Dodaj do ulubionych

Gdzie naprawić samochód

23.10.05, 11:38
W ciągu tygodnia ze względu na obowiązki w pracy nie mam czasu jechać do
warsztatu , bo autko mi szwankuje.
Jedyny dzień to sobotapo 15.00 lub niedziela i tu problem , ponieważ okazuje
się ,że w Radomiu w tych godzinach warsztaty samochodowe już kończą prace lub
są zamknięte.
TO JEST CHYBA CIEMNOGRÓD
Obserwuj wątek
    • Gość: spectre Re: Gdzie naprawić samochód IP: *.udn.pl 23.10.05, 18:36
      Nie wiem w jakiej branży pracujesz, ale moze tez ktoś by chciał skorzystać z
      Twoich usług w niedziele i nie może - CZY TO CIEMNOGROD ? Skoro w niedziele
      warsztaty są zamknięte, wiec pewnie w ten dzień muszą być mało dochodowe ?

      a swoją drogą to ciekawe czy sam bys chciał pracowac 7 dni w tygodniu jeśli nie
      jestes lekarzem, strażakiem, policjantem itp. ?
    • stratoos Re: Gdzie naprawić samochód 23.10.05, 21:26
      odstaw samochod do mechanika przed praca, popros kolege aby podrzucil Cie do
      pracy (ew. mechanik Cie zawiezie) i po pracy wrocisz po samochod...
    • Gość: Wichajster Re: Gdzie naprawić samochód IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.10.05, 21:33
      Słuchaj w tym ciemno grodzie jest takie coś jak wypożyczalnia samochodów.
      Jeżeli bardzo potrzebujesz samochód weź swój wstw do warsztatu i wypożycz inny.
      Jest też taka opcja że to zakład który naprawia Twój samochód daje auto
      zastępcze. Ale skoro Ty nie umiesz sobie poradzić tylko wyzywać radom od ciemno
      grodów to jóż twoja sprawa
      Pozdrawiam
    • Gość: lop Re: Gdzie naprawić samochód IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.10.05, 09:49
      W Skaryszewie jest dobry mechanik, nazywa się Falkiewicz.
    • Gość: ups55 Re: Gdzie naprawić samochód IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.05, 20:37
      to nie jest Ciemnogród lecz kazdy ma prawo do korzystania z weekendu. To ze
      masz zepsuty samochod to twoj problem,,,,,,,, a nie moj......klient nasz
      Pan..... ale dla godzin pracy i fachowca tez trzeba miec szacunek.......

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka