Dodaj do ulubionych

Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radomia?

05.09.07, 14:58
Czy oprócz mnie ktoś zamierza wystartować w największej biegowej
imprezie w stolycy?
A jak Stowarzyszenie Radomianie w Wawie? Będzie jakaś repra???
Obserwuj wątek
    • Gość: NITKA Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom IP: *.32.radom.pilicka.pl 05.09.07, 15:35
      Prawdopodobnie spróbuję swoich sił :)
    • l_echec Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 06.09.07, 11:24
      Wybieram się :)
    • jdk Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 07.09.07, 18:17
      Ja sie wybieram! Mysle, ze to swietny pomysl, aby wystawic
      reprezentacje radomiakow (z Warszawy ale nie tylko!).

      Do tego przypominam, ze wczesniej - bo juz 29 wrzesnia - bedzie
      kolejny bieg w ramach ogolnopolskiej akcji "Cala Polska Biega" -
      Bieg Jesieni.

      Chociaz niestety wlasnie przeczytalem na stronie organizatorow, ze w
      Radomiu bieg ten odbedzie sie nie jak wszedzie indziej, 29 wrzesnia,
      tylko... dzien wczesniej - 28 wrzesnia (piatek). Nie wiem, jaka
      logika temu przyswiecala, ale na pewno nie taka, zeby moglo pobiec
      jak najwiecej ludzi (o 10:00 w piatek raczej sie pracuje...). Więcej
      na: www.polskabiega.pl
      • Gość: Lolka Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom IP: 82.139.52.* 23.09.07, 15:36
        Ja niestety wiem...powodem przeniesienia biegu na piatek jest lenistwo urzednikow,ktorzy zmuszeni byliby do pracy w sobote:(info z samego zrodla czyli od urzednika:)
        • jdk Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 27.09.07, 11:12
          Ech... :( Tak tez podejrzewalem...

          A ja w miedzyczasie dostalem od prezydenta odpowiedz na cala strone
          A4 podajaca OFICJALNE powody, dlaczego w Radomiu inaczej niz w calej
          Polsce i wbrew zalozeniom akcji bieg odbywa sie w dzien powszedni w
          godzinach pracy. Jak zeskanuje, to go opublikuje.

          No coz - na wiosne 2008 trzeba bedzie samemu zorganizowac bieg w
          normalnym terminie.
    • jdk Re: Run Warsaw 07.10.2007 Kto się wybiera z Radom 27.09.07, 11:17
      Witam!

      Do biegu coraz mniej czasu i jesli ktos zamierza wystartowac, nie
      warto odkladac rejestracji na ostatnia chwile (organizatorzy
      przyjeli gorny limit liczby uczestnikow na 20.000 osob).

      Bedzie dosc silna reprezentacja Radomiakow - zarowno z Radomia jak i
      z Warszawy :))

      Jesli ktos sie wybiera, niech da znac - moze zbierzemy sie w jednym
      miejscu i pobiegniemy grupa?

      Wiecej szczegolow na:
      www.runwarsaw.pl/?gclid=CICawdqU444CFQpdXgoddQVEVg#/obiegu/
      Kazdy uczestnik, ktory ukonczy bieg, otrzyma pamiatkowy medal,
      gadzety i... zdjecie z linii mety!

      Na numerze startowym mozna napisac swoje motto, dlaczego biegne. Na
      przyklad: "Kocham Radom", albo "Radom. Tu chce mieszkac", czy "Radom
      miastem Twojej szansy" itp.

      Do zobaczenia!
      • vogueee jdk pajac 27.09.07, 12:16
        Na numerze startowym mozna napisac swoje motto, dlaczego biegne. Na
        > przyklad: "Kocham Radom", albo "Radom. Tu chce mieszkac",
        czy "Radom
        > miastem Twojej szansy" itp

        -buahahhahahahahahahhahahahahaah
        • l_echec do vogueee 27.09.07, 13:23
          jdk pisał o swoim motto, Ty zapewne umieściłbyś, gdybyś biegał, na
          swojej koszulce "buahahhahahahahahahhahahahahaah" i nikomu by do
          głowy nie przyszło, że to idiotyczne wyrażenie
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka