jatutak
06.06.08, 16:08
Zbliża się termin Walnych Zgromadzeń w spółdzielniach mieszkaniowych. Zebrania
Przedstawicieli zostały zlikwidowane i zastąpione Walnymi. Teraz każdy członek
spółdzielni może przyjść i głosować czyli jest demokracja bezpośrednia a nie
przez przedstawicieli.
Jak te największe spółdzielnie radzą sobie ze zorganizowaniem obrad?
Może któreś spółdzielnie są już po walnym?
Napiszcie jak się to odbywa.