Dodaj do ulubionych

Architekci o koncepcjach nowego centrum Radomia

11.04.06, 20:52
opinie architektów to opinie, których warto posłuchac. choć wolałbym także
takie spoza magistratu/MPU. ale tak czy siak to zupełnie inny poziom niż
bełkot krzykaczy działających na zasadzie "nie bo nie".
Obserwuj wątek
    • Gość: Radomiak Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.radom.net 12.04.06, 08:30
      Byle nie było w nowym centrum rur do zjeżdżania w aqua parku. Na pewno nie
      będzie to widok pożądany przez radomian. Zeszpeci krajobraz całego centrum. Są
      bardziej odpowiednie miejsca na tego typu bodowlę.
    • Gość: Krakus Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 12.04.06, 08:50
      O, zbliżają się wybory i "wszystkowiedzący" z Krakowa pokazuje swoje prawdziwe
      czerwone oblicze. Bujaj się papierku lakmusowy zabarwiany na jeden tylko jeden
      słuszny kolor.
      • l_echec Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom 12.04.06, 10:03
        Sprzeciwiam sie obrażaniu człowieka, który jak mało kto na tym forum zabiera
        merytorycznie głos w dyskusjach. Mnie obchodzi jego zaangażowanie w sprawy
        Radomia i to, że nie schodzi poniżej pewnego poziomu w dyskusji. A jeśli chodzi
        o kolory, to przypomnę, że wspominany niejednokrotnie Grzecznarowski, który ma
        swoją ulicę w Radomiu (i słusznie) był działaczem przedwojennego PPS. Nie mogę
        się zgodzić, żeby pluć błotem na każdego wywlekając czyjeś poglądy. Skupmy się
        na problemach miasta, a okaże się, że może mamy wspólne cele. To tak dla
        wielkotygodniowej refleksji dla nie mających sobie nic do zarzucenia.
      • Gość: KIBIC Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.dc.dc.cox.net 12.04.06, 17:36
        A co maja poglady polityczne do budowy Radom CENTRUM oraz projektow? Nie
        zauwazylem aby pomnik Lenina byl stawiany czy jakis Kopiec sypany tylko rzecz
        ktora kazdemu sie przyda.

        Jak zazdroscisz MU popularnosci i rozsadku to idz do szkol i zacznij jak ON byc
        tak dobrze zorientowny i konsekwentny w dzialaniach na rzecz miasta Radomia,
        jest miejsce i dla ciebie, ale chyba najpierw musisz sie nauczyc szacunku i
        tolerancji dla pozytecznej aktywnosci innych.
        • Gość: label Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.06, 18:06
          zgodze sie w 100% z kolega Radomiakiem!!!

          Nowe Centrum to nie miejsce na aquapark!!!
          • redoxygene Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom 12.04.06, 18:57
            A ja nie widze przeciwwskazan. Ten teren ma az 10 hektarow a jesli sam obiekt
            bedzie stanowil integralna calosc z reszta obiektow, to powinien tam powstac.
            Co do czerwieni-jak narazie okazuje sie, ze wlasnie tylko kilka osob z tego
            forum angazuje sie z tak wielka sila w zycie i sprawy miasta. Isoxasolidine
            jest jednym z najbardziej zaangazowanych i tego mu nie odbierzesz. Czlowiek ma
            glowe nie od parady i niezaleznie od kolorow i czegokolwiek innego nalezy mu
            sie wielkie uznanie za to co robi. Na tym forum jest wiecej osob "czerwonych"
            mocnozaangazowanych w zycie Radomia niz Ci sie to wydaje.
    • Gość: Radomianin Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 12.04.06, 21:54
      Szanowny panie Derlatka, uwielbiam pana pomysły- nowy rynek przy ulicy
      Chrobrego!!!
      Czy ten biedny Radom od wieków stale musi mieć przemiaszczany gdzeiś swój rynek.
      Czy komitet ratowania zabytków porzucił już miasto kazimierzowskie z jego
      rynkiem, czy też zamierza go zburzyć jak inne kamienice znajdujące się w
      obrębie strefy chronionej przez konserwatora. A może to i lepiej zostawcie to
      co pozostało jeszcze oryginalnego w tym miejscu i znajdźcie panowie sobie nową
      zabawkę. Może panowie architekci troche pokory i pomyślcie troche bardziej jak
      urbaniści, a nie jak twórcy pomników.
    • Gość: architekton Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 13.04.06, 10:49
      nie wupbrażam sobie by ktoś, z tej naszej rady miał odwage decydowac o tym co i
      w jakiej formie ma tam stanąc!!! żostawcie to architektom, oni są po to by
      analizowac przestrzen i dopasowywac elementy tak by wszystko grało!!!
      zastanówcie się..ogrody na dachach? to chyba nie do tego miejsca! Nie to
      miasto, nie ta lokalizacja , nie ten charakter. Prosze rado Radomia , nie
      popsujcie i tak mało ciekawego miasta!!!
      PS. a po drugiej stronie placu teatralnego stoi kwiaciarnia WYBUCH
      NIESPEŁNIONEGO ARCHITEKTA, KTO POZWOLIŁ NA TAKIE PASKUDZWO NOWOBOGACKIE????
      • Gość: dal Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.21.radom.pilicka.pl 13.04.06, 12:24
        twoja wypowiedź jest pełna sprzeczności - zabraniasz radnym prawo wyboru a
        jednocześnie wskazujesz na bubel architektoniczny (kwiaciarnię) czyli kto ma
        wybierać radni czy architekci?
    • Gość: ligita123 Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 20:36
      A czy oni mają na to wpływ? Czy tylko rada decyduje?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka