isia85 31.07.06, 17:43 jak obiecałam tak pisze:)nabyłas juz te koraliki? jesli nie to oczywiscie moge ja dla ciebie zamówic. pytanie tylko jaka srednica, ile, czy to maja byc perełki czy jakie? pozdrawiam:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj