daggy4 15.10.07, 16:28 ...Narodzenie swiateczny model :)))) fotoforum.gazeta.pl/3,0,912687,2,1.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mewful Re: conversy na Boze... 16.10.07, 00:02 mają taki kolorek, że najchętniej bym je schrupała, mniam! Odpowiedz Link Zgłoś
emii77 ot: La Repubblica i Doda 16.10.07, 12:14 daggy, widzialas wzmanke o Dodzie we wloskiej prasie? pisali w poniedzialkowym wydaniu La Repubblica i na ich stronie internetowej www.repubblica.it/2006/08/gallerie/gente/electra-doda/1.html Dopiero z wloskich gazet dowiedzialam sie ze Doda taka inteligentna :)pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: ot: La Repubblica i Doda 16.10.07, 12:31 nie widzialam!- czytam corriere - repubblica jest lewicowa :) dzieki dzieki- zaraz przeczytam pozdrowienia :)) Odpowiedz Link Zgłoś
paulish Re: ot: La Repubblica i Doda 23.10.07, 20:43 Nie podobają mi się conversy w cekiny, ale fakt, kolor ładny, czereśniowy. Ja kupiłabym sobie trampole w kicajce, albo ładną kratę tweedową. Odpowiedz Link Zgłoś
daggy4 Re: ot: La Repubblica i Doda 24.10.07, 10:23 tych w krate powinno byc teraz na kopy Odpowiedz Link Zgłoś