sarhaw
29.11.04, 10:52
W przyszłym roku wychodzę za mąż. W zeszłym roku kupiłam mieszkanie na kredyt
(na 20 lat). Całość zadatku na mieszkanie wpłaciłam z własnych pieniędzy.
Resztę pokrył kredyt. Akt notarialny mam tylko na siebie (kredyt też). Czy po
ślubie mąż będzie miał jakieś prawa do mieszkania, np. do 50% wartości? Czy,
aby mieć wyłączne prawo do mieszkania powinnam spisac intercyzę? Proszę o
pomoc.