Gość: ania
IP: *.devs.futuro.pl
08.08.06, 08:52
Zastanawiamy sie nad kupnem mieszkania w przedwojennej kamienicy do calkowitego remontu. Wiemy, ze jesli budynek jest wpisany do rejestru zabytkow to potrzebujemy zgody miejskiego konserwatora na wymiane okien. Czy wymog ten dotyczy rowniez innych zmian, tzn wewnatrz mieszkania? Czy te formalnosci sa bardzo skomplikowane, czy moga w zwiazku z tym wyniknac jakies problemy? Jak dlugo zwykle trwa zalatwianie tych spraw? Bede bardzo wdzieczna za wszelkie podpowiedzi i uwagi:)