Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Kolczyki-recznie wykonane

    03.02.07, 20:15
    kiedys czytałam ze któras z forumowiczek zajmuje sie wyrobem kolczykow:)
    chce zakupic sliczne kolczyki,ale nie moge znalezc strony tej
    pani.pomocy.POZDRAWIAM
    Obserwuj wątek
      • miska_malcova Re: Kolczyki-recznie wykonane 03.02.07, 23:08
        zajrzyj do www.koszka.com
      • rzesa20 Re: Kolczyki-recznie wykonane 03.02.07, 23:10
        fotoforum.gazeta.pl/71,1,768.html?f=768
      • yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 04.02.07, 12:18
        wiele forumowiczek zajmuje się wyrobem kolczyków...w tym ja ;)
        • maiwa Re: Kolczyki-recznie wykonane 04.02.07, 21:52
          yavanna86-sliczne!kolczyki!takich szukam!jakie masz ceny? i jak mozna je u
          Ciebie zakupic?pozdrawiam
          • agulag26 Re: Kolczyki-recznie wykonane 05.02.07, 16:02
            a ja też robie :)
            • yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 05.02.07, 16:08
              Maiwa,napiszę Ci maila na gazetowy:)
            • maiwa Re: Kolczyki-recznie wykonane 05.02.07, 20:58
              mozna zamowic?
            • isia85 agulag 26 06.02.07, 11:07
              moja droga interesuja mnie pewne kolczyki u ciebie ale nie moge znalezc cenki
              ani nic:( takie z perełkami.
              • isia85 Re: agulag 26 06.02.07, 11:12
                znalazłam cenke:) jesli mozesz napisz do mnie jak długo czeka sie na kolczyki,
                ile czeka sie na przesyłke itp. moj mail aurelia_wy@wp.pl dziekuje

                PS. interesujace mnie kolczyki nosza nazwe "perłowa klasyka"
                • agulag26 Re: agulag 26 06.02.07, 20:31
                  zaraz napisze - sprawdź poczte :)
        • isia85 Re: Kolczyki-recznie wykonane 06.02.07, 11:04
          obiecałam sobie nie ulec tego typu biżuterii jednak gdy zobaczyłam twoje
          kolczyki to wymiekłam:( tylko dlaczego podobaja mi sie te ktorych juz nie ma?:(
      • teq3 Re: Kolczyki-recznie wykonane 06.02.07, 10:20
        Ja też robię w biżu :)
        • yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 06.02.07, 11:47
          Maiwa,sprawdź pocztę na gazecie.Nie załatwiam interesów na forach;)
          • maiwa Re: Kolczyki-recznie wykonane 07.02.07, 08:58
            yovanna to moj mail g_ojo@tlen.pl
            • yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 07.02.07, 11:01
              Yavanna,jeśli można prosić.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka