endywia 10.02.05, 13:46 zgubiłam twój adres przy porządkach jak wiele innych za co klnę sie podzien dzisiejszy! chciałabym z tobą pogadać na temat aktu napisz zdanie to mi odtworzy twój mail na adres; f12x@poczta.onet.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
vampi_r Re: VAMPIR !!!!! 10.02.05, 23:03 Mój adres jest już w moim nicku. Klikasz na niego i masz. Napialem jednak do Ciebie. Nie wiem tylko, czy jestem specjalistą od aktów. Odpowiedz Link Zgłoś