isoxazolidine 11.04.06, 20:52 opinie architektów to opinie, których warto posłuchac. choć wolałbym także takie spoza magistratu/MPU. ale tak czy siak to zupełnie inny poziom niż bełkot krzykaczy działających na zasadzie "nie bo nie". Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Radomiak Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.radom.net 12.04.06, 08:30 Byle nie było w nowym centrum rur do zjeżdżania w aqua parku. Na pewno nie będzie to widok pożądany przez radomian. Zeszpeci krajobraz całego centrum. Są bardziej odpowiednie miejsca na tego typu bodowlę. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Krakus Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 12.04.06, 08:50 O, zbliżają się wybory i "wszystkowiedzący" z Krakowa pokazuje swoje prawdziwe czerwone oblicze. Bujaj się papierku lakmusowy zabarwiany na jeden tylko jeden słuszny kolor. Odpowiedz Link Zgłoś
l_echec Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom 12.04.06, 10:03 Sprzeciwiam sie obrażaniu człowieka, który jak mało kto na tym forum zabiera merytorycznie głos w dyskusjach. Mnie obchodzi jego zaangażowanie w sprawy Radomia i to, że nie schodzi poniżej pewnego poziomu w dyskusji. A jeśli chodzi o kolory, to przypomnę, że wspominany niejednokrotnie Grzecznarowski, który ma swoją ulicę w Radomiu (i słusznie) był działaczem przedwojennego PPS. Nie mogę się zgodzić, żeby pluć błotem na każdego wywlekając czyjeś poglądy. Skupmy się na problemach miasta, a okaże się, że może mamy wspólne cele. To tak dla wielkotygodniowej refleksji dla nie mających sobie nic do zarzucenia. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: KIBIC Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.dc.dc.cox.net 12.04.06, 17:36 A co maja poglady polityczne do budowy Radom CENTRUM oraz projektow? Nie zauwazylem aby pomnik Lenina byl stawiany czy jakis Kopiec sypany tylko rzecz ktora kazdemu sie przyda. Jak zazdroscisz MU popularnosci i rozsadku to idz do szkol i zacznij jak ON byc tak dobrze zorientowny i konsekwentny w dzialaniach na rzecz miasta Radomia, jest miejsce i dla ciebie, ale chyba najpierw musisz sie nauczyc szacunku i tolerancji dla pozytecznej aktywnosci innych. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: label Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.04.06, 18:06 zgodze sie w 100% z kolega Radomiakiem!!! Nowe Centrum to nie miejsce na aquapark!!! Odpowiedz Link Zgłoś
redoxygene Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom 12.04.06, 18:57 A ja nie widze przeciwwskazan. Ten teren ma az 10 hektarow a jesli sam obiekt bedzie stanowil integralna calosc z reszta obiektow, to powinien tam powstac. Co do czerwieni-jak narazie okazuje sie, ze wlasnie tylko kilka osob z tego forum angazuje sie z tak wielka sila w zycie i sprawy miasta. Isoxasolidine jest jednym z najbardziej zaangazowanych i tego mu nie odbierzesz. Czlowiek ma glowe nie od parady i niezaleznie od kolorow i czegokolwiek innego nalezy mu sie wielkie uznanie za to co robi. Na tym forum jest wiecej osob "czerwonych" mocnozaangazowanych w zycie Radomia niz Ci sie to wydaje. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radomianin Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 12.04.06, 21:54 Szanowny panie Derlatka, uwielbiam pana pomysły- nowy rynek przy ulicy Chrobrego!!! Czy ten biedny Radom od wieków stale musi mieć przemiaszczany gdzeiś swój rynek. Czy komitet ratowania zabytków porzucił już miasto kazimierzowskie z jego rynkiem, czy też zamierza go zburzyć jak inne kamienice znajdujące się w obrębie strefy chronionej przez konserwatora. A może to i lepiej zostawcie to co pozostało jeszcze oryginalnego w tym miejscu i znajdźcie panowie sobie nową zabawkę. Może panowie architekci troche pokory i pomyślcie troche bardziej jak urbaniści, a nie jak twórcy pomników. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: architekton Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.idzik.pl / *.idzik.pl 13.04.06, 10:49 nie wupbrażam sobie by ktoś, z tej naszej rady miał odwage decydowac o tym co i w jakiej formie ma tam stanąc!!! żostawcie to architektom, oni są po to by analizowac przestrzen i dopasowywac elementy tak by wszystko grało!!! zastanówcie się..ogrody na dachach? to chyba nie do tego miejsca! Nie to miasto, nie ta lokalizacja , nie ten charakter. Prosze rado Radomia , nie popsujcie i tak mało ciekawego miasta!!! PS. a po drugiej stronie placu teatralnego stoi kwiaciarnia WYBUCH NIESPEŁNIONEGO ARCHITEKTA, KTO POZWOLIŁ NA TAKIE PASKUDZWO NOWOBOGACKIE???? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dal Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.21.radom.pilicka.pl 13.04.06, 12:24 twoja wypowiedź jest pełna sprzeczności - zabraniasz radnym prawo wyboru a jednocześnie wskazujesz na bubel architektoniczny (kwiaciarnię) czyli kto ma wybierać radni czy architekci? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ligita123 Re: Architekci o koncepcjach nowego centrum Radom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.06, 20:36 A czy oni mają na to wpływ? Czy tylko rada decyduje? Odpowiedz Link Zgłoś