Gość: króliczek IP: *.plock.mm.pl 26.03.05, 18:20 kochani jerzeli możecie choć na chwilę zapomnieć o swoich problemach to zapomnijcie MAMY PRZECIEŻ ŚWIĘTA pożyczmy sobie wszyscy WESOŁYCH ŚWIĄT !!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: jou Re: WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY IP: *.plock.cvx.ppp.tpnet.pl 26.03.05, 21:17 Jasne, że wesołych. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY 27.03.05, 10:49 Alleluja!!! Alleluja! -Toż sie stało Życie ze śmierciom wygrało Krystus z martwych powstoł nom Czowiek z niym a nigdy som. Odpowiedz Link Zgłoś
broneknotgeld Re: WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY 27.03.05, 17:11 ALLELUJA Już momy niydziela - grob cołkym łotwarty A ciała Jezusa w środku wcale niy ma Możno je wykradli - dyć to niy som żarty Z martwych powstoł? Może radować sie ziymia? Maria Magdalyna przi grobie łostała Anioły spytały jom czamu fest ślinto Z niymi ALLELUJA piyrszo zawołała Postać jego przeca ujrzała tyż świynto. Odpowiedz Link Zgłoś