bohdankaras 29.11.08, 16:31 Zobacz i sam zagłosuj! Szczegóły na www.radom.blox.pl Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: grudzwoj Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 20:17 Mam pytanie a co się kryje pod tajemniczą nazwa KR. Moim zdaniem brakuje takiej partii pomiędzy PO a SLD. Taka partia jak już powstanie z bardzo silnym przywódcą jakim nie wątpliwie jest Cimoszewicz ma wielkie szanse w niedalekiej przyszłości wygrać wybory.Powoli wyborcy tracą cierpliwość (nie dotyczy skrajnej prawicy i zwolenników Radia Maryja tak zwanego żelaznego elektoratu o. Rydzyka ci ludzie się nigdy nie zmienią w swoich poglądach ale będą powoli odchodzić ze względu na wiek)szczególnie młodzi, wykształceni, którzy maja swoje wyrobione zdanie i nie dadzą się łatwo manipulować. Radomianin od kilku pokoleń Odpowiedz Link Zgłoś
axel-1033 Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 29.11.08, 21:57 >>>>>Czuję że zaraz zaczną krakać kruki i sępy,ujadać i warczeć kundelki z ukrycia (bez zalogowania) oraz mącić nawiedzeni nową historią Najjaśniejszej RP.....Ciekawe czy sie sprawdzi?????? Odpowiedz Link Zgłoś
usjwo Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 01.12.08, 05:40 Ty zacząłeś się odszczekiwać, zaczym tamci zaczeli szczekać! Jak widać każda partia ma swoich internetowych strażników. Powinieneś się podpisywać "sympatyk_sld", wpisałbyś się ładnie w forumową tradycję przydupasów partyjnych. Usjwo Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: Re 29.11.08, 23:48 Nie mogę być cały czas poważny... Nie jestem sztywniakiem... ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 30.11.08, 00:19 No właśnie widzę, że żarty się pana trzymają... ;) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: shark Re: Re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 10:12 Karaś zniknij z tego forum i nie zawracaj d..y swoim blogiem i swoją partyjką. Odpowiedz Link Zgłoś
axel-1033 Re: zaczyna się szczekanie...... 30.11.08, 11:46 Gość portalu: shark napisał(a): > Karaś zniknij z tego forum i nie zawracaj d..y swoim blogiem i swoją > partyjką. >>po pierwsze zwrot "Karaś "( co kupel??)oraz cały post jest nie na miejscu i świadczy o twojej niskiej kulturze.Napisz swoją opinię ,bo masz ku temu prawo ale nie rozkazuj obrzydliwie. >>moje przewidywania spełniają się ,już jeden z kundli 'shark" zaczyna ujadać z ukrycia a za chwilę:"za tobą pójdą inni" >>p..Bogdanie nie przejmuj się Pan ,rób Pan swoje, niech ujadają. >>psy szczekają karawana idzie dalej...do przodu..... Odpowiedz Link Zgłoś
grudzwoj Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 30.11.08, 11:49 Gość portalu: shark napisał(a): Karaś zniknij z tego forum i nie zawracaj d..y swoim blogiem i swoją partyjką. axel-1033 masz rację zaczyna się na razie bardzo delikatnie - ale mnie na obecną chwilę nikt nie atakuję, chociaż zdaję sobie sprawę, że elektorat o. Rydzyka nie korzysta z nowoczesnych informacji jakim jest internet i mojego postu nie odczytają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Radomianin Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś IP: *.radom.vectranet.pl 30.11.08, 12:44 Panie Karaś chwalom nos wy mnie a jo wos !!! Panie Karaś z dnia na dzień staje się Pan coraz śmieszniejszy, coraz bardziej arogancki. Nie życzę sobie aby radny z ramienia radomskiej lewicy sprzedawał się PO !!!Nigdy już nie otrzyma Pan głosu ani mojego ani wielu moich znajomych o lewicowych poglądach. Staje się Pan populistą negującym wszystko i wszystkich. Proszę się głęboko zastanowić nad swoim postępowaniem !!! Odpowiedz Link Zgłoś
axel-1033 Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 30.11.08, 16:08 Gość portalu: Radomianin napisał(a): > Panie Karaś chwalom nos wy mnie a jo wos !!! Panie Karaś z dnia na > dzień staje się Pan coraz śmieszniejszy, coraz bardziej arogancki. >>>>>Wydaje mi sie że pan,panie"Radomianinie "jest śmieszny i arogancki a nie p.Karaś.Nie jest on moim znajomym ani kolegą ,znam go tyle o ile,że mogę wydać swoją opinię o jego działalności w Radomiu."Radomianin " ( ile pan nim jest rzeczywiście)jest następnym kundelkiem ujadającym jak tylko usłyszy słowo"lewica".Ciekawe czy szanowny pan miał by cywilną odwagę napisać to co napisał będąc zalogowanym???Wątpię w to bo zdolny jest pan do atakowania z ukrycia.Tak robi tylko człowiek o niskim poziomie i niskim wskaźniku inteligencji osobistej a może to pisze jakiś małolat ze zlasowanym mózgiem przez ludzi nawiedzonych z pod znaku miasta piernika.Pańskim "1" głosem wyborczym można sobie wytrzeć pewną część ciała przykrytą spodniami.Z pana taki radomianin jak ze mnie Zulu-Gula.Proszę się głęboko zastanowić nad swoim postępowaniem zastanowić (cytat z pańskiego postu) Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 30.11.08, 18:45 Panowie, - axel i grudzwoj - bardzo dziękuję Wam za wsparcie! Jestem wprawdzie odporny na atakie nieco chamskie odzywki przestraszonych frustratów, którym grunt pali się pod nogami, ale tego typu wpisy ze wsparciem są bardzo miłe. A tym panom niech się nie wydaje, że ja na skutek takich wpisów stąd zniknę, bo mam dokładnie takie samo prawo występować tu jak oni. To, że boją się podpisać, świadczy jedynie o ich braku odwagi cywilnej, a najbardziej mnie śmieszy jak jeden z nich cały czas straszy mnie, że na mnie nie zagłosuje, choć nigdy tego nie robił.:-) No, jeśli ich to umacnia, niech tam sobie dalej ujadają, osoby które coś mają do zaproponowania czy coś znaczą nigdy nie posuną się do tego typu wpisów na Forum. Pozdrawiam wszystkich zdrowo myślących, nawet jeśli nie są sympatykami mojej osoby czy lewicy w mieście. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: doaxel Re: zakłamany axel, lew, olo itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:12 Zarzucasz innym, że piszą anonimowo, zgodnie z regulaminem forum, a sam robisz to samo, za to pod różnymi nickami, nawet w tym jednym wątku. Cała lewica jest tak obłudna i zakłamana czy tylko stare, sklerotyczne, anonimowe trepy, którym się wydaje, że axel, to ich imię, a 1033 to nazwisko? Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 00:40 Ale jaką można mieć pewność, że te wyniki nie są "ustawione", panie Bohdanie? Nie twierdzę, że są, ale sonda pojawiła się na Waszej partyjnej stronie, gdzie przecież możecie modulować jej zawartość. To tak, jakby podobna sonda pojawiła się na stronie www.radom.pl i prowadziłby PiS. Proszę mnie źle nie zrozumieć - to jest po prostu mało obiektywne i może budzić podejrzenia... Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXI Re: Kto? POLSKA XXI !- alternatywa czy konieczoś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 18:56 www.polskaxxi.pl Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: lew Re: Do " XXI"??????? IP: 82.139.37.* 30.11.08, 19:55 Gość portalu: XXI napisał(a): > www.polskaxxi.pl >>o co tobie chodzi? sam sobie przeczytaj w gronie rodziny i twoich kumpli z podobnym umysłem to co polecasz do przeczytania. >>dochodzę do wniosku że gość "shark" i "XXI" to jedna i ta sama osoba zmieniająca loginy a piszący z tego samego komputera i tak samo głupio..Weż się "szczekaczko " zaloguj i dopiero gamzaj. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xxl Re: Do lwa:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 20:08 Skarbie, "lew" to ty pewnie w gębie przy klawiaturze jesteś:-)Gdybyś jeszcze stoswał zasadę kultury osobistej i szanował innych, mających swoje, nie zawsze może zgodne z Twoimi opiniami zdanie to napisałabym że jesteś "król lew" a tak to jedynie takli lewek :-) zdrówka życze i pamietaj co mama mówiła, bądż miły dla innych.:-)! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Bohdanrekin Re: Do lwa:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 21:25 Dalej mi stąd,bo zdejmę pasa i pogunię.Mówiłem nie wchoćta na to forum,czy nie mówiłem.Jeszczek raz się odezwieta to naprawdę dam po gołej dupie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sympatykpizdu Re: Do lwa:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 21:42 Przestań się czepiać zasrany moherowcu.Ty twój rydzyk i stare pudła słuchaczki radyja ma..ryja mozecie szczekać ,a my będziemy na tym forum i na wszystkich innych forach na których chcemy być.Im więcej będzieta obrażać ,tym więcj nas bedzie.Możemy mieć 2000 wpisów w godzinę .-wierzysz?? Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 00:45 > >>dochodzę do wniosku że gość "shark" i "XXI" to jedna i ta sama zmieniająca loginy a piszący z tego samego komputera i tak samo głupio..Weż się "szczekaczko " zaloguj i dopiero gamzaj. Panie axel... Uspokój się pan, sam zaloguj i dopiero nawołuj do spokoju... Odpowiedz Link Zgłoś
axel-1033 Re: do boju ...... 01.12.08, 09:55 No i zaczęło się tak jak przewidywałem.!!! F.Kiepski mawia "jak nie ,jak tak" Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: Re 01.12.08, 18:48 Niech się ze mną kłócą, ale niech głosują! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 18:50 Jestem za tym, żeby najpierw pomyśleli zanim zagłosują. :) Odpowiedz Link Zgłoś
axel-1033 Re: do p.Bohdana.... 01.12.08, 20:23 bohdankaras napisał: > Niech się ze mną kłócą, ale niech głosują! : >>>>>Panie Bogdanie! co wymagać od ludzi młodych (tu pomijam ludzi starszych doświadczonych życiem)którym zlasowano mózgi historią " nowoczesną" przesiąkniętą jadem nienawiści do tego co było a zwłaszcza do lewicy nie mówiąc o tym co było za poprzednich rządów a bywało różnie..Nie raz zastanawiam się w jakim mi przyszło żyć kraju który wyobrażałem sobie nieco inaczej.Chciałem tu zaznaczyć że do żadnego ugrupowania politycznego nie należę .Przecież cały świat patrzy na nas i na to co zachodzi w nim obecnie.>>>>>Czuję już kij w mrowisku i reakcję mrówek ..(przez "M") Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: do p.Bohdana.... 01.12.08, 22:07 Domyślam się, o czym Pan myśli, choć przez grzeczność tego nie artykułuje. To prawda, że czasem staram się prowokować, ale prowokować w dobrym tego słowa znaczeniu. Oprócz głosów tych, którzy niczego tu nie wnoszą, często budzi się przez to wartościowa dyskusja, a ja jako radny mam materiał nie tylko do przemyśleń, ale i działania. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 01:28 bohdankaras napisał: > a ja jako radny mam materiał nie tylko do przemyśleń, ale > i działania. Jeśli mogę coś zasugerować już teraz, to to, żeby pan nie pił na co najmniej dobę przed zamieszczaniem takich jak ten wątków... ;) LOL Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 01:21 axel-1033 napisał: > Panie Bogdanie! co wymagać od ludzi młodych (tu pomijam ludzi starszych doświadczonych życiem)którym zlasowano mózgi historią " nowoczesną" przesiąkniętą jadem nienawiści do tego co było a zwłaszcza do lewicy nie mówiąc o tym co było za poprzednich rządów a bywało różnie..Nie raz zastanawiam się w jakim mi przyszło żyć kraju który wyobrażałem sobie nieco inaczej.Chciałem tu zaznaczyć że do żadnego ugrupowania politycznego nie należę .Przecież cały świat patrzy na nas i na to co zachodzi w nim obecnie.>>>>> Czuję już kij w mrowisku i reakcję mrówek ..(przez "M") Oj axel, axel, ja bym Ci chętnie wetknęła ten kij ale tam gdzie słońce nie dochodzi i zorganizowała sobie rzut oszczepem... To smutne, że byłeś (i nadal jesteś) jednym z tych forumowych ujadaczy, których większość wypowiedzi się po prostu nie trzyma wiesz czego. Bądź tak miły i zamilcz wreszcie albo naucz się myśleć (i czytać! ja widzę "boHdankaraś"...) Nie tylko mrówki będą Ci wdzięczne... LOL Odpowiedz Link Zgłoś
axel-1033 Re: Re do l.i.l.a.b.aj.... 02.12.08, 10:33 l.i.l.a.b.a.j.ona napisała: > Oj axel, axel, ja bym Ci chętnie wetknęła ten kij ale tam gdzie > słońce nie dochodzi i zorganizowała sobie rzut oszczepem... > To smutne, że byłeś (i nadal jesteś) jednym z tych forumowych >>>>>Po przeczytaniu twojego postu dochodzę do wniosku że nie mam prawa pisać to co myślę.Po to jest nasze forum żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię.Czy ja ciebie wyzywam od ujadaczy i karzę tobie opuścić forum?..O tym co się dzieje na forum widzą wszyscy i piszą co o tym myślą.A pro po kija sam(a)wsadź go sobie sobie z tyłu lub przodu w zależności kim jesteś.Miałem o tobie inne pozytywne zdanie ale teraz go zmieniłem.Nie mam z tobą przyjemności polemizować. Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 12:12 Mmmmm, spodobał Ci się ten kij LOL, skoro wszystkie inne moje uwagi poszły w kąt... :) A ja przecież napisałam jeszcze "Bądź tak miły i zamilcz wreszcie albo naucz się myśleć (i czytać!..." - żeby nie było Ci potem przykro, jak będziesz czytał np. moje sugestie, że chętnie bym Ci wetknęła ten kij np. pod stopę postawioną na ziemi. LOL > A pro po kija sam(a)wsadź go sobie sobie z tyłu lub przodu w zależności kim jesteś. Stać mnie na więcej niż odpowiadać debilizmami na debilizmy. > Miałem o tobie inne pozytywne zdanie ale teraz go zmieniłem. Jak by mnie to strasznie obchodziło, co Ty akurat o mnie myślisz... :))) > Nie mam z tobą przyjemności polemizować. Ty przecież nawet nie wiesz, co to normalna polemika! To skąd będziesz wiedział, jaka przyjemność może z niej wypływać? Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re: manipulacja opinią publiczną 02.12.08, 12:39 Śmiem twierdzić, że ta sonda jest swoistą MANIPULACJĄ OPINIĄ PUBLICZNĄ. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manipulant Re: manipulacja opinią publiczną IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:11 kiedy kończy ci się urlop? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: manipulator Re: Re IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:39 Dopiero w lipcu. A jesli chodzi o ciebie...? Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 03.12.08, 02:18 Widzę, że przynajmniej nie można już "głosować" co najwyżej raz na dobę... Czy może nie wiem o jakichś ciasteczkach do usunięcia...? Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona do .upy ta sonda 04.12.08, 02:11 Nadal można głosować więcej niż jeden raz z jednego komputera... A to w rękach oszołomów staje się idealnym narzędziem do manipulacji opinią społeczną! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dawny tow. Re: do .upy ta sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 06:37 Panie radny Karaś ,co to za odwaga podpisywać się nazwiskiem w sprawach np.idiotycznych konkursów czy sond.Wykazano ,że w parę godzin głosowało na Karasia parę tysiecy osób???czysta błazenada w którą sam się wpisuje ,a myślę że sam ten cyrk aranżuje. Mam wrażenie ,że choć nie ma nazwiska radnego w innych ważnych sprawach na forum to oznacza jedynię że posługuje się różnymi nickami incognito.I tak można tylko niech towarzysz nie udaje świętego Franciszka.Twierdzę ,że pływa pan nichcąc narazić się nikomu wprost. Ostatni liże radny stopy PO i tego mu Radom nie zapomni,ale czasem dla bezpieczeńswa poliże rączki PIS owi,tak dla równowagi.I to ma być ideowiec z SLD??Jest pan Radny za Tuskiem,Kaczyńskim ,Olejniczakiem,Napieralskim,Oleksym Millerem,czy Rydzykiem???Nie wiadomo,a mnie się wydaje że za wszystkimi w zależnośc z której strony wietrzyk wieje.To jest jakieś takie obleśne,takie węgorzowate.Określ się Pan wreszcie i niech Pan mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom.Może trochę zamilknąć w adwencie i nie robić kretyńskich konkursików i głosowań pod tytułem- kto zwerbuje więcej towarzyszy przy komputerze?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ttt Re: do .upy ta sonda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.08, 09:41 Prawdę prawicie dawny towarzyszu,jesteś z SDLP,czy może z UP??? Odpowiedz Link Zgłoś
grudzwoj do niby dawnego towarzysza 04.12.08, 12:11 piszę do gościa "dawny tow" Przypuszczam, a na pewno nie tylko ja ale każdy rozsądnie myślący, że człowiek, który dąży do jakiegokolwiek porozumienia jest wart szacunku od każdej istoty ludzkiej i nie ważne z jakiej opcji politycznej pochodzi. Ty atakujesz z ukrycia a tak robią tylko tchórze lub osobnicy co coś mają na sumieniu. Nie piszę, że nie masz prawa krytykować tylko miej odwagę i zaloguj się. Wydaje mi się, że jesteś jakimś sflustrowanym człowiekiem, któremu coś w życiu nie wyszło i dlatego z taką zaciekłością atakujesz człowieka, który osiągnął sukces. Pan Karaś został radnym dzięki wyborcom a to jest już sukces. Proponuje ci ujawnić swoje dane nazwisko imię i reklamować się na forum i nie tylko, zobaczymy jaki wynik osiągniesz. Bo jak można pisać cytuje „Określ się Pan wreszcie i niech Pan mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom „ kto tu się narzuca ???? – jak można tak myśleć ??? czytam albo nie czytam i to wszystko . Żeby było jaśniej informuję, że do żadnej organizacji partyjnej czy innej nie należałem i nie będę należał. Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu brakuje. Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 14:36 grudzwoj napisał: > Przypuszczam, a na pewno nie tylko ja ale każdy rozsądnie myślący, że > człowiek, który dąży do jakiegokolwiek porozumienia jest wart szacunku od > każdej istoty ludzkiej i nie ważne z jakiej opcji politycznej pochodzi. No to już nie wiem, tłumaczyłeś to swoim kolesiom? (dolnapa, biosfear, usjwo)? Tak cienko tłumaczysz czy oni tak cienko rozumieją? > Ty atakujesz z ukrycia a tak robią tylko tchórze lub osobnicy co coś mają na sumieniu. Zależy co mają do powiedzenia. > Nie piszę, że nie masz prawa krytykować tylko miej odwagę i zaloguj się. Zalogowanie się jak widać w niektórych przypadkach nic nie daje, bo jak pokazało życie, można wysłać komuś wiadomości prywatne, a oni i tak je wywloką na forum... To po co tym osobom loginy? > Wydaje mi się, że jesteś jakimś sflustrowanym człowiekiem, któremu coś w życiu nie wyszło i dlatego z taką zaciekłością atakujesz człowieka, który osiągnął sukces. Słownik jezyka polskiego nie zna pojęcia "sflustrowany". > Pan Karaś został radnym dzięki wyborcom a to jest już sukces. Proponuje ci ujawnić swoje dane nazwisko imię i reklamować się na forum i nie tylko, zobaczymy jaki wynik osiągniesz. Skąd wiesz? Być może towarzysz już to kiedys powiedział radnemu Karaś... > Bo jak można pisać cytuje „Określ się Pan wreszcie i niech Pan mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom Ano można, trzeba tylko mieć cywilną odwagę by to zrobić. Resztę ocenią wszyscy dookoła. > jak można tak myśleć ??? czytam albo nie czytam i to wszystko . Lepiej czasem przeczytać wszystko uważnie i wyrobić sobie zdanie niż trwać w bezmyślności. > Żeby było jaśniej informuję, że do żadnej organizacji partyjnej czy innej nie należałem i nie będę należał. Bo nie poznałeś jeszcze smaku pieniędzy. Jak poznasz, dla wyborcy może (ale nie musi) być już za późno... > Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu brakuje. Uuuuuu, a na forum ilu takich... LOL :) Odpowiedz Link Zgłoś
grudzwoj Re: Odpowiadam l.i.l.a.b.a.j.ona 04.12.08, 18:03 1.Przypuszczam, a na pewno nie tylko ja ale każdy rozsądnie myślący, że człowiek, który dąży do jakiegokolwiek porozumienia jest wart szacunku od każdej istoty ludzkiej i nie ważne z jakiej opcji politycznej pochodzi. Odpowiedź twoja No to już nie wiem, tłumaczyłeś to swoim kolesiom? (dolnapa, biosfear, usjwo)? Tak cienko tłumaczysz czy oni tak cienko rozumieją?” Odpowiadam To nie są moi koledzy ani nawet znajomi ale nawet jakby byli to co ma „piernik do wiatraka” Ja tylko podałem swój tok myślenia w danym temacie i to wszystko. Mnie się wydaje, że tak myśli większość społeczeństwa. 2. Ty atakujesz z ukrycia a tak robią tylko tchórze lub osobnicy co coś mają na sumieniu. Odpowiedź twoja ”Zależy co mają do powiedzenia” Odpowiadam Nie rozumiem takiej odpowiedzi – przecież logiczne jest że osoba, która agresywnie atakuje i do tego anonimowo nie jest w porządku. 3. Nie piszę, że nie masz prawa krytykować tylko miej odwagę i zaloguj się. Odpowiedź twoja Zalogowanie się jak widać w niektórych przypadkach nic nie daje, bo jak pokazało życie, można wysłać komuś wiadomości prywatne, a oni i tak je wywloką na forum... To po co tym osobom loginy? odpowiadam Jak piszesz „po co tym osobom loginy” a po to żeby nie czuli się w pełni anonimowi. Praktycznie nikt nie jest anonimowy w sieci globalnej jakim jest internet – chodzi mi oczywiście o komputer, który jest w danej chwili w sieci, bo kto przy nim obecnie siedzi tego nikt nie sprawdzi. I co to są dla ciebie oni ????????? 4. Wydaje mi się, że jesteś jakimś sflustrowanym człowiekiem, któremu coś w życiu nie wyszło i dlatego z taką zaciekłością atakujesz człowieka, który osiągnął sukces. Odpowiedź twoja Słownik języka polskiego nie zna pojęcia "sflustrowany". odpowiadam Dobrze wiesz że chodziło mi o słowo frustrat - za błąd przepraszam. 5. Pan Karaś został radnym dzięki wyborcom a to jest już sukces. Proponuje ci ujawnić swoje dane nazwisko imię i reklamować się na forum i nie tylko, zobaczymy jaki wynik osiągniesz. Odpowiedź twoja Skąd wiesz? Być może towarzysz już to kiedyś powiedział radnemu Karaś... Odpowiadam Ja nie wiem co kto komu powiedział ale ty już coś podejrzewasz – proszę otwórz się na ludzi i zacznij im mimo wszystko ufać chociaż jak nie są z twojej bajki. Ja osobiście uważam, że tylko z poglądami skrajnej prawicy tak zwanymi ludźmi chorych z nienawiści nie można się zgadzać i wszystkimi metodami demokratycznymi należy ich zwalczać. 6. Bo jak można pisać cytuje „Określ się Pan wreszcie i niech Pan mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom Odpowiedź twoja Ano można, trzeba tylko mieć cywilną odwagę by to zrobić. Resztę ocenią wszyscy dookoła. Odpowiadam Właśnie oceniali i pan radny Karaś miał duże poparcie ale ty zaraz zarzucisz że na pewno były jakieś manipulacje. Pan radny czerpał z tego jakieś korzyści itp. Podejdź do sprawy trochę na luzie przecież to w pewnym sensie jest zabawa. 7. Tak można tak myśleć ??? czytam albo nie czytam i to wszystko . Odpowiedź twoja Lepiej czasem przeczytać wszystko uważnie i wyrobić sobie zdanie niż trwać w bezmyślności. odpowiadam Tu się zgadzamy w 100% - i już jest w pewnym sensie sukces 8.Żeby było jaśniej informuję, że do żadnej organizacji partyjnej czy innej nie należałem i nie będę należał. Odpowiedź twoja Bo nie poznałeś jeszcze smaku pieniędzy. Jak poznasz, dla wyborcy może (ale nie musi) być już za późno... Odpowiadam I znowu wychodzi z ciebie „oczywista oczywistość” ty już znasz mój status finansowy i wiesz, że nie znam smaku pieniędzy. Ja z Polski nie musiałem wyjeżdżać za chlebem najwyżej turystycznie a mój status finansowy nie jest taki zły jak ty myślisz czytaj podejrzewasz, że jest kiepski. 9. Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu brakuje. Odpowiedź twoja Uuuuuu, a na forum ilu takich... LOL :) Bez komentarz pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 21:14 grudzwoj napisał: > przecież logiczne jest że osoba, która agresywnie atakuje i do tego anonimowo nie jest w porządku. Żależy co ma do powiedzenia. Inaczej trzeba by pokasować wszystkie fora i grupy dyskusyjne. > Jak piszesz „po co tym osobom loginy” a po to żeby nie czuli się > w pełni anonimowi. Praktycznie nikt nie jest anonimowy w sieci globalnej jakim jest internet – chodzi mi oczywiście o komputer, który jest w danej chwili w sieci, bo kto przy nim obecnie siedzi tego nikt nie sprawdzi. Też po to są te logint niektórym potrzebne, by stwarzać na forach wrażenie istnienia dużej grupy zwolenników jakiejś idei. Ileż to razy dopatrywano się w kimś sympatyka_pis, ba! mnie się ostatnio pod niego i do sdpl podpina. A tymczasem nawet chłopcy w krótkich spodenkach lubią się przebierać na forum... > I co to są dla ciebie oni ????????? Wykasowano by ten post... :) > proszę otwórz się na ludzi i zacznij im mimo wszystko ufać chociaż jak nie są z twojej bajki. A co innego robię na forum? Widzisz, w życiu nie można do końca ufać ludziom, bo się można srogo rozczarować. Póki co ufam begranicznie swojej intuicji, bo już nie raz mnie nie zawiodła... :) > Ja osobiście uważam, że tylko z poglądami skrajnej prawicy tak zwanymi ludźmi chorych z nienawiści nie można się zgadzać i wszystkimi metodami demokratycznymi należy ich zwalczać. A dla mnie nie jest ważne kto z jakiej jest partii, ugrupowania czy strony. Ważne jak traktuje drugiego człowieka, czy szanuje jego czas, poglądy czy pieniądze, czy jest obiektywny przede wszystkim w stosunku do siebie i czy generalnie wie co robi. Takim ludziom można zaufać i żyć w spokoju o lepsze lutro. > pan radny Karaś miał duże poparcie Najwyraźniej lubisz żyć przeszłością. Do pewnego momentu OK, potem trzeba się skupić na teraźniejszości i to, jakie skutki będzie miała w przyszłości. > Podejdź do sprawy trochę na luzie przecież to w pewnym sensie jest zabawa. Jestem zdania, że w polityce nie może być miejsca na żadną zabawę, bo los ludzi nie jest igraszką, nikt nie powinien byc pionkiem w grach polityków. Polityka nie jest dla chłopców, którym się wydaje, że zbawią świat, ani oszołomów czekających na swoje "5 minut". > I znowu wychodzi z ciebie „oczywista oczywistość” ty już znasz mój > status finansowy i wiesz, że nie znam smaku pieniędzy, a mój status finansowy nie jest taki zły jak ty myślisz czytaj podejrzewasz, że jest kiepski. Mylisz sie, ten komentarz tyczył się kogoś, kto wkracza w świat polityki, choć wcześniej stykał się z nią jedynie w prasie lub telewizji (patrz: skrajne postaci oszołomstwa Samoobory). > Ja z Polski nie musiałem wyjeżdżać za chlebem najwyżej turystycznie Widzę, że masz już przygotowaną oczywistą teorię na to, jakim cudem lilabaj znalazła się nad Tamizą. Otóż nie, miałam wybór, ale wybrałam otwarte właśnie granice Zjednoczonego Królestwa i dobrze mi z tym. Póki co tu się rozwijam... > Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi > nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu > brakuje. No właśnie bezkonfliktowy pan Karaś, radny Rady Miejskiej w Radomiu, wetknął kij w mrowisko promując tę sondę zamieszczoną zresztą na stronach lewicy, bez wnikania w ewentualne skutki takiej "zabawy" rzecz jasna. "Genialne"!! Co dalej? Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: do .upy ta sonda 04.12.08, 17:18 Tak mógł napisać tylko ktoś z lewicowej (?) konkurencji... :-) Mam swój typ bo styl jakiś znajomy! :-) Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 19:19 Bodziu, to tylko ja - Twoja forumowa Smerfetka! ;) Odpowiedz Link Zgłoś
dolnapa Re: do .upy ta sonda 04.12.08, 11:05 Ciekawe jak pani yntylygyntna to stwierdziła. Rusz najpierw głową zanim coś skrobniesz.... Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 12:25 Zagłosowałam szczurku! W różnych odstępach czasu postawiłam na "inne", oraz "nie wzięłabym udziału..." i wyszło...! No ale dla dolnapy widać to wychodzi poza obręb ludzkiego pojmowania, żeby ktoś niezwiązany z KR, ba! przebywający za granicą! doszedł do takiego wniosku. Dzieci dzieci... Odpowiedz Link Zgłoś
dolnapa Re: Re 05.12.08, 09:50 No jakoś pojąć nie mogę, bo ja próbowałem robić tak samo i jakoś nei wyszło. Może zapomniałem zmienić wcześniej komputer :] Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re 07.12.08, 22:56 Nie, najwyrazniej zapomniales pomyslec dluzej...? U mnie wciaz to samo. Komputera zmieniac nie zamierzam :). Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POwer Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś IP: *.internet.radom.pl 04.12.08, 18:01 Bogdan wyluzuj to goście z SDPL walą w Ciebie,bo ich krew zalewa że ich nie umieściłeś w rankingu!I zazdroszczą,że ich nie ma w radzie i nikt nie chce z nimi gadać.To pewnie ten sfrustrowany karierowicz pisze co doprowadził tę partię w Radomiu na dno.Nawet dziennikarze nie chcą już do nich łazić na konferencje,bo za wszelką cenę chcą zaistnieć.Nawet nie próbujcie w sld z nimi gadać.Oni Was tylko na wybory potrzebują! Odpowiedz Link Zgłoś
l.i.l.a.b.a.j.ona Re: w drugą stronę :) 04.12.08, 18:52 Gość portalu: POwer napisał(a): > Bogdan wyluzuj to goście z SDPL walą w Ciebie,bo ich krew zalewa że > ich nie umieściłeś w rankingu!I zazdroszczą,że ich nie ma w radzie i > nikt nie chce z nimi gadać.To pewnie ten sfrustrowany karierowicz > pisze co doprowadził tę partię w Radomiu na dno.Nawet dziennikarze > nie chcą już do nich łazić na konferencje,bo za wszelką cenę chcą > zaistnieć.Nawet nie próbujcie w sld z nimi gadać.Oni Was tylko na > wybory potrzebują! Bohdan, wyluzuj, to nie gościówa z SDPL wali w Ciebie, bo to tylko krew ją zalewa, że podpisałeś się rękoma i nogami pod tym rankingiem. I nie zazdrości, że nie ma jej w radzie bo z takim prezydentem to czasem szkoda gadać. To nie jest z pewnością żadna karierowiczka, która doprowadziła tę partię w Radomiu na dno ["dżizys, a może? ;) LOL" - ona]. Nawet z dziennikarzami już nie chce jej się zbytnio rozmawiać, a co dopiero na jakichś konferencjach prasowych, bo za wszelką cenę woli pozostać anonimowa. Nawet nie próbujcie wciskać również jej żadnych innych kitów. To nie jej potrzebujecie na czas wyborów, bo ona nie ma nawet prawa wyborczego do głosowania w Radomiu! LOL Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dobra rada Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 22:26 Boguś przestań się kompromitować .Zamiast ustawianych rankingów zrób coś pozytywnego.Odetnij się od platformy i przeproś się z SDPR, w innym przypadku pójdziesz w polityczny niebyt.Nikt nie kocha odszczepieńców.Wracaj do korzeni lewicowych. Byliśmy kiedyś razem i rozwjaliśmy to miasto.Nie idź tą drogą ,bo przegrasz. Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: w drugą stronę :) 04.12.08, 22:57 Ja się kompromituję? Ja jestem odszczepieńcem? Od prawie 18 lat należę do jednej partii (w żadnej innej nie byłem). Ale zgadzam się. Odszczepieńcy odchodzą w niebyt i dlatego ja jeszcze na rynku politycznym jestem, a odszczepieńcy już nie. Na nikogo się nie gniewam, ale przepraszać za co nie mam. A coś pozytywnego robię cały czas, myślę, że już w kolejnych wyborach docenią to mieszkańcy. Pozdrawiam i dzieki za radę! PS: Wszystkie nasze poważne decyzje są uzgadniane z Zarządem SLD i to on wyznacza kurs. Odpowiedz Link Zgłoś
succour Re: Odchodzą w zapomnienie 05.12.08, 12:08 bohdankaras napisał: > Ja się kompromituję? Ja jestem odszczepieńcem? Od prawie 18 lat należę do jednej partii (w żadnej innej nie byłem). ............................................................. czasy kiedy to PZPR przeflancowywało się na różne sposoby by wreszcie na dzień dzisiejszy określić się jako socjaldemokraci. Przecież to kpina; idea komunizmu i demokracja. Nie czuje pan wewnętrznego niepokoju wobec braku wiedzy historycznej. Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: Odchodzą w zapomnienie 05.12.08, 22:48 W PZPR nie byłem ani minuty. Dlatego piszę, że od 18 lat należę do jednej partii, bo nigdy się nie "przeflancowywałem". Czy to takie trudne? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: rene Re: w drugą stronę :) IP: 82.139.56.* 04.12.08, 23:08 Wujek "dobra rada" nawet nie potrafisz poprawnie napisać skrótu własnej partii :-) Nawróć się oj nawróć Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kkkpp Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 07:14 Z Millerowca stać się miłośnikiem Tuska i Kaczora to nielada sztuka. Zamiast pisać banialuki i inicjować zabawy internetowe, trzeba zakasać rękawy i otworzyć się na dialog.Lewica radomska zasługuje na to ,aby w radzie zasiedli znakomici jej przedstawiciele zaróno doświadczeni jak i młodzież.Trzeba to zrozumieć ,a niebać tylko o swoją reelekcję przy boku Pszczoły.Paniatno??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: POwer Re: w drugą stronę :) IP: *.internet.radom.pl 05.12.08, 08:12 A ty co za stachanowiec?Na kogo ma się otwierać?Na partię zdrajców w której jest jeden młodzian?Nie rób jaj!Paniatno?Już was nie ma to koniec! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cierpliwy Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 09:07 Boguś,niestety czas odejść.Ptaszki na drzewach ćwierkają ,że wrazie co to znajdziesz miejsce na listach Radomianie Razem,albo nawet PO, więc nie ma co się martwić.No bo chodzi ci o własny tyłek ,a nie o żadne SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
bohdankaras Re: w drugą stronę :) 06.12.08, 09:41 Bardzo mi przykro, ale nie odejdę. :-) Wiem, że konkurencji jest przykro, jednak to ja zadecyduję, kiedy odejść, albo wyborcy. Na razie mnie się nie chce odchodzić, a wyborcy walą do mnie dosłownie drzwiami i oknami, więc nic nie wskazuje, że mi "podziękują". :-) O, ciekawe, na listach PO czy Radomian Razem mam być, już nie PiS - u? Wow! Przykro mi, ale nie zwolnię wam miejsca... :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cierpliwy Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 10:27 Zeby lewica liczyła sie w mieście muszą wrócić do rady osoby które wygrały wybory np. w 1998 roku.Nie można zprzepaścić ich wielkiego doświadczenia i zaangażowania.Osoba Karasia,Kaczmarskiego,Pszczoły i kilku innych nie zapewni sukcesu. Wniosek??Trzeba ustapić miejsca.No bo jaki jest stosunek radnego do Millera,Jaskierni i innych szkodników na polskiej lewicy?? Odpowiedz Link Zgłoś
sympatyk_sld Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 08.12.08, 21:06 Polecam i pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś