Dodaj do ulubionych

ile za cene

IP: 80.50.49.* 07.01.07, 15:07
mam pytanko:
mianowicie posiadam mieszkanie 2 pokojowe o wartości 120 tyś zł,
a w 2006 zmarł mi ojciec zostawiając mieszkanie o wartosci 400 tyś zł,
spadkobiercami sa :ja i mama,
u notariusza dowiedziałem sie ze za całą sprawę spadkową zapłace ok.3 tys zł a
w uzedzie skarbowym że 7 % od 400 tyś tj.28000,
Kto ma rację ?
Obserwuj wątek
    • al9 Re: ile za cene 08.01.07, 08:24
      powinienes (z grubsza) zapłącić podatek 7% od swojej czesci odziedziczonego
      mieszkania. Ok 7% od 200
      al

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka