Dodaj do ulubionych

WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY

IP: *.plock.mm.pl 26.03.05, 18:20
kochani jerzeli możecie choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach
to zapomnijcie MAMY PRZECIEŻ ŚWIĘTA pożyczmy sobie wszyscy

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!
Obserwuj wątek
    • Gość: jou Re: WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.05, 21:17
      Jasne, że wesołych.
      • broneknotgeld Re: WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY 27.03.05, 10:49
        Alleluja!!!

        Alleluja! -Toż sie stało
        Życie ze śmierciom wygrało
        Krystus z martwych powstoł nom
        Czowiek z niym a nigdy som.
        • broneknotgeld Re: WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY 27.03.05, 17:11
          ALLELUJA

          Już momy niydziela - grob cołkym łotwarty
          A ciała Jezusa w środku wcale niy ma
          Możno je wykradli - dyć to niy som żarty
          Z martwych powstoł? Może radować sie ziymia?

          Maria Magdalyna przi grobie łostała
          Anioły spytały jom czamu fest ślinto
          Z niymi ALLELUJA piyrszo zawołała
          Postać jego przeca ujrzała tyż świynto.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka