Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    conversy na Boze...

    15.10.07, 16:28

    ...Narodzenie swiateczny model :))))
    fotoforum.gazeta.pl/3,0,912687,2,1.html
    Obserwuj wątek
      • sankanda Re: conversy na Boze... 15.10.07, 20:27
        no, po prostu sa boskie !:)))
        • mewful Re: conversy na Boze... 16.10.07, 00:02
          mają taki kolorek, że najchętniej bym je schrupała, mniam!
        • kill4love Re: conversy na Boze... 16.10.07, 11:54
          przesłodziutkie;)
      • emii77 ot: La Repubblica i Doda 16.10.07, 12:14
        daggy, widzialas wzmanke o Dodzie we wloskiej prasie? pisali w poniedzialkowym
        wydaniu La Repubblica i na ich stronie internetowej
        www.repubblica.it/2006/08/gallerie/gente/electra-doda/1.html
        Dopiero z wloskich gazet dowiedzialam sie ze Doda taka inteligentna :)pozdrawiam
        • daggy4 Re: ot: La Repubblica i Doda 16.10.07, 12:31

          nie widzialam!- czytam corriere - repubblica jest lewicowa :)
          dzieki dzieki- zaraz przeczytam
          pozdrowienia :))
        • paulish Re: ot: La Repubblica i Doda 23.10.07, 20:43
          Nie podobają mi się conversy w cekiny, ale fakt, kolor ładny,
          czereśniowy. Ja kupiłabym sobie trampole w kicajce, albo ładną kratę
          tweedową.
          • daggy4 Re: ot: La Repubblica i Doda 24.10.07, 10:23
            tych w krate powinno byc teraz na kopy

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka