26.08.04, 15:23
TO FORUM I ZAMIESZCZANE W NIM ODPOWIEDZI TO REWELACJA. CIĘŻKO JEST SAMEMU
WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEDZIEĆ.
Obserwuj wątek
    • vampi_r Re: FORUM 26.08.04, 15:53
      Dziękuję w imieniu Gospodyni.
      • chrisi74 Re: FORUM 31.08.04, 12:25
        Ja czekam na odbiór i na notariusza etc. Wkrótce pewnie się sam jeszcze o coś
        zapytam. W każdym bądź razie oceniam, że dopiero dzisiaj po paru miesiącach od
        podpisania umowy przedwstępnej z developerem i wziecia kredytu mogę stweirdzić
        że wiedzę która posiadam o tym całym "systemie" dzisiaj powinienem mieć zanim
        podpisałem jakoąkolwiek umowę. Wszystko wychodzi w praniu... Udało mi się póki
        co wyprostować wszystko ale trzeba uważac na wszystko... Ostrzegam wszytskich
        przed podpisywaniem czegokolwiek na miejscu: umowę zabrać do domu - posiedzieć
        nad nią ze 2 dni i wrócić i podpisać - NIE inaczej. I u developera i w banku!!!
        Dlatego to FORUM jest potrzebne!!! Ludziom trzeba pomóc gdyż są w tym wszystkim
        osamotnieni a zawiłości nie brakuje.
        Pozdrawiam!!!
        K.
        • dc22 Re: FORUM 08.09.04, 15:04
          nic dodac nic ujac - kwintesencja tego jak powinno wygladac eksperckie forum.

          A P. Bebiak ciagle wakacjuje - zmeczylismy ja ciaglymi pytaniami,
          watpliwosciami, rozterkami... :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka