IP: *.net-partner.pl 14.01.07, 22:11
Mąż był współwłaścicielem domu, jako małżeństwo razem z jego rodzicami
dobudowaliśmy piętro domu, mąż nie dopisał mnie do aktu notarialnego.
Mieszkamy 28 lat.11 lat temu mąż i jego rodzice bez mojej wiedzy darowizną
przekazali nieruchomość siostrze męża, która żąda abym się wyprowadziła.Jak
się bronić przed wymeldowaniem.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka