raul124 05.09.07, 14:58 Czy oprócz mnie ktoś zamierza wystartować w największej biegowej imprezie w stolycy? A jak Stowarzyszenie Radomianie w Wawie? Będzie jakaś repra??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: NITKA Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom IP: *.32.radom.pilicka.pl 05.09.07, 15:35 Prawdopodobnie spróbuję swoich sił :) Odpowiedz Link Zgłoś
l_echec Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 06.09.07, 11:24 Wybieram się :) Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 07.09.07, 18:17 Ja sie wybieram! Mysle, ze to swietny pomysl, aby wystawic reprezentacje radomiakow (z Warszawy ale nie tylko!). Do tego przypominam, ze wczesniej - bo juz 29 wrzesnia - bedzie kolejny bieg w ramach ogolnopolskiej akcji "Cala Polska Biega" - Bieg Jesieni. Chociaz niestety wlasnie przeczytalem na stronie organizatorow, ze w Radomiu bieg ten odbedzie sie nie jak wszedzie indziej, 29 wrzesnia, tylko... dzien wczesniej - 28 wrzesnia (piatek). Nie wiem, jaka logika temu przyswiecala, ale na pewno nie taka, zeby moglo pobiec jak najwiecej ludzi (o 10:00 w piatek raczej sie pracuje...). Więcej na: www.polskabiega.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Lolka Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom IP: 82.139.52.* 23.09.07, 15:36 Ja niestety wiem...powodem przeniesienia biegu na piatek jest lenistwo urzednikow,ktorzy zmuszeni byliby do pracy w sobote:(info z samego zrodla czyli od urzednika:) Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 27.09.07, 11:12 Ech... :( Tak tez podejrzewalem... A ja w miedzyczasie dostalem od prezydenta odpowiedz na cala strone A4 podajaca OFICJALNE powody, dlaczego w Radomiu inaczej niz w calej Polsce i wbrew zalozeniom akcji bieg odbywa sie w dzien powszedni w godzinach pracy. Jak zeskanuje, to go opublikuje. No coz - na wiosne 2008 trzeba bedzie samemu zorganizowac bieg w normalnym terminie. Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 27.09.07, 11:17 Witam! Do biegu coraz mniej czasu i jesli ktos zamierza wystartowac, nie warto odkladac rejestracji na ostatnia chwile (organizatorzy przyjeli gorny limit liczby uczestnikow na 20.000 osob). Bedzie dosc silna reprezentacja Radomiakow - zarowno z Radomia jak i z Warszawy :)) Jesli ktos sie wybiera, niech da znac - moze zbierzemy sie w jednym miejscu i pobiegniemy grupa? Wiecej szczegolow na: www.runwarsaw.pl/?gclid=CICawdqU444CFQpdXgoddQVEVg#/obiegu/ Kazdy uczestnik, ktory ukonczy bieg, otrzyma pamiatkowy medal, gadzety i... zdjecie z linii mety! Na numerze startowym mozna napisac swoje motto, dlaczego biegne. Na przyklad: "Kocham Radom", albo "Radom. Tu chce mieszkac", czy "Radom miastem Twojej szansy" itp. Do zobaczenia! Odpowiedz Link Zgłoś
vogueee jdk pajac 27.09.07, 12:16 Na numerze startowym mozna napisac swoje motto, dlaczego biegne. Na > przyklad: "Kocham Radom", albo "Radom. Tu chce mieszkac", czy "Radom > miastem Twojej szansy" itp -buahahhahahahahahahhahahahahaah Odpowiedz Link Zgłoś
l_echec do vogueee 27.09.07, 13:23 jdk pisał o swoim motto, Ty zapewne umieściłbyś, gdybyś biegał, na swojej koszulce "buahahhahahahahahahhahahahahaah" i nikomu by do głowy nie przyszło, że to idiotyczne wyrażenie Odpowiedz Link Zgłoś