chrisi74 26.08.04, 15:23 TO FORUM I ZAMIESZCZANE W NIM ODPOWIEDZI TO REWELACJA. CIĘŻKO JEST SAMEMU WSZYSTKIEGO SIĘ DOWIEDZIEĆ. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chrisi74 Re: FORUM 31.08.04, 12:25 Ja czekam na odbiór i na notariusza etc. Wkrótce pewnie się sam jeszcze o coś zapytam. W każdym bądź razie oceniam, że dopiero dzisiaj po paru miesiącach od podpisania umowy przedwstępnej z developerem i wziecia kredytu mogę stweirdzić że wiedzę która posiadam o tym całym "systemie" dzisiaj powinienem mieć zanim podpisałem jakoąkolwiek umowę. Wszystko wychodzi w praniu... Udało mi się póki co wyprostować wszystko ale trzeba uważac na wszystko... Ostrzegam wszytskich przed podpisywaniem czegokolwiek na miejscu: umowę zabrać do domu - posiedzieć nad nią ze 2 dni i wrócić i podpisać - NIE inaczej. I u developera i w banku!!! Dlatego to FORUM jest potrzebne!!! Ludziom trzeba pomóc gdyż są w tym wszystkim osamotnieni a zawiłości nie brakuje. Pozdrawiam!!! K. Odpowiedz Link Zgłoś
dc22 Re: FORUM 08.09.04, 15:04 nic dodac nic ujac - kwintesencja tego jak powinno wygladac eksperckie forum. A P. Bebiak ciagle wakacjuje - zmeczylismy ja ciaglymi pytaniami, watpliwosciami, rozterkami... :) Odpowiedz Link Zgłoś