Forum Kobieta Moda
ZMIEŃ
    29.01.08, 13:58
    slodziutkie
    Obserwuj wątek
      • momoneymoproblems Szpilki 29.02.08, 08:46
        Piękne, chce je wszystkie. Wszystkie wszystkie, wszystkie!!!Mooooje.
      • eirenne Re: Szpilki 29.02.08, 10:44
        Mam słabość do szpilek, ale z tych tylko ostatnie od Nine West w miarę mi sie
        podobają...
        • gocha500 Re: Szpilki 01.03.08, 07:53
          ja mam bardzo podobne do tych z pozycji 6 takie zlotawe peep toes
          ale na deko nizszym obcasiku jednak!ale podobienstwo bardzo duze!
          • agiee1988 Re: Szpilki 01.03.08, 10:15
            strasznie wysokie sa te buty, ja bym szukala w nizszych, a buty takie (wyjatek
            cenowy do 100 zl) na ktore bym chyba musiala kredyt brac. jak zwykle link z
            drogimi butami, balerinki tez kur... ceny za buty - 300 zl.
            ladne sa 5 i 6 - ale czegos tam za duzo - albo nie "to" z boku, albo nie kokarda
            z przodu.
            • minio-appletree Re: Szpilki 01.03.08, 10:23
              najlepsze nine west, a niektóre istne koszmarki. wogóle wyrzuciłam wszystkie
              szpilki na dno szafy, bo moich sercem i umysłem zawładneły butki na wysokim
              topornym słupku. jedyne zachowane przeze mnie szpilki to moje żółtki:
              fotoforum.gazeta.pl/3,0,731558,2,76.html
              • krysia_laska Re: Szpilki 03.03.08, 15:44
                nie ma to jak klasyczne szpilki
                mi się te najbardziej podobają:
                serwisy.gazeta.pl/avanti/5,70585,4863624.html?i=3
                serwisy.gazeta.pl/avanti/5,70585,4863624.html?i=7
                serwisy.gazeta.pl/avanti/5,70585,4863624.html?i=0
      • drojb Szpilki - do muzeum tortur! 04.03.08, 21:26
        Już dawno tam powinny wylądować, razem z powijakami, którymi
        krępowano nóżki małych Chinek, by nie mogły chodzić.
        • agiee1988 Re: Szpilki - do muzeum tortur! 04.03.08, 23:01
          ja takie zolte jak mimo..., ma, widzialam w auchanie, przymierzylam ale tak
          mowie, za zwykle te buty a kurte 39 za luzne, 38 za ciasne (bo az palce
          podkurczylam)
    Inne wątki na temat:

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka