Gość: facet IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 11:40 jak czytam o tych waszych problemach zyciowych,to mam ochote walic głowa w sciane... nie macie inych zajec niz siedzenie i wypisywanie bzdur? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
b_bb Re: co za głupie forum 20.05.05, 11:44 Nie mamy.:) A Ty nie masz innych zajęć, niż czytanie tych bzdur? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 11:46 jak sie człowiek chce posmiac to nawet poczyta..co nie przeszkadza w wyciaganiu wnioskow... Odpowiedz Link Zgłoś
lunalovelight Re: co za głupie forum 20.05.05, 11:49 jak to cudownie, ze pofatygowales sie nam to uswiadomic! co bysmy zrobily bez madrego faceta, szkoda gadac... oj dana dana ;) ;P. Odpowiedz Link Zgłoś
b_bb Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:01 No widzisz, jakie pożyteczne to forum. Rozrywki dostarcza takim mądrym facetom. Ale żeby śmiać się z takich bzdur? Człowiek taki jak Ty powinien poszukiwać rozrywki stosownej do swojego wysokiego poziomu. Odpowiedz Link Zgłoś
charade Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:06 Facet, wracaj do czytania "Ulissesa", nic tu po Tobie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oliwcia co za głupi facet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 12:21 Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego nie ma fora dla facetów?Pisaliby jeszcze gorsze bzdury.W stylu:"a jak zjem sterydy z makaronem to laski na mnie polecą?" A po za tym jak sie nie podoba to po co tu wchodzisz? Odpowiedz Link Zgłoś
krowa_w_kropki Re: co za głupi facet 20.05.05, 12:23 Oliwcia! To samo wysłałyśmy jednocześnie, tylko że Ty w temacie a ja w treści :))) Odpowiedz Link Zgłoś
blinski Re: co za głupie forum 20.05.05, 12:16 oj człowieku, ciekawe ile czasu ci jeszcze zajmnie uświadomienie sobie, że kobiety i faceci mają trochę inne zainteresowania i tematy rozmów? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: myszka333 Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 12:19 A może facet napisał by coś mądrego, żeby dać nam pozytywny przykład. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Oliwcia do krówki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.05, 13:02 Niebawem nasze jaźnie stworzą jedną całość :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: NADOBNA Re: do krówki IP: *.aster.pl 20.05.05, 13:11 Mnie normalnie nie chce już nikt słuchać to przychodzę tutaj poseplenić Odpowiedz Link Zgłoś
ludzka_budowla Re: co za głupie forum 20.05.05, 16:03 Gość portalu: facet napisał(a): > jak czytam o tych waszych problemach zyciowych,to mam ochote walic głowa w > sciane... prosze prosze. rozpedz sie i zrob to. > sciane... nie macie inych zajec niz siedzenie i wypisywanie bzdur? nie nie mamy. jestesmy utrzymankami super bogatych factow (najczesciej powyzej 70 roku zycia). nic nie robimy tylko siedzimy, pachniemy i gadamy o bzdurach. masz z tym problem? Odpowiedz Link Zgłoś
easier_to_fly Re: co za głupie forum 20.05.05, 16:05 Gość portalu: facet napisał(a): > nie macie inych zajec niz siedzenie i wypisywanie bzdur? No a właściwie to co ty właśnie zrobiłeś?? :P A poza tym, czy ktoś tu pisze: "oto mój problem życiowy:..." Jakoś nie zauważyłam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: alex Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.05.05, 16:07 >jak czytam o tych waszych problemach zyciowych,to mam ochote walic głowa w sciane... Wal! A nuż Ci pomoże... Odpowiedz Link Zgłoś
ziyi Re: co za głupie forum 20.05.05, 16:09 no to chlopie zmykaj na madre forum autu moto i podyskutuj nad wyzszoscia gazu nad benzyna Odpowiedz Link Zgłoś
marvellous Re: co za głupie forum 20.05.05, 18:33 Jak ja kiedyś czytałam sobie forum 'mężczyzna' to było ze mną gorzej skarbie niż z Tobą. Nie macie innych zainteresowań poza sexem? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aga Re: co za głupi facet IP: *.chello.pl 20.05.05, 18:50 wal wal ile wlezie, będzie o jedną zrzędę mniej Odpowiedz Link Zgłoś
przemkowa.b Re: co za głupie forum 20.05.05, 19:35 A skąd wiesz, że my na tym forum poruszamy nasze problemy życiowe? Odpowiedz Link Zgłoś
kochanica-francuza Mamy 20.05.05, 20:58 Studiowanie,nauka trzech języków,pomoc biurowo-administracyjna mamie w firmie,natręctwa. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: baret Re: Mamy IP: *.chello.pl 20.05.05, 22:28 facet, weź przegląd sportowy, włacz TV, obejrzyj mecza, obejrzyj gołotę, walnij sobie zimny browar, i podrap sie po brzuchu. Nie marudź. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kikala Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 00:34 możesz też konika trzepnąć, tak dla zasady... może ci ulży Odpowiedz Link Zgłoś
zettrzy Re: co za głupie forum 21.05.05, 04:14 > możesz też konika trzepnąć, to jest akurat chwilowo niemodne... modnie jest wybrzydzac sie na mode, koles po prostu daje nam znac ze on tez i trzeba go przyswoic, bo sie czuje odrzucony, nieprzynalezacy i niespelniony kontaktu on ci szuka w taki niekonwencjonalny sposob, ot co Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: facet Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:05 och,coz za nagłe poruszenie...jeden malenki post a tu taki odzew ządnych krwi drapieżnych kobiet...spokojnie..lepiej juz dyskutujcie o falbankach,taka agresja jest strasznie nie kobieca....pozdrawiam, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sola Re: co za głupie forum IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:09 prowokujesz a później się jeszcze dziwisz, śmieszny jesteś koleś Odpowiedz Link Zgłoś
dori7 Re: co za głupie forum 21.05.05, 12:08 Te, koles, jak jestes taki wysublimowany inteligent, to idz sobie o polskiej ortografii poczytac, szczegolnie o pisowni "nie" z przymiotnikami. Nie dosc, ze malkontent i seksista, to jeszcze niedouczony. Brrr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marvellous Re: co za głupie forum IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.05, 11:07 :-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))0 Odpowiedz Link Zgłoś
fuzzystone do faceta 21.05.05, 11:09 idz na forum czas wolny, i znajdz takie ktore nazywa sie kirysek. Kirysek to taka rybka jakbys nie wiedzial - (bo twoj poziom wskazuje na to ze mozesz miec probemy ze znalezieniem tej informacji).A wiec jak na to forum wejdziesz to walnij tam z grubej rury ze siedza i wypisuja bzdur bo ospa w akwarium, samica gupika sie koci a bojownik gniazdo robi...Kazdy niech pisze o cyzm chce a ty sie po porstu odwal jak nie masz nic do powiedzenia w temacie moda. Odpowiedz Link Zgłoś