Gość: Aga
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
14.08.08, 08:31
24 pazdzernika do Poznania przyjezdza Dubravka Ugresic, zaproszona
przez slawistów z UAM. Planowane jest spotkanie z pisarką w
Bibliotece Kórnickiej na Starym Rynku. Tuz przed dam znac o
szczegolach. Zapraszam w imieniu organizatorów!