Dodaj do ulubionych

Dubravka Ugresic w Poznaniu

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.08.08, 08:31
24 pazdzernika do Poznania przyjezdza Dubravka Ugresic, zaproszona
przez slawistów z UAM. Planowane jest spotkanie z pisarką w
Bibliotece Kórnickiej na Starym Rynku. Tuz przed dam znac o
szczegolach. Zapraszam w imieniu organizatorów!
Obserwuj wątek
    • nadine5 Re: Dubravka Ugresic w Poznaniu 01.09.08, 18:26
      swietny njus!
    • Gość: Aga Re: Dubravka Ugresic w Poznaniu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.08, 08:37
      Dzisiaj (czwartek, 23.10) o godz.18.00 w Sali Czerwonej Biblioteki
      Kórnickiej na Starym Rynku odbędzie się spotkanie autorskie Dubravki
      Ugresic. Poprowadzą je prof. Bogusław Zieliński i dr Krystyna
      Pieniążek-Marković ze slawistyki UAM. Jutro pisarka spotka się także
      ze studentami UAM w Małej Auli (Wieniawskiego 1) od godz. 10.00 do
      12.00. Myślę, że i nie-studenci mogą się zjawić, miejsca w Auli jest
      dużo. Do zobaczenia!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka