Gość: nik 78
IP: 80.50.49.*
07.01.07, 15:07
mam pytanko:
mianowicie posiadam mieszkanie 2 pokojowe o wartości 120 tyś zł,
a w 2006 zmarł mi ojciec zostawiając mieszkanie o wartosci 400 tyś zł,
spadkobiercami sa :ja i mama,
u notariusza dowiedziałem sie ze za całą sprawę spadkową zapłace ok.3 tys zł a
w uzedzie skarbowym że 7 % od 400 tyś tj.28000,
Kto ma rację ?