Dodaj do ulubionych

MOŻECIE MYŚLEĆ CO CHCECIE...

IP: 81.15.184.* 27.09.02, 19:13
Na Uniwersytecie we Lwowie pracował przed wojną profesor Pilat. Kiedyś
zwrócono mu uwagę, że ma stary płaszcz i kapelusz, więc powinien to zmienić -
bo wygląda niechlujnie. Pilat odpowiedział: - a po co? Jeśli ktoś mnie nie
zna, to gówno mnie obchodzi, co myśli na mój temat. A jeśli mnie zna - i tak
wie, że jestem Pilat.
Dlatego myślcie sobie o mnie co chcecie. Cieszę się przynajmniej, że Wami
zatrzęsło i zwrócicliście uwagę na to, żeby ludziom nie dokładać, jeśli nie
macie pewności że tak jest rzeczywiście, i żeby nie chować się za nickiem,
jeśli włazicie w personalia. To tyle. Myślę, że obrażeni poczuli sie tylko
niektórzy. A na tych, którzy sie za to obrazili zupełnie mi nie zależy. Na
ich opinii również. A wracając do P. Zycha i "Gazety" - to były fakty, nie
plotkli. Przypomnę, że tylko "Gazeta" o tym napisała, choć wiedzieli wszyscy.
Tylko "Gazeta" dała sie wpuścić w maliny, czyli w tę misternie przygotowaną
intrygę. To tyle.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka