sympatyksympatyka 30.10.12, 12:36 żeby dokonać zamachu? może mi ktoś powiedzieć bo mi nic nie przychodzi do głowy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Ja Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.12, 12:51 To nie Rosjanie, to Tusk. Ale Putin niewątpliwie maczał w tym swoje czerwone paluchy, bowiem nasz poległy w Smoleńsku, najlepszy Prezydent jakiego mieliśmy, miał stuprocentowe szanse na reelekcje, był ponadto niesłychanie skuteczny w polityce zagraniczne a poza tym ogólnie lubiany przez głowy innych państw o czym świadczy gremialny przylot na uroczystości pogrzebowe takich mężów stanu, jak Obama, Sarkozy, Merkel i inni. Jednym słowem zamach. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werter Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.12, 13:30 Kaczyński w 2010 r miał poparcie poniżej 20%. Wg sondaży każdy z Platformy mógłby z Nim wygać, nawet Radek Witkowski... :) Tusk ostatni z listy miałby w tym interes bo łatwo było przewidzieć taki przebieg Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.12, 14:43 No tak, rzeczywiście miał poparcie na tym poziomie, ale po tym, jak bohatersko poległ blisko Katynia jego brat o mało co nie wygrał wyborów prezydenckich. Jakby nie poległ to szanse brata byłoby raczej niewielkie. Kto zatem zyskał na bohaterskiej śmierci Najlepszego Prezydenta Wszechczasów poległego na skrwawionej ziemi rosyjskiej ? Rosjanie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: werter Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.12, 14:49 sztuka to niesłychana żeby samemu sobie odpowiadac na zadane pytanie i przeczyć jednocześnie.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.12, 15:03 Za to żadną sztuką nie jest, jak się nie rozumie sarkazmu i ironii. To potrafi wielu ludzi. Nawet pisiorki zrozumiały i nie ujadają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Pawel Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.12, 15:53 Bali sie wojny z Polską. Wszyscy wiedzą jacy byli Kaczyńscy. Tupiąc chcieli przestraszyć cała europę. W EU co chwile straszyli wetem. To tylko kwestia czasu zanim zaatakowalibyśmy Rosję a później Niemcy. Nienawiść do sąsiadów za to co nam zrobili tliła się w wielu głowach. Boję się, że nikt jeszcze nie zagasił tej nienawiści i konflikt zbrojny wisi na włosku. Obecna kadencja to tylko cisza przed burzą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Albin Siwak Rosjanie bali sie butów tego bolszewika :) IP: *.182.200.55.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.12, 16:22 A buty miał zayebiste: swir.us/buty-kaczynskiego Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Niepokorny zamachu nie było IP: *.play-internet.pl 30.10.12, 16:46 3o miesięcy po katastrofie można wysłać ruskiego żula na miejsce aby skropił fotele śladami prochu. Żul jest tani za wiadro czeskiej wódy załatwi temat. Potem wysłać kumpla Maciarewicza i stwierdzi że wąchał proch i słyszał wybuchy. Rosjanie nie mieli żadnego celu aby zgładzić polskich dostojników. Jesteśmy nikim we współczesnym świecie a politycy nam wciskają ile my znaczymy. Rozpad ZSRR dokonał Gorbaczow a Wałęsa i jego ruchy były bez znaczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnom-opluwacz To był ZAMACH !!! IP: *.180.40.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.12, 16:52 Czy ktoś potrafi udowodnić, że nie było? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: abc Re: To był ZAMACH !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.12, 21:22 prokuratura, sąd... powtarzają to w kółko przecież Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marek Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.12, 16:43 hehheheh... Rosja bała się wojny!!!! najbardziej debilne co można było napisac w tym temacie! najechalibyśmy ich pięcioma orlikami!!!! na ich Migi 29 były jak znalazł! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ;))) Przestańcie świrować palanty IP: *.play-internet.pl 30.10.12, 16:51 Atak Rosji na Polskę przy pomocy jednej bomby atamowej zlokalizowanej na wysokości 80 km nad naszym terytorium i leżymy. Zamiast pierniczyć bzdety pierdety poczytajcie sobie o ataku za pomocą impulsu elektromagnetycznego. Ludzie żyją wszystko stoi elektrownie elektrociepłownie, ciepłownie, sieci komputerowe w bankach etcetera. Kaczyński Suski może Ruskich postraszyć księdzem Rydzykiem co najwyżej Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Porter Re: Przestańcie świrować palanty IP: *.radom.vectranet.pl 30.10.12, 17:59 Ze strachu srasz juz do swojego mozgu. Najlepiej padnij na kolana jak ryży i może cię oszczędzą tchórzliwa mendo z POdległej partii. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiek Re: Przestańcie świrować palanty IP: *.play-internet.pl 30.10.12, 18:19 PiSowscy fanatycy: KONKRETY! Przeroslo was pytanie? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawdziwy Wolak Rzepa już odszczekała te plotki, a gnom dalej ... IP: *.180.40.182.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.12, 17:26 Rzepa już odszczekała te plotki, a gnom dalej się upiera przy tych bredniach ... pytanie o zdrowie psychiczne mini-prezesa pozostaje dramatycznie zasadne - to sejmowy Natanek, stanowiący zagrożenie nie tylko dla siebie! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Piskiewicz Adam Poemat IP: *.vfserver.com 30.10.12, 17:52 Byt pozagrobowy Rząd pozaparlamentarny Życie pozaumysłowe Smoleńsk Katyński Nitrogliceryna nie wybuchła przy wstrząsie Jarosław Kaczyński. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwyradomianin Re: Poemat 30.10.12, 18:20 Kiedy zamordowali Popiełuszkę oficjalny przekaz był taki iż miał on ostatnie stadium raka trzustki- więc po co mieli by go mordować? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiek Re: Poemat IP: *.play-internet.pl 30.10.12, 19:40 Jak smiesz porownywac Popieluszke do ...ech. Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwyradomianin Re: Poemat 31.10.12, 13:14 POPIEŁUSZKO + LECH KACZYŃSKI=PATRIOCI UKOCHANI Odpowiedz Link Zgłoś
leming.nr1 Re: Poemat 30.10.12, 23:01 prawdziwyradomianin napisał: > Kiedy zamordowali Popiełuszkę oficjalny przekaz był taki iż miał on ostatnie st > adium raka trzustki- więc po co mieli by go mordować? Powtarzasz się. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rysiek Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.play-internet.pl 30.10.12, 18:26 Zadales zbyt trudne pytanie. Predzej wyzwa Cie od Ruskow, slugusow, POpaprancow niz uslyszysz konkretne odpowiedzi. Wiekszosc czeka na dyrektywy od ludzi pokroju Macierewicza, ktory podrzyca jakies wyimaginowane filozoficzne teorie do dalszego przeklejania w internecie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gnom-opluwacz Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.182.11.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.12, 18:55 Skąd bierze się tylu idiotów, żeby słuchać takich majaków? Nie dziwota, że później krąży tyle kawałów o Polakach :) Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyksympatyka Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? 30.10.12, 20:25 20 odpowiedzi i żadna na temat... jeden jedyny powód. może pomogę innymi pytaniami. Dlaczego akurat nad Smoleńskiem był wybuch? a nie nad Polską np. i dlaczego tak nisko a nie np 8000 m nad ziemią rozprysło by się to wszystko i dowodów by nie było. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dumny Wolak Re: jakie powody mogliby mieć Rosjanie żeby zabić? IP: *.182.133.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.12, 20:36 cioci Wandzi pierdykła trzustka, wina Tuska ... i tak cały czas do obłędu? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolek Re: jakie powody mogliby mieć Rosjanie żeby zabić IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.12, 20:58 Żona Błasika, stwierdziła dziś na spotkaniu, że służby rozłączają jej rozmowy. Moją osobą też się zainteresowały widocznie te same służby bo też rozłacza mi rozmowy w PLAY :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolek Kłopoty samolotu z Miedwiediewem na pokładzie IP: *.dynamic.chello.pl 30.10.12, 21:04 Są dwie teorie tego co dziś wydarzyło się nad Moskwą. 1) Samolot premiera Rosji nie dał rady wylądować w Moskwie. Jak twierdzi obsługa lotniska Wnukowo-3 - "piloci obawiali się lodowego deszczu". Od kilku godzin w Moskwie pada zamarzający deszcz. Krople kilkadziesiąt metrów nad ziemią zamieniają się ziarenka lodu, pokrywając wszystko szklistą powłoką. Rządowy samolot Tu-204 wiózł szefa rządu Dmitrija Miedwiediewa z Permu. Uprzedzeni o trudnych warunkach pogodowych piloci podjęli decyzję o zmianie miejsca lądowania. Wybrali Sankt Petersburg. "Załoga nie chciała narażać życia najważniejszych osób w państwie" - cytują wypowiedzi pracowników petersburskiego lotniska rosyjskie media. Lodowe deszcze będą padać w centralnej Rosji jeszcze przez kilka dni. 2. Fanatycy planowali odwet za Smoleńsk. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Kłopoty samolotu z Miedwiediewem na pokładzie IP: *.adsl.inetia.pl 30.10.12, 21:15 To trzyma się kupy. Planowali. Z tym, że to nie żadni fanatycy, a racjonalni Prawdziwi Polacy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Dópek radomski Smoleńska eksplozja bezmyślności IP: *.182.133.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.10.12, 21:27 Dwa lata rządów Kaczyńskich dalej zbierają swoje ofiary. Ten idiotyczny wypadek lotniczy pod Smoleńskiem to m.in. produkt bezmyślnej polityki kadrowej, wysyłanie na trawę fachowców i zastępowanie ich miernymi ale wiernymi nieudacznikami. Nie ma słusznej wiedzy, jest tylko wiedza, albo jej brak. Głęboka destabilizacja struktur organizacyjnych dała oczywisty efekt. Temu paranoikowi chodzi TYLKO i wyłącznie o zdobycie władzy, na trumnie swego brata! Gdy nie ma faktów, to są kreowane. Gdy pojawiają się zdarzenia, które uda się przypiąć do Smoleńska, to są one interpretowane poza granice rozumu i przyzwoitości. Największa katastrofa to stan umysłów! Odpowiedz Link Zgłoś
leming.nr1 Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? 30.10.12, 23:11 sympatyksympatyka napisał: > żeby dokonać zamachu? może mi ktoś powiedzieć bo mi nic nie przychodzi do głowy > . Nie mieli żadnych powodów. Były prezydent Gruzji bardziej im bruździł, a żyje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: DewastiC Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: 74.63.112.* 31.10.12, 06:44 Dajcie spokój Rosjanom. To tylko wykonawcy POleceń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mirek Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.radom.vectranet.pl 31.10.12, 09:01 ktoś więc robi politykę na śmierci... ludzie wierzący, katolicy, Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warchoł radomski Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.146.140.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.12, 09:20 Czy mini-prezes łyka placebo? Może ktoś mu podmienił regularne psychotropy na placebo? To robota kreta, który chce zniszczyć tego chomika :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POLAK RADOM PIS Re: Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.vfserver.com 31.10.12, 17:15 Brawo' rzepka', gratulujemy sprawności i skuteczności Dawno nikt tak skutecznie nie ośmieszył Jarka & consores lemingi biją brawo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Warchoł radomski Re: Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.147.92.33.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.10.12, 19:57 A co powiesz, jeśli to był podobny myk jak z Jarucką? Mini-prezes łyknął te brednie Gzymsa jak gęś kluski i teraz nawet mohery się zastanawiają, co on naprawdę łyka po jedzeniu :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Hokeista Re: Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.radom.vectranet.pl 31.10.12, 21:30 POmyleńcy POświęcili paru swoich żeby zabić tych najważniejszych. BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ I SPOKONIEJ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krasnal wolski Re: Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.30.198.66.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 00:14 "Lot nad kukułczym gniazdem" - wersja z Żoliborza :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: _PO_ Re: Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.30.15.117.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 09:20 ciekawe jaki mieli powód zamordowac ludzi w katyniu i w smoleńsku,ciekawe jaki Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Prawdziwy Wolak Re: Czy mini-prezes łyka placebo? IP: *.147.40.0.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 10:48 Trudno zgadnąć, ale wygląda na to, że mini-prezes po prostu sam chciał zostać prezydentem ... Martusia też dostała trzy bańki :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MagiC Wasz premier, to nasz prezydent. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.12, 15:01 "Wy macie swojego premiera, to my będziemy mieli swojego prezydenta" - powiedział Putin do Merkel podczas kolejnego rozbioru Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Alik Re: Wasz premier, to nasz prezydent. IP: *.algo.radman.pl 01.11.12, 15:14 kurna, nie wiedziałem,że Putinn i Merkelowa gadajom po Polsku. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kotWbooocie Re: Wasz premier, to nasz prezydent. IP: *.rudcom.pl 01.11.12, 16:53 @_alika głowa radziecka, dooooopa niemiecka, stąd....alles war moeglich, prymitywie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: liroj Sobota G2 - słynny didżej "Trotyl" i nowe miksy! IP: *.182.182.149.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 01.11.12, 21:44 Powinno być zayebiście :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: macius Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.12, 08:20 ujeb.se/movO Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zyeb Re: jakie powody mogliby mieć Rsjanie żeby zabić? IP: *.180.36.241.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.11.12, 21:18 www.zyeb_spermito.com.pl Odpowiedz Link Zgłoś