hummer 14.02.14, 23:51 Poglądy przyciemniają mu ogląd sytuacji. Może zmienić biedaka? Bardzo się meczy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kropka Re: Admin Snajper. 16.02.14, 12:45 hummer napisał: > Bardzo się meczy. Żartujesz. Rozmawiałam z nim wczoraj i wcale nie był zmęczony. Świeżutki jak szczypiorek na wiosnę. Chyba, że WAS męczy. To by sie zgadzało. I tak powinno być :)) Odpowiedz Link Zgłoś
instant.crush Re: Admin Snajper. 16.02.14, 14:27 kropka napisała: > hummer napisał: > > Bardzo się meczy. > > Żartujesz. Rozmawiałam z nim wczoraj i wcale nie był zmęczony. > Świeżutki jak szczypiorek na wiosnę. Pominę osobę, bo nie zaglądam na to forum, więc się nie wypowiem, ale... > Chyba, że WAS męczy. To by sie zgadzało. > I tak powinno być :)) ...ciekawą definicję roli admina przedstawiłaś. Rozumiem, że wierchuszka Gazeta.pl się pod tym bez problemu podpisze? To by się zgadzało. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ad vert Re: jak szczypiorek na wiosnę IP: *.ctsl.fr 30.07.14, 20:09 Jeśli chodzi o jakość moderacji na "Poznaniu" to faktycznie - taki cienki. Odpowiedz Link Zgłoś
marrant Re: Admin Snajper. 17.02.14, 19:43 Jeżeli widzisz jakieś błędy w moderacji - link na forum@agora.pl. Zweryfikujemy. Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 A proszę bardzo - weryfikujcie. 18.02.14, 00:26 wasz kolega godzinę temu założył poniższy wątek na FK - tym samym FK, którego czystości kilka dni temu bronił tutaj niczym Częstochowy. forum.gazeta.pl/forum/w,28,149635120,149635120,Oto_przyklad_brutalnej_cenzury_w_sieci.html Trzeba dodawać, że temu ogarniętemu antyklerykalną manią nieszczęśnikowi nie da się już pomóc, czy domyślicie się tego sami? ****************************** Oto przykład brutalnej cenzury w sieci Autor: snajper55 ☺ 17.02.14, 23:34 Właśnie została usunięta z sieci strona znanego portalu Fronda. Na usuniętej stronie podawano jakże radosną informację o cudzie. Oto treść artykułu: "Znaleziono ikonę, która ma tętno i temperaturę. Cud? Tego nikt się nie spodziewał. Specjaliści z NASA zbadali ikonę, przedstawiającą obraz Matki Bożej. Okazało się, że ikona posiada tętno i własną temperaturę 36,6 stopnic Celsjusza, jak u zdrowego człowieka. Cud? Dokładnie mowa jest o ikonie Matki Bożej z Guadalupe, która usytuowana jest w granitowej ścianie. Według lokalnych mieszkańców, ikona "posiada unikalne właściwości". Eksperci, którzy badali ikonę mówią wprost: ikona emituje nieznane wcześniej kolory. Badania ekspertów przeszły najśmielsze oczekiwania naukowców. "Rozpoczęto od analiz okulistycznych oczu obrazu. Siatkówki oczu Matki Boskiej zmniejszają się rzekomo, gdy zbliża się do nich światło i zwiększają się, gdy światło jest tłumione. Innymi słowy, oczy Matki Boskiej z Guadelupe opowiadają na działanie światła, jak oczy żywego człowieka (...) Temperatura płótna, na którym namalowano obraz wynosi 36,6 stopni Celsjusza. A jeszcze większą rewelacją było odkrycie w ikonie tętna. Po użyciu stetoskopu okazało się, że puls wynosi 115 uderzeń na minutę – to jest, jak bicie serca płodu w łonie matki. Badanie farb ujawniło kolejno zagadkę. Skład tych farb nie jest znany współczesnej nauce. Na pewno nie maja one mineralnego lub zwierzęcego pochodzenia. Substancji takich nie znaleziono wcześniej na Ziemi". Co jeszcze wzbudza ciekawość, w pobliżu ikony dzieją się ... dziwne wypadki. "Na początku dwudziestego wieku, w pobliżu obrazu podłożono bombę o dużym promieniu działania. Wybuch zniszczył wszystko z wyjątkiem tajemniczej ikony, która pozostała nienaruszona". Ikona Matki Bożej z Guadalupe czczona jest głównie w Ameryce Łacińskiej. Kościół katolicki uznaje tę cudowną ikonę. Informację o wyniku badań naukowców podał prestiżowy Global Science. Kometarz do tego jest zbyteczny. Poniżej prezentujemy trzy filmy na temat cudownej ikony. I ciekawe jak czują się wszyscy ci, którzy uważają, że cuda to jakiś nonsens?" Odpowiedz Link Zgłoś
indeed4 Jakby tego było mało 18.02.14, 00:52 wcześniej radośnie (i w typowym dla siebie stylu) wpisał się w wątku niezgodnym z tematyką FK. "Nie masz, k..., chleba? To się zwróć do opieki społecznej" forum.gazeta.pl/forum/w,28,149627106,149629995,Re_A_powiedz_jakie_ma_powody_do_radosci_statysty.html Brawo i prosimy o jeszcze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: = Re: A proszę bardzo - weryfikujcie. IP: *.dynamic.chello.pl 18.02.14, 07:05 To się nie liczy. Miałeś przecież wysłać pocztą :)) Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Admin Snajper. 18.02.14, 08:33 marrant napisała: > Jeżeli widzisz jakieś błędy w moderacji - link na forum@agora.pl. Zweryfikujemy forum.gazeta.pl/forum/w,28,149635120,149635120,Oto_przyklad_brutalnej_cenzury_w_sieci.html Powinno być na religii lub forum cudowne obrazy Odpowiedz Link Zgłoś
hummer Re: Admin Snajper. 20.02.14, 00:02 marrant napisała: > Powinno:) Poszło na forum o mediach. Biedak się nudzi na swoim forum. Odpowiedz Link Zgłoś