Gość: ON
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
23.03.04, 18:50
Hm... czytam wiele o radomskim MPK. Jedni chwalą inni ganią. Tak czy inaczej
mam swoje zdanie. Są ludzie i ludziska - w każdym zawodzie są czarne owce co
nie znaczy że wszyscy są tacy sami. I lekarze i policja i adwokaci i
kierowcy. Mi nie zdarzyło się nigdy nic złego w autobusach komunikacji
miejskiej. Wiele razy widziałem jak kierowcy czekają na pasażerów, jak służą
rada podróżnym. Stan autobósów tez OK. Tylko MZDiK może zastanowić się nad
rozkładami: np. na Południe wszystkie linie są o jednej porze. I w stronę
centrum też! i jeszcze na marginesie - ITS Michalczewski dziękuje Bogu że nie
jeździ na trasie Południe bo zardzewiałe schody brudne siedzenia i całe
wnętrze jest okropne kto dopuścił te autobusy do jazdy po mieście...
Czekam na Wasze opinie...