facet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 12:21
          Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego nie ma fora dla facetów?Pisaliby jeszcze
          gorsze bzdury.W stylu:"a jak zjem sterydy z makaronem to laski na mnie polecą?"
          A po za tym jak sie nie podoba to po co tu wchodzisz?
          • krowa_w_kropki Re: co za głupi facet 20.05.05, 12:23
            Oliwcia! To samo wysłałyśmy jednocześnie, tylko że Ty w temacie a ja w
            treści :)))
      • blinski Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:16
        oj człowieku, ciekawe ile czasu ci jeszcze zajmnie uświadomienie sobie, że
        kobiety i faceci mają trochę inne zainteresowania i tematy rozmów?
        • Gość: myszka333 Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 12:19
          A może facet napisał by coś mądrego, żeby dać nam pozytywny przykład.
      • krowa_w_kropki Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:21
        Co za głupi facet
        • Gość: Oliwcia do krówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 13:02
          Niebawem nasze jaźnie stworzą jedną całość :)
          • Gość: NADOBNA Re: do krówki IP: *.aster.pl 20.05.05, 13:11
            Mnie normalnie nie chce już nikt słuchać to przychodzę tutaj poseplenić
      • ludzka_budowla Re: co za głupie forum 20.05.05, 16:03
        Gość portalu: facet napisał(a):

        > jak czytam o tych waszych problemach zyciowych,to mam ochote walic głowa w
        > sciane...

        prosze prosze. rozpedz sie i zrob to.

        > sciane... nie macie inych zajec niz siedzenie i wypisywanie bzdur?

        nie nie mamy. jestesmy utrzymankami super bogatych factow (najczesciej powyzej
        70 roku zycia). nic nie robimy tylko siedzimy, pachniemy i gadamy o bzdurach.
        masz z tym problem?
      • easier_to_fly Re: co za głupie forum 20.05.05, 16:05
        Gość portalu: facet napisał(a):

        > nie macie inych zajec niz siedzenie i wypisywanie bzdur?

        No a właściwie to co ty właśnie zrobiłeś?? :P
        A poza tym, czy ktoś tu pisze: "oto mój problem życiowy:..." Jakoś nie
        zauważyłam.
      • Gość: alex Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 16:07
        >jak czytam o tych waszych problemach zyciowych,to mam ochote walic głowa w
        sciane...

        Wal! A nuż Ci pomoże...
      • ziyi Re: co za głupie forum 20.05.05, 16:09
        no to chlopie zmykaj na madre forum autu moto i podyskutuj nad wyzszoscia gazu
        nad benzyna
      • marvellous Re: co za głupie forum 20.05.05, 18:33
        Jak ja kiedyś czytałam sobie forum 'mężczyzna' to było ze mną gorzej skarbie niż z Tobą.
        Nie macie innych zainteresowań poza sexem?
      • Gość: aga Re: co za głupi facet IP: *.chello.pl 20.05.05, 18:50
        wal wal ile wlezie, będzie o jedną zrzędę mniej
      • przemkowa.b Re: co za głupie forum 20.05.05, 19:35
        A skąd wiesz, że my na tym forum poruszamy nasze problemy życiowe?
      • kochanica-francuza Mamy 20.05.05, 20:58
        Studiowanie,nauka trzech języków,pomoc biurowo-administracyjna mamie w
        firmie,natręctwa.

        • Gość: baret Re: Mamy IP: *.chello.pl 20.05.05, 22:28
          facet, weź przegląd sportowy, włacz TV, obejrzyj mecza, obejrzyj gołotę, walnij
          sobie zimny browar, i podrap sie po brzuchu.
          Nie marudź.
      • Gość: kikala Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 00:34
        możesz też konika trzepnąć, tak dla zasady... może ci ulży
        • zettrzy Re: co za głupie forum 21.05.05, 04:14
          > możesz też konika trzepnąć,

          to jest akurat chwilowo niemodne... modnie jest wybrzydzac sie na mode, koles po
          prostu daje nam znac ze on tez i trzeba go przyswoic, bo sie czuje odrzucony,
          nieprzynalezacy i niespelniony
          kontaktu on ci szuka w taki niekonwencjonalny sposob, ot co
        • Gość: facet Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:05
          och,coz za nagłe poruszenie...jeden malenki post a tu taki odzew ządnych krwi
          drapieżnych kobiet...spokojnie..lepiej juz dyskutujcie o falbankach,taka
          agresja jest strasznie nie kobieca....pozdrawiam,
          • Gość: sola Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:09
            prowokujesz a później się jeszcze dziwisz, śmieszny jesteś koleś
          • dori7 Re: co za głupie forum 21.05.05, 12:08
            Te, koles, jak jestes taki wysublimowany inteligent, to idz sobie o polskiej
            ortografii poczytac, szczegolnie o pisowni "nie" z przymiotnikami. Nie dosc, ze
            malkontent i seksista, to jeszcze niedouczony. Brrr.
        • Gość: marvellous Re: co za głupie forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:07
          :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))0
      • fuzzystone do faceta 21.05.05, 11:09
        idz na forum czas wolny, i znajdz takie ktore nazywa sie kirysek. Kirysek to
        taka rybka jakbys nie wiedzial - (bo twoj poziom wskazuje na to ze mozesz miec
        probemy ze znalezieniem tej informacji).A wiec jak na to forum wejdziesz to
        walnij tam z grubej rury ze siedza i wypisuja bzdur bo ospa w akwarium, samica
        gupika sie koci a bojownik gniazdo robi...Kazdy niech pisze o cyzm chce a ty sie
        po porstu odwal jak nie masz nic do powiedzenia w temacie moda.
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka