Dodaj do ulubionych

VAMPIR !!!!!

10.02.05, 13:46
zgubiłam twój adres przy porządkach jak wiele innych za co klnę sie podzien
dzisiejszy!
chciałabym z tobą pogadać na temat aktu
napisz zdanie to mi odtworzy twój mail na adres;
f12x@poczta.onet.pl
Obserwuj wątek
    • vampi_r Re: VAMPIR !!!!! 10.02.05, 23:03
      Mój adres jest już w moim nicku. Klikasz na niego i masz.

      Napialem jednak do Ciebie.
      Nie wiem tylko, czy jestem specjalistą od aktów.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka