maiwa 03.02.07, 20:15 kiedys czytałam ze któras z forumowiczek zajmuje sie wyrobem kolczykow:) chce zakupic sliczne kolczyki,ale nie moge znalezc strony tej pani.pomocy.POZDRAWIAM Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
miska_malcova Re: Kolczyki-recznie wykonane 03.02.07, 23:08 zajrzyj do www.koszka.com Odpowiedz Link Zgłoś
rzesa20 Re: Kolczyki-recznie wykonane 03.02.07, 23:10 fotoforum.gazeta.pl/71,1,768.html?f=768 Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 04.02.07, 12:18 wiele forumowiczek zajmuje się wyrobem kolczyków...w tym ja ;) Odpowiedz Link Zgłoś
maiwa Re: Kolczyki-recznie wykonane 04.02.07, 21:52 yavanna86-sliczne!kolczyki!takich szukam!jakie masz ceny? i jak mozna je u Ciebie zakupic?pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 05.02.07, 16:08 Maiwa,napiszę Ci maila na gazetowy:) Odpowiedz Link Zgłoś
isia85 agulag 26 06.02.07, 11:07 moja droga interesuja mnie pewne kolczyki u ciebie ale nie moge znalezc cenki ani nic:( takie z perełkami. Odpowiedz Link Zgłoś
isia85 Re: agulag 26 06.02.07, 11:12 znalazłam cenke:) jesli mozesz napisz do mnie jak długo czeka sie na kolczyki, ile czeka sie na przesyłke itp. moj mail aurelia_wy@wp.pl dziekuje PS. interesujace mnie kolczyki nosza nazwe "perłowa klasyka" Odpowiedz Link Zgłoś
isia85 Re: Kolczyki-recznie wykonane 06.02.07, 11:04 obiecałam sobie nie ulec tego typu biżuterii jednak gdy zobaczyłam twoje kolczyki to wymiekłam:( tylko dlaczego podobaja mi sie te ktorych juz nie ma?:( Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 06.02.07, 11:47 Maiwa,sprawdź pocztę na gazecie.Nie załatwiam interesów na forach;) Odpowiedz Link Zgłoś
maiwa Re: Kolczyki-recznie wykonane 07.02.07, 08:58 yovanna to moj mail g_ojo@tlen.pl Odpowiedz Link Zgłoś
yavanna86 Re: Kolczyki-recznie wykonane 07.02.07, 11:01 Yavanna,jeśli można prosić. Odpowiedz Link Zgłoś