Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    BUTIK AVANTI

    04.09.05, 17:20
    czy podobają się wam te rzeczy z butiku Avanti ???
    Co o tym sądzicie ???
    Obserwuj wątek
      • jaleo Re: BUTIK AVANTI 04.09.05, 19:15
        Chodzi Ci o to?:

        sklep.gazeta.pl/sklep/0,0.html
        Jesli tak, to mnie sie podoba, bo to sa dosc ladnie zaprojektowane ubrania za
        smieszna cene (przynajmniej na warunki zachodnie, nie wiem jak to sie ma do cen
        w polskich sklepach). Kimonowa bluzka z "rosyjskimi" wzorami jest szczegolnie
        ladna i na czasie.

        A w ogole kto to jest Paprocki & Brzozowski? Ten po lewej (Paprocki?) to nawet
        niezly looker jest ;-)
        • myszka_333 Re: BUTIK AVANTI 04.09.05, 19:22
          www.paprockibrzozowski.alpha.pl/
      • jaleo Re: BUTIK AVANTI 04.09.05, 19:37
        Ciekawa ta ich strona internetowa...

        Czy moze wiecie, kto spiewa ten pierwszy utwor (ten z grzmotem na poczatku)?
        Nawet niezly, jesli sie zignoruje zadziwiajacy akcent wykonawczyni...

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka