Gość: gosc Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 16:03 Czy to ten ksiądz, który kazał parafianom podczas kolędy dawać dwie koperty w tym jedną podpisaną z imienia i nazwiska zatytułowaną "Wotum za pontyfikat i beatyfikację Ojca Świętego Jana Pawła II" Bo jeśli tak to pies go je..... bo to skandal. Czynem mam dawać wotum za papieża a nie kasę nawet jeśli idzie ona na budowę kościoła. Tacy ludzie nie powinni czynić posługi kapłańskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 17:06 chlip...te babki z piasku mną szczegolnie wzruszyły, normalnie łza mimowolnie spłynela mi po policzku... co za zenada i dwulicowość!!! jeszcze sam sobie sprezentował samochod, ostro.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `ULA Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: 80.48.4.* 02.03.09, 17:11 uuu alez ty głupi i myslisz ze ktoś złapie sie na te twoje posty. Idź do spowiedzi do ks Romka. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: atomek Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 18:09 do jakiej spowiedzi? do romek ma się spowiadać sam u siebie? ula czyś ty zwariowała? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 17:09 tam powinno byc oczywiscie - "mnie wzruszyły" :),wkradł sie błąd, jak widac do tej pory nie moge sie otrząsnąc :P Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 17:14 no nie wiem, bo on podobno nagrywa spowiedz, analizuje i potem jeszcze doniesie Biskupowi...albo odtworzy na kazaniu nie daj Boze!!, a ja grzeszna jtem i co wtedy zrobi ze mna Biskup??? az strach sie bac :PPPPPP Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ff Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.plock.mm.pl 02.03.09, 17:19 jezeli uwazasz ze probosz sam sobie sponsorowal samochod, to powodzenia. on o tym nie wiedzial. nieliczna liczba osob o tym wiedziala. uczestnicy spotkania przedstawicieli grup parafialnych i przedstawiciele ekipy budowlanej. to my sie zebralismy aby ofiarowac proboszczowi taki dar. dar od parafian. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.gprs.plus.pl 02.03.09, 17:57 No no no. To Ci powiem, że zamożni z Was ludzie. Żeby "nieliczna grupa" zebrała ponad 100 tyś na furkę?! Ach przepraszam, zapomniałam, że podobno jeszcze firmy się składały. Pewnie w dobie kryzysu zamiast pilnować interesów leją krokodyle łzy za czcigodnym księdzem proboszczem! A swoją drogą, gdybyście byli tak hojni w datkach na budowę kościoła to być może ksiądz Janusz mógłby już dach kłaść a tak zanim uczciwie zbierze na ten projekt megalomana to przyjdzie nam jeszcze długo poczekać... Tylko po co to w takim razie podpisywać tę pseudo-niepsodziankę, że to dar od parafian? Cóż za wrodzona skromność!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ktoś Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.plock.mm.pl 02.03.09, 18:17 powiem ci tyle, ze proboszcz nic nie wiedział o samochodzie, został on za sponsorowany przez sponsorów budowy kościoła. przez te firmy. a grupy parafialne niewielką sumą wspomogły. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.gprs.plus.pl 02.03.09, 21:09 Dzięki za wyjaśnienia, bo już spieszyłam z pytaniem czy ta niebotyczna suma 300 tyś, którą ks. proboszcz zostawia w parafii ( która nota bene jest wpływem kolędy z jednego roku) to po odjęciu tych 100 tyś na prezent czy przed? Ale rouzmiem, SPONSORZY BUDOWY kupili ten samochód - to po co te szopki z plakatem, że to od parafian???? A swoją drogą, ciekawe za co SPONSORZY są tak wdzięczni księdzu proboszczowi - pomyślmy...bo chyba nie za organizowanie pieszych pielgrzymek 20 kilka lat temu????.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 21:26 Romek dla ciebie taczki już zaproponowano to czekaj na ich odbiór cierpliwości. Bo kto wie jak była zbiórka z kolędy jak nie wikary- dobrych snów. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.gprs.plus.pl 02.03.09, 21:28 Romek na imię nie mam, ale na pytanie Twoje odpowiem - proboszcz ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `nieufny Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: 80.48.4.* 02.03.09, 22:39 marzy ci sie awans, ale jeszcze długo poczekasz zanim zostaniesz proboszczem chyba że masz takie zasługi u biskupa. powodzenia!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `gap[owicz Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: 80.48.4.* 02.03.09, 19:20 ktoś jestes mocno obeznany co do budowy kościoła i w jakim etapie jest ta budowa. Naprawde jesteś wielki BRAWO!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.gprs.plus.pl 02.03.09, 21:03 Jestem, jestem. I właśnie na tym polega problem, że czcigodny ksiądz proboszcz zrobił fundamenty, ogłosił (pierwszy raz!!!) jaki jest stan konta prafialnego (1000 zł z groszami - jakby było się czym chwalić po tylu latach zbierania)i teraz nie da się nic zrobić z jego projektem. Jak można zbierać tyle lat na budowę kościoła, po czym ogłosić, że po wykonaniu fundamentów ma się puste konto ?! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `garu Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: 80.48.4.* 02.03.09, 22:41 pucybut to zawsze ma dobrze!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kj Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.09, 17:39 czy konieczna była zsyłka ks.ANDRZEJA człowieka inteligentnego, księdza o wielkiej umiejętności łączenia środowisk do LIGOWA.Rządzą koterie jak w państwie tak w kościele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 18:08 ktoś- u wyjąłeś mi to z ust! nie lepiej było złożyć datek na budowe kościoła??? na pewno nasz ukochany Ksiadz Proboszcz tez by sie uradował, przeciez te 14 lat na to zbierał... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lilka Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 18:47 czytam,i mi smutno.Ludzie pogięło Was.Kupować samochód księdzu..? A może po prostu powinniście się pomodlić wspólnie z waszym Księdzem. Cała rzecz nie natym polega.Czego Wy się przy tym księdzu nauczyliście?? Piszecie tylko o pieniądzach.I co z tego że odchodzi.ALE BÓG ZOSTAJE, nie zabiera GO WAM.Chyba, że ta parafia to sekta, a Wy nie jesteście katolikami.Nie budujecie kościoła dla Andrzeja ale ma służyć WAM.A swoją drogą skoro tak bardzo ukochał tę parafię to mógłby tego samochodu nie brać a spieniężyć na budowę. A tak powaznie to chyba nikt zdrowy na umyśle w ten Wasz prezent nie wierzy.Niektórzy to zawsze mówili,że to dar od polonii.mam nadzieję, że w tej waszej parafii madrych ludzi nie brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: .. Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.plock.mm.pl 02.03.09, 18:57 Boże nie rozumiesz ze ksiądz nie wiedział o samochodzie?! to od nas! nie z jego pieniędzy nie z pieniędzy parafii tylko od nas, od ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `kola Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem do lilki IP: 80.48.4.* 02.03.09, 19:31 a to chciałas go na przetargu kupić ? Nie doczekanie twoje bo my sponsorzy i ofiarodawcy bysma sie pogniewali a ty ogon podwin i cicho siedź i nie męrdkuj jakby jeszcze i czym podburzyć opinie ludzi przeciwko ksiedzu Andrzejowi!!!!!! Na przyszłość podpisuj sie jawnie a nie zmieniaj płci!!! chyba że obojnak jestes!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 19:16 oj ! Pana Boga to ty lepiej nie mieszaj w wasze decyzje... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `wyjasniający Re: Poprzedni wikariusze wcale nie byli.... IP: 80.48.4.* 02.03.09, 19:47 po roku czasu w parafii Św.Krzyża jak ktoś napisał w jednym z postów nw po ile byli dla przykładu 1995-2000 ks. Michał Gaszczyński, obecnie wikariusz parafii św. Józefa w Ciechanowie. 1995-2000 ks. Dariusz Multon, obecnie wikariusz parafii św. Mateusza w Pułtusku. 2000-2004 ks. Artur Bombiński, obecnie wikariusz parafii Trójcy Świętej w Rypinie. 2000-2005 ks. Jacek Gołębiowski, obecnie wikariusz parafii św. Mateusza w Pułtusku. 2001-2005 ks. Marek Pszczółkowski, obecnie wikariusz parafii św. Kazimierza w Lucieniu. i co zatkało kakao wcale tak IM źle nie było wprost przeciwnie tez jak odchodzili z Tej parafii to ludzie płakali i szkoda im było że odchodzą !!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ktoś Re: Poprzedni wikariusze wcale nie byli.... IP: *.gprs.plus.pl 02.03.09, 21:26 Jeśli już jesteś taki dokładny i trzaskasz datami, to pociągnij sprawę do końca. Księża wikariusze, którzy byli u nas po jednym roku to: ks. Mariusz Przybysz (2005 - 2006) ks. Roman Murawski (2006 - 2007) ks. Jurek Zdunkiewicz (2007 - 2008) A to, że ludzie płakali jak odchodzili wikariusze nie oznacza, że wikariusze płakali za proboszczem ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Panie Dyrektorze! Re: Poprzedni wikariusze wcale nie byli.... IP: 80.48.4.* 02.03.09, 22:45 jestem dokładny i juz ci powiem i wiem WHO IS WHO? ks. Mariusz przeniósł biskup i wcale on nie chciał stąd odchodzić, ks.Roman sam chciał odejsc ze względów osobistych i to też wiem dlaczego nie związane z nasza parafią, ks.Jerzy awansował na Dyrektora i to ty powinieneś wiedzieć. Podpisujesz się ktoś a wszyscy i tak wiedzą who is who Mr. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ksmp Re: Poprzedni wikariusze wcale nie byli.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 22:58 Miałem się nie udzielać na tym forum, ale skoro już została poruszona kwestia tego, co chciałem, a czego nie... Nie wiem jaka była przyczyna mojego przeniesienia z Podolszyc i nie zamierzam tego dociekać. Faktem jest, że przez ten rok zżyłem się z ludźmi z którymi miałem styczność w grupach parafialnych i z wikariuszami. I tylko to było przyczyną mojego smutku. Na przyszłość prosiłbym piszących na tym forum, żeby nie wywodzili się na temat tego, co kto myśli. ks. Mariusz Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `asia Re: Poprzedni wikariusze pozdrówka dla ks.Mariusza IP: 80.48.4.* 02.03.09, 23:08 parafianie Cię pamietaja i wcale o Tobie źle nie myślą wprost przeciwnie - mile jesteś wspominany i sam wiesz dlaczego Cię biskup przeniósł. My też sie domyslamy. Powodzenia i życzymy wszystkiego dobrego i błogosławieństwa Bożego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `wspominajacy Re: jednak sentyment- pozdrówka dla ks.Mariusza IP: 80.48.4.* 02.03.09, 23:13 coś jednak ciągnie do tej parafii świętokrzyskiej w której chyba nie było tak źle jak trzeba było to i pomoc była ze strony wikariuszy przy budowie ołtarzy , na Boże Ciało, Grobu Pańskiego czy żłóbka a także organizacji zabawy na zakończenie roku szkolnego czy innych okazji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 21:51 spoko, siejecie zamęt, ktos sie nawet podpisal pod moim nickiem..Niesamowicie wysokie IQ...,argument za tym, ze wikariusze zazdroszcza tego samochodu jest zalosne, dla nich w przeciwienstwie do proboszcza, to nie rzeczy sa najwazniejsze Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 02.03.09, 22:05 na szczescie nie tylko IP nas odróznia :PP nie było, bo trzeba byc niezłym aktorem zeby tak udawac, a oni niestety nie maja takich zdolności, poza tym jak dlugo mozna byc opluwanym przez wielbiących proboszcza?, podpisuja sie pod propozycja jego kanonizacji, ludu do boju!! nie wiem czy macie takie fundusze i potencjał.. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.037.c77.petrotel.pl 02.03.09, 22:26 I oto jest pytanie: czemu nie było wikariuszy. Myślę, że te dupki nie mają sumienia oraz kultury. Pochowali się jak szczury, a po zebraniu tacy wsiedli w samochód i pojechali jak najdalej. Jak wspomniał ktoś wcześniej, pewnie by hucznie opić swoje zwycięstwo - muszą być dumni, bo wygrali bitwę. Ale nie wojnę. A zażenowanie to ja czuję, gdy czytam Twój wpis. Żadnych dowodów, tylko tak, żeby coś napisać, żeby dopieprzyć leżącemu. Gratuluję postawy chamie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Sugestia IP: *.037.c77.petrotel.pl 02.03.09, 22:29 I oto jest pytanie: czemu nie było wikariuszy. Myślę, że te dupki nie mają sumienia oraz kultury. Pochowali się jak szczury, a po zebraniu tacy wsiedli w samochód i pojechali jak najdalej. Jak wspomniał ktoś wcześniej, pewnie by hucznie opić swoje zwycięstwo - muszą być dumni, bo wygrali bitwę. Ale nie wojnę. A zażenowanie to ja czuję, gdy czytam Twój wpis. Żadnych dowodów, tylko tak, żeby coś napisać, żeby dopieprzyć leżącemu. Gratuluję postawy chamie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podolle Re: Sugestia IP: *.plock.mm.pl 02.03.09, 22:38 zgadzam się. dowodem na ich brak sumienia i kultury jest to jacy oni teraz chodzą dumni i rozanieleni. Myślą ze zwyciężyli, ale to jeszcze nie koniec z naszej strony.. jeszcze pożałują. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjent Re: Sugestia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.09, 23:44 Skąd w tych gnojkach tyle nienawiści? Może to kompleksy? No bo precież Jaruś miał już w Glinojecku osiągnięcia jak nabuntował parafię i wysadził z siodła poprzedniego proboszcza . Nie jest taki święty na jakiego się zgrywa. Romeo to niskiej klasy wiejski donżuan a Rolex nie bardzo łapie w jakim świecie żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `ULA Re: Sugestia do Pacjenta a ja myslałam że ks.Jarek IP: 80.48.4.* 02.03.09, 23:52 jest w porządku a tu masz mówisz w Glinojecku niezły kozak z niego jak piszesz że wysadził z siodła tamtejszego proboszcza i dlatego potem wyjechał na "misje". Nie wszystko złoto co na zewnątrz sie świeci!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `lilia Re: Sugestia do Pacjenta ..... IP: 80.48.4.* 02.03.09, 23:55 cicha woda brzegi rwie i może nawet skały kruszyć zależy jakie sa podwaliny. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rozmodlona modlę się za naszego biskupa Piotra IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 01:07 to wspaniały i mądry człowiek jak ojciec Tadeusz Rydzyk. Może dokonać podobnych dzieł tylko niech wyrzuci złych doradców którzy prowadzą go w przepaść! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: v Re: Sugestia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.03.09, 22:40 Romuś czy robiłeś kiedyś Proboszczowi za materac? Z nagrań komórkowych jesteś już znany, to może masz też jakiś film?; napewno dostaniesz za niego oskara a już najmarniej jakąś ciepłą posadkę w diecezji....mam nadzieję katowickiej. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do v Re: Sugestia IP: *.092.c71.petrotel.pl 02.03.09, 23:03 puk puk ..kto tam? to ja twoj rozumek. Dajcie spokój i koniec dyskusji.Zajmijcie sie swoimi sprawami.Tym tematem to juz sie z,,,ć chce.A to przestaje byc naprawde smaczne. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `siema Re: Sugestia to po co czytasz.... IP: 80.48.4.* 02.03.09, 23:27 weź książke i poczytaj a nas to interesuje i możemy wymieniać opinie ale nie po chamsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 03.03.09, 00:36 buhaha Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `parafiankaxx Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZYŻA... IP: 80.48.4.* 03.03.09, 09:00 to nie jest strona ani ks.Zembrzuskiego. ani też osób prowadzących tą strone - to JEST WŁASNOŚĆ PARAFII - jej historia , kronika i wizytówka. My parafianie prosimy o włączenie tej strony a jak nie podoba się obecnym im opiekunom aktualizować niech zostanie w takim stanie jak jest - NIE MA LUDZI NIEZASTAPIONYCH, A PRZEDEWSZYSTKIM ktoś inny ją zakładał oczywiście wspólnie z ks.PROBOSZCZEM . Dlatego w imie dobra parafii i tak juz upokorzonej przez biskupa proszę o włączenie tej strony. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: admin Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 18:28 bardzo cieszy uznanie dla strony, ale za jej brak odpowiada Ordynariusz Płocki. To sa konsekwencje jego decyzji. Bardzo serdecznie pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 19:34 Ooo... Ciekawe. To Ordynariusz ją wyłączył? Żenada Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxx Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 20:32 Libera wszystkim rządzi... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihi Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.03.09, 20:46 nie wszystkim, kasą na samochód dla Zembrzuskiego nie i to jest nie do pomyslenia, jak oni mogli dać jego kasę bez pytania się biskupa o zgodę, tego to za wiele Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 21:38 To jeszcze mógłby dwie takie z forum wyrzucić :p Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihihi Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 21:55 załosna twoja wypowiedź Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 21:59 Dziękuję. Właśnie o to mi chodziło :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: hihihi Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.09, 22:52 Nie zgrywaj inteligentnego, bo twoja marna prowokacja ci sie nie udała. największy błąd innych uważać za głupków. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: x Re: Dlaczego została wyłączona strona par.Św.KRZY IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.09, 18:21 Nie uważam nikogo za głupka. Raczej widzę na tym forum bardzo inteligentną grę i chciałem spróbować swoich sił :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `robuś Brak str: <a href="http://www.parkrzyz.plock.opoka.org.pl/." targe IP: 80.48.4.* 03.03.09, 09:38 dlaczego wyłączono tą strone: www.parkrzyz.plock.opoka.org.pl/ rozumiem żałość po odejściu Proboszcza ale strona parafii to nie prywatny folwark osób opiekujacych się tą stroną - to wizytówka parafii i ta parafia zyje jeszcze nie umarła - niech osoby opiekujace sie ta strona obudza się z letargu i nie traktują parafian jako jednostke . Mnie też szkoda naszego proboszcza ale parafia pozostała . Nie można zaprzepascić tego co juz zostało zrobione i wykonane. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gość Re: Brak str: <a href="<a href="http://www.parkrzyz.pl" target IP: *.158.c65.petrotel.pl 03.03.09, 15:55 Kochani, strona była prowadzona przez osobę prywatną pod duchową opieką Księdza Andrzeja. Ta osoba zrobiła tę stronę od podstaw, musiała się uczyć HTML-a i od początku do końca tylko i wyłącznie ona się nią zajmowała, bo nasi pracujący bardzo rzetelnie wikariusze nie chcieli przejąć tego obowiązku. Na znak protestu strona przestała być aktualizowana. Owszem, jest własnością parafii, dlatego niech teraz zajmie się nią nowy proboszcz. Tyle w temacie. Odpowiedz Link Zgłoś
roman_j Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem 03.03.09, 18:50 henrykkreuz napisał: > No to biskupa dzisiaj szlag trafia, za sprawą wiernych którzy > działają mu wbrew. Myślę, że biskupa nic nie trafia. Postawił na swoim, a owieczki z czasem zapomną. No bo gdzie indziej pójdą? Do mariawitów albo ewangelików? :-)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: uu Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.enterpol.pl 03.03.09, 21:27 i co jedziemy? moze zrzucimy sie na jakis prezent? dajmy na to... dom gdzies na odludziu... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wkurzony Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.plock.mm.pl 03.03.09, 21:40 Gość portalu: uu napisał(a): > i co jedziemy? moze zrzucimy sie na jakis prezent? dajmy na to... dom gdzies na > odludziu... Do tego zafundujcie dwutygodniowy pobyt (dla wypoczynku) na Seszelach lub Mauritiusie. To się proboszcz dopiero zrelaksuje po tej niespodziewanej zamianie miejsc :) Odpowiedz Link Zgłoś
kroliczek2702 Ostatnie spotkanie z proboszczem 03.03.09, 22:25 szlak, to niech trafi wikariuszy, ktorzy sa załoscni, beznadziejni i PSU NA BUDE sie nadaja!!!!!! naściemniali, a teraz niech sie wypchaja!!!!!! ANDRZEJ ZEMBRZYSKI BYL, JEST I ZAWSZE BEDZIE NASZYM PROBOSZCZEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mmm Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.249.c90.petrotel.pl 04.03.09, 05:29 A w Ligowie też będzie miał swoje Podole , z tą różnicą ,że liczące 7 gospodarstw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Parafian Opinia IP: *.plock.mm.pl 04.03.09, 23:37 Dzięki Bogu, że odszedł :) Był bardzo nieprzyjemny! Za te dzieci przenieśli go na małą parafię :D A z tym samochodem to przegięcie! To może teraz każdy ksiądz dostanie na odchodne nowe auto :P A może zrobimy zbiórkę na samochody dla parafian, którzy odchodzą z parafii albo dla tych co przychodzą :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: za bp. Piotrem Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.przasnysz.mm.pl 07.03.09, 00:42 popieram biskupa Piotra on wie co robi wkońcu się wzioł za tą diecezję , oczyszcza ją z brudów jakie ukrywał między innymi ten wasz kochany bp Roman , który tak naprawde jest okjropnym kłamcą . Nie krytykujcie bp Piotra , bo on wziol sie za tą diecezję . Bp Stanisław poprzednik obecnego biskupa tez by tak robił jak Piotr tylko nie wszystkie sprawy do niego docierały i nie wiedział o wszystkim bo rzadził bp Roman a teraz to się skończyło Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: spadochron Re: za biskupem liberą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.09, 08:20 szczeniaqku ! naucz się szczekać. Libera stawia się ponad Boga. Bazuje na donosach. Stosuje metody SB. Jest najgorszym biskupem w historii diecezji płockiej. Komu daje swój telefon komórkowy i w jakim celu? Zastanów się, bo nikt nikomu nie zabronił myślenia! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `bez komentarza Re: za biskupem liberą IP: 80.48.4.* 07.03.09, 08:39 biskup myśli jak biznesman a nie jak duszpasterz ostatnio mocno winduje p. rzecznik to już nie ma fachowców księży tylko osoba świecka Pani dr Elżbieta Grzybowska, mianowana diecezjalną korespondentką Katolickiej Agencji Informacyjnej.a to już ks.mgr Tomasz Opaliński nie spełniał wymogów biskupa że został usuniety z tego stanowiska. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podolszyce przeciw biskupowi Liberze IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.09, 08:57 Droga osobo z Przasnysza - nie wypowiadaj się na temat zmian proboszczów płockich, bo siedząc 120 km. od naszego miasta po prostu nie czujesz co się tu dzieje. A pani dr widocznie lepsza od ks. Opalińskiego. Niedługo też pewnie ks. biskup pomocniczy Roman wyleci i jego miejsce zajmie pani dr? Co ordynariusz widzi w tej kobiecie? O_O Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `lubomir Re: przeciw biskupowi Liberze trzeba zapytać ..... IP: 80.48.4.* 07.03.09, 09:29 się ks.ordnariusza co widzi w tej pani czy aż takim fachowcem jest a może u nas kobiety bydą księżami no to już byłaby rewolucyja na skalę światową - słynny by był wasz ks. biskup Piotr. Pożyjemy i zobaczymy co siębydzie dalej działo w tej naszej diecezyji. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ddd Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.09, 10:47 nareszcie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `ggg2 Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem do ddd... IP: 80.48.4.* 07.03.09, 15:27 ale co naeszcie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: podolszyce Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.09, 17:47 przestań kłamac co... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Parafianin Re: Ostatnie spotkanie z proboszczem IP: *.gprs.plus.pl 08.03.09, 09:33 Co, prawda w oczy kole, przejżyjcie na oczy ... jesteście zaślepieni, jemu nic się nie należy, ciekawe za kogo pieniądze kupił sobie mieszkanie na zielonym jarze w którym mieszkał i przyjmował panienki ... wasza głupota nie zna granic, jak wam tak bardzo brakuje to przeprowadźcie się za nim do Ligowa, będzie szczęśliwy bo co niedziela będzie miał znów niezły przypływ gotówki ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: `parafianka irka Re: Ostatnie spotkanie do parafianina>>> IP: 80.48.4.* 08.03.09, 12:44 a skąd ty o tym wiesz byłeś stójkowym pod drzwiami tego mieszkania czy przez judasza podglądałeśa możelokajem byłeś a liberie też miałeś - mocno jesteś obeznany a skąd te wiadomości ? BRAWO za te wiadomości i posługi jakie użyczałeś. Odpowiedz Link Zgłoś