naiwny_cynik
26.08.07, 20:07
Miastu udało się na pewno jedno: wywołać dyskusję na temat logo. I
wszystko byłoby ok, gdyby to był początek dyskusji. Gdyby za tym
poszedł konkurs, akcja zachęcająca do zgłaszania propozycji przez
mieszkańców. A tu: logo już gotowe, radni mają przegłosować i basta.
Zero dyskusji. Bo po co dyskutować? Ech...