sono_andrzej
07.05.07, 18:28
Widzę, że moda z warszawki do Nas przyszła. Grodzić osiedla to można w innych
dzielnicach, a nie w centrum miasta, które powinno być ogólnie dostępne.
Z drugiej strony daję duży plus temu, kto się nareszcie zabrał za ten kawałek
centrum, który odstraszał ludzi na kilometr.