Dodaj do ulubionych

nowe kadry

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.04, 08:49
Plan hausnera już działa - na opak. Kuratorium w Radomiu zasilił Zbigniew
Zatorski, stary (dosłownie i w przenośni) towarzysz. Tak trzymać!
Obserwuj wątek
    • Gość: bździągwa Re: nowe kadry IP: *.udn.pl 06.02.04, 09:26
      Całe kuratorium to rezerwat dinozaurów z minionej epoki zwanej socjalizmem,
      przechowalnia starych wypróbowanych towarzyszy. Dokooptowanie tego muzyka
      z "Europy" nie dziwi, nareszcie jakiś Europejczyk w tym gronie.
      • Gość: Jusia Re: nowe kadry IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.02.04, 10:42
        Niektórzy to mają szczęście omijać zatłoczony lokal na ulicy Łukasika....
      • Gość: Oświatowiec Re: nowe kadry IP: *.internet.radom.pl 06.02.04, 20:13
        niestety bedzie trudno sie jej utrzymac kaziu. Nawet jak jej nie wywala, beda
        spiskowac przeciw niej wiec ona moze nie wytrzymac.
    • Gość: ReStacho Re: nowe kadry IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 06.02.04, 19:10
      Nie wiesz po co? Otóż po to, aby wysiudać obecnie miłościwie panującą panią
      B.S., a na jej miejsce wsadzić Pana M.S. - jej obecnego zastepcę. Pan Zatorski
      jest wpuszczony jako kret, aby dać podwaliny pod ten cel. To wszystko jest tak
      widoczne, że aż nie ma co mówić. A budżet wszystko pokryje. Priwiet narodnym
      kommisarom, wot krasnaje obszczestwa była jest i budiet!!!
    • Gość: Oświatowiec Re: nowe kadry IP: *.internet.radom.pl 06.02.04, 19:41
      Stacho niestety ma racje, Skalbania jest zwiazana z frakcja socjalistow w LSD z
      Rady Miasta pod wodza Kaczmarskiego, tu natomiast imperium kontraatakuje,
      Wlodarczyk wpycha swoich ludzi gdzie sie da, Zator ma wezprzec Sternalskiego,
      aby pozbyc sie Skalbani. Sam Wlodarczyk napiera na szefa ZUS przy pomocy
      Wikinskiego,strefa juz sie bowiem konczy wtedy dopiero bedzie mocny i jego
      biznesowo - liberalna frakcja zaatakuje legalne wladze SLD od srodka.A Nita
      (Jacek) czeka na wyrok Kaczmarskiego i wtedy wejdzie do rady Radomia i wtedy
      umocni pozycje Wlodarczyka.Obaj tez przejma wladze w SLD. I Radom bedzie
      mlekiem i miodem plynol. Wszyscy zapomnieli tylko ze jeszcze w SLD sa tzw doly
      ktore nie chca liberalo - biznesow z siatki A.W.Ale majac ZUS Skarbowy i
      Kuratorium doly sie spacyfikuje, da im sie robote i beda jadly z reki.
      • Gość: kazio Re: nowe kadry IP: *.udn.pl 06.02.04, 19:47
        Przecież Zatorski jest na emeryturze. Basiu trzymaj się.
        • Gość: Ksawery Re: nowe kadry IP: *.udn.pl 06.02.04, 20:16
          Ciekawy kraj i jeszcze ciekawsze miasto. Wszyscy znają te układy i szwindle, a
          jak przyjdzie do wyborów to i tak na tę bandę zagłosują.
    • Gość: Sampler Re: nowe kadry IP: *.internet.radom.pl 07.02.04, 13:39
      Ej Oświat, robisz błędy jak na nauczyciela. A możesz mi powiedzieć czemu
      Włodarczyk chce przejść do ZUS ze Strefy,przeci,eż tam ma chyba nieźle?
      Natomiast ztym że będą chcieli wywalić Skałbanię tzn. Sternalski i Zatorski to
      się akurat zgadzam, wiem ,że oni jej nie popuszczą.
      • Gość: ninka Re: nowe kadry IP: *.udn.pl 07.02.04, 16:37
        A jak popuszczą, to dopiero będzie wstyd.
      • Gość: xxx Re: nowe kadry IP: *.radom.cvx.ppp.tpnet.pl 07.02.04, 16:42
        Czy Zatorski to ten sam, który kiedyś pracował w Technikum Energetycznym?
        • Gość: muzyk Re: nowe kadry IP: *.udn.pl 07.02.04, 16:54
          Tak to ten, który grał w "Europie" do kotleta. A jak tam jego braciszek,
          którego zatrudnił onegdaj w "Łaźni". Funkcjonuje tam jeszcze?
    • Gość: xyz Re: nowe kadry IP: *.udn.pl 07.02.04, 21:40
      Wydaje mi się ,że w UE bystrych mają komisarzy.Ciekawe co powiedzą jak w Radomiu
      wszyskim prominentnym obejrzą rączki. Na plewy to oni się nie biorą.Ciężko z
      nimi pogadać ,a po pracy to nawet współpracownikom na ulicy nie mówią"Dzień dobry".
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka