Dodaj do ulubionych

Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś inny?

29.11.08, 16:31
Zobacz i sam zagłosuj! Szczegóły na www.radom.blox.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: grudzwoj Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.11.08, 20:17
      Mam pytanie a co się kryje pod tajemniczą nazwa KR. Moim zdaniem brakuje takiej partii pomiędzy PO a SLD. Taka partia jak już powstanie z bardzo silnym przywódcą jakim nie wątpliwie jest Cimoszewicz ma wielkie szanse w niedalekiej przyszłości wygrać wybory.Powoli wyborcy tracą cierpliwość (nie dotyczy skrajnej prawicy i zwolenników Radia Maryja tak zwanego żelaznego elektoratu o. Rydzyka ci ludzie się nigdy nie zmienią w swoich poglądach ale będą powoli odchodzić ze względu na wiek)szczególnie młodzi, wykształceni, którzy maja swoje wyrobione zdanie i nie dadzą się łatwo manipulować.
      Radomianin od kilku pokoleń
    • axel-1033 Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 29.11.08, 21:57
      >>>>>Czuję że zaraz zaczną krakać kruki i sępy,ujadać i warczeć kundelki z
      ukrycia (bez zalogowania) oraz mącić nawiedzeni nową historią Najjaśniejszej
      RP.....Ciekawe czy sie sprawdzi??????
      • usjwo Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 01.12.08, 05:40
        Ty zacząłeś się odszczekiwać, zaczym tamci zaczeli szczekać!
        Jak widać każda partia ma swoich internetowych strażników.
        Powinieneś się podpisywać "sympatyk_sld", wpisałbyś się ładnie w
        forumową tradycję przydupasów partyjnych.

        Usjwo
    • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 29.11.08, 23:43
      Panie radny Karaś, to niepoważne...
      • bohdankaras Re: Re 29.11.08, 23:48
        Nie mogę być cały czas poważny... Nie jestem sztywniakiem... ;-)
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 30.11.08, 00:19
          No właśnie widzę, że żarty się pana trzymają... ;)
          • bohdankaras Re: Re 30.11.08, 00:25
            ;-)
            • Gość: shark Re: Re IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 10:12
              Karaś zniknij z tego forum i nie zawracaj d..y swoim blogiem i swoją
              partyjką.
              • axel-1033 Re: zaczyna się szczekanie...... 30.11.08, 11:46
                Gość portalu: shark napisał(a):

                > Karaś zniknij z tego forum i nie zawracaj d..y swoim blogiem i swoją
                > partyjką.

                >>po pierwsze zwrot "Karaś "( co kupel??)oraz cały post jest nie na miejscu i
                świadczy o twojej niskiej kulturze.Napisz swoją opinię ,bo masz ku temu prawo
                ale nie rozkazuj obrzydliwie.
                >>moje przewidywania spełniają się ,już jeden z kundli 'shark" zaczyna ujadać
                z ukrycia a za chwilę:"za tobą pójdą inni"
                >>p..Bogdanie nie przejmuj się Pan ,rób Pan swoje, niech ujadają.
                >>psy szczekają karawana idzie dalej...do przodu.....
              • grudzwoj Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 30.11.08, 11:49
                Gość portalu: shark napisał(a):
                Karaś zniknij z tego forum i nie zawracaj d..y swoim blogiem i swoją partyjką.

                axel-1033 masz rację zaczyna się na razie bardzo delikatnie - ale mnie na obecną chwilę nikt nie atakuję, chociaż zdaję sobie sprawę, że elektorat o. Rydzyka nie korzysta z nowoczesnych informacji jakim jest internet i mojego postu nie odczytają.
                • Gość: Radomianin Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś IP: *.radom.vectranet.pl 30.11.08, 12:44
                  Panie Karaś chwalom nos wy mnie a jo wos !!! Panie Karaś z dnia na
                  dzień staje się Pan coraz śmieszniejszy, coraz bardziej arogancki.
                  Nie życzę sobie aby radny z ramienia radomskiej lewicy sprzedawał
                  się PO !!!Nigdy już nie otrzyma Pan głosu ani mojego ani wielu moich
                  znajomych o lewicowych poglądach. Staje się Pan populistą negującym
                  wszystko i wszystkich. Proszę się głęboko zastanowić nad swoim
                  postępowaniem !!!
                  • axel-1033 Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 30.11.08, 16:08
                    Gość portalu: Radomianin napisał(a):

                    > Panie Karaś chwalom nos wy mnie a jo wos !!! Panie Karaś z dnia na
                    > dzień staje się Pan coraz śmieszniejszy, coraz bardziej arogancki.


                    >>>>>Wydaje mi sie że pan,panie"Radomianinie "jest śmieszny i arogancki a nie
                    p.Karaś.Nie jest on moim znajomym ani kolegą ,znam go tyle o ile,że mogę wydać
                    swoją opinię o jego działalności w Radomiu."Radomianin " ( ile pan nim jest
                    rzeczywiście)jest następnym kundelkiem ujadającym jak tylko usłyszy
                    słowo"lewica".Ciekawe czy szanowny pan miał by cywilną odwagę napisać to co
                    napisał będąc zalogowanym???Wątpię w to bo zdolny jest pan do atakowania z
                    ukrycia.Tak robi tylko człowiek o niskim poziomie i niskim wskaźniku
                    inteligencji osobistej a może to pisze jakiś małolat ze zlasowanym mózgiem przez
                    ludzi nawiedzonych z pod znaku miasta piernika.Pańskim "1" głosem wyborczym
                    można sobie wytrzeć pewną część ciała przykrytą spodniami.Z pana taki radomianin
                    jak ze mnie Zulu-Gula.Proszę się głęboko zastanowić nad swoim postępowaniem
                    zastanowić (cytat z pańskiego postu)
                    • bohdankaras Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 30.11.08, 18:45
                      Panowie, - axel i grudzwoj - bardzo dziękuję Wam za wsparcie! Jestem
                      wprawdzie odporny na atakie nieco chamskie odzywki przestraszonych
                      frustratów, którym grunt pali się pod nogami, ale tego typu wpisy ze
                      wsparciem są bardzo miłe. A tym panom niech się nie wydaje, że ja na
                      skutek takich wpisów stąd zniknę, bo mam dokładnie takie samo prawo
                      występować tu jak oni. To, że boją się podpisać, świadczy jedynie o
                      ich braku odwagi cywilnej, a najbardziej mnie śmieszy jak jeden z
                      nich cały czas straszy mnie, że na mnie nie zagłosuje, choć nigdy
                      tego nie robił.:-) No, jeśli ich to umacnia, niech tam sobie dalej
                      ujadają, osoby które coś mają do zaproponowania czy coś znaczą nigdy
                      nie posuną się do tego typu wpisów na Forum. Pozdrawiam wszystkich
                      zdrowo myślących, nawet jeśli nie są sympatykami mojej osoby czy
                      lewicy w mieście.
                    • Gość: doaxel Re: zakłamany axel, lew, olo itd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:12
                      Zarzucasz innym, że piszą anonimowo, zgodnie z regulaminem forum, a
                      sam robisz to samo, za to pod różnymi nickami, nawet w tym jednym
                      wątku. Cała lewica jest tak obłudna i zakłamana czy tylko stare,
                      sklerotyczne, anonimowe trepy, którym się wydaje, że axel, to ich
                      imię, a 1033 to nazwisko?
            • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 00:40
              Ale jaką można mieć pewność, że te wyniki nie są "ustawione", panie
              Bohdanie? Nie twierdzę, że są, ale sonda pojawiła się na Waszej
              partyjnej stronie, gdzie przecież możecie modulować jej zawartość.
              To tak, jakby podobna sonda pojawiła się na stronie www.radom.pl i
              prowadziłby PiS. Proszę mnie źle nie zrozumieć - to jest po prostu
              mało obiektywne i może budzić podejrzenia...
              Pozdrawiam.
    • Gość: XXI Re: Kto? POLSKA XXI !- alternatywa czy konieczoś? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 18:56
      www.polskaxxi.pl
      • Gość: lew Re: Do " XXI"??????? IP: 82.139.37.* 30.11.08, 19:55
        Gość portalu: XXI napisał(a):

        > www.polskaxxi.pl


        >>o co tobie chodzi? sam sobie przeczytaj w gronie rodziny i twoich kumpli z
        podobnym umysłem to co polecasz do przeczytania.
        >>dochodzę do wniosku że gość "shark" i "XXI" to jedna i ta sama osoba
        zmieniająca loginy a piszący z tego samego komputera i tak samo głupio..Weż się
        "szczekaczko " zaloguj i dopiero gamzaj.

        • Gość: xxl Re: Do lwa:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 20:08
          Skarbie, "lew" to ty pewnie w gębie przy klawiaturze jesteś:-)Gdybyś
          jeszcze stoswał zasadę kultury osobistej i szanował innych, mających
          swoje, nie zawsze może zgodne z Twoimi opiniami zdanie to
          napisałabym że jesteś "król lew" a tak to jedynie takli lewek :-)
          zdrówka życze i pamietaj co mama mówiła, bądż miły dla innych.:-)!
          • Gość: Bohdanrekin Re: Do lwa:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 21:25
            Dalej mi stąd,bo zdejmę pasa i pogunię.Mówiłem nie wchoćta na to
            forum,czy nie mówiłem.Jeszczek raz się odezwieta to naprawdę dam po
            gołej dupie.
            • Gość: sympatykpizdu Re: Do lwa:-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.08, 21:42
              Przestań się czepiać zasrany moherowcu.Ty twój rydzyk i stare pudła
              słuchaczki radyja ma..ryja mozecie szczekać ,a my będziemy na tym
              forum i na wszystkich innych forach na których chcemy być.Im więcej
              będzieta obrażać ,tym więcj nas bedzie.Możemy mieć 2000 wpisów w
              godzinę .-wierzysz??
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 00:45
          > >>dochodzę do wniosku że gość "shark" i "XXI" to jedna i ta sama
          zmieniająca loginy a piszący z tego samego komputera i tak samo
          głupio..Weż się "szczekaczko " zaloguj i dopiero gamzaj.

          Panie axel... Uspokój się pan, sam zaloguj i dopiero nawołuj do
          spokoju...
          • axel-1033 Re: do boju ...... 01.12.08, 09:55
            No i zaczęło się tak jak przewidywałem.!!! F.Kiepski mawia "jak nie ,jak tak"
            • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 16:37
              No to skończ jak należy... :)
              • bohdankaras Re: Re 01.12.08, 18:48
                Niech się ze mną kłócą, ale niech głosują! :-)
                • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 01.12.08, 18:50
                  Jestem za tym, żeby najpierw pomyśleli zanim zagłosują. :)
                • axel-1033 Re: do p.Bohdana.... 01.12.08, 20:23
                  bohdankaras napisał:

                  > Niech się ze mną kłócą, ale niech głosują! :

                  >>>>>Panie Bogdanie! co wymagać od ludzi młodych (tu pomijam ludzi starszych
                  doświadczonych życiem)którym zlasowano mózgi historią " nowoczesną"
                  przesiąkniętą jadem nienawiści do tego co było a zwłaszcza do lewicy nie mówiąc
                  o tym co było za poprzednich rządów a bywało różnie..Nie raz zastanawiam się w
                  jakim mi przyszło żyć kraju który wyobrażałem sobie nieco inaczej.Chciałem tu
                  zaznaczyć że do żadnego ugrupowania politycznego nie należę .Przecież cały
                  świat patrzy na nas i na to co zachodzi w nim obecnie.>>>>>Czuję już kij w
                  mrowisku i reakcję mrówek ..(przez "M")
                  • bohdankaras Re: do p.Bohdana.... 01.12.08, 22:07
                    Domyślam się, o czym Pan myśli, choć przez grzeczność tego nie
                    artykułuje. To prawda, że czasem staram się prowokować, ale
                    prowokować w dobrym tego słowa znaczeniu. Oprócz głosów tych, którzy
                    niczego tu nie wnoszą, często budzi się przez to wartościowa
                    dyskusja, a ja jako radny mam materiał nie tylko do przemyśleń, ale
                    i działania. Pozdrawiam!
                    • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 01:28
                      bohdankaras napisał:

                      > a ja jako radny mam materiał nie tylko do przemyśleń, ale
                      > i działania.

                      Jeśli mogę coś zasugerować już teraz, to to, żeby pan nie pił na co
                      najmniej dobę przed zamieszczaniem takich jak ten wątków... ;)
                      LOL
                  • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 01:21
                    axel-1033 napisał:

                    > Panie Bogdanie! co wymagać od ludzi młodych (tu pomijam ludzi
                    starszych doświadczonych życiem)którym zlasowano mózgi historią "
                    nowoczesną" przesiąkniętą jadem nienawiści do tego co było a
                    zwłaszcza do lewicy nie mówiąc o tym co było za poprzednich rządów a
                    bywało różnie..Nie raz zastanawiam się w jakim mi przyszło żyć kraju
                    który wyobrażałem sobie nieco inaczej.Chciałem tu zaznaczyć że do
                    żadnego ugrupowania politycznego nie należę .Przecież cały świat
                    patrzy na nas i na to co zachodzi w nim obecnie.>>>>> Czuję już kij w
                    mrowisku i reakcję mrówek ..(przez "M")

                    Oj axel, axel, ja bym Ci chętnie wetknęła ten kij ale tam gdzie
                    słońce nie dochodzi i zorganizowała sobie rzut oszczepem...
                    To smutne, że byłeś (i nadal jesteś) jednym z tych forumowych
                    ujadaczy, których większość wypowiedzi się po prostu nie trzyma
                    wiesz czego. Bądź tak miły i zamilcz wreszcie albo naucz się myśleć
                    (i czytać! ja widzę "boHdankaraś"...)
                    Nie tylko mrówki będą Ci wdzięczne... LOL
                    • l.i.l.a.b.a.j.ona LOL 02.12.08, 01:22
                      widzę "bohdankaras" of kors :)
                    • axel-1033 Re: Re do l.i.l.a.b.aj.... 02.12.08, 10:33
                      l.i.l.a.b.a.j.ona napisała:

                      > Oj axel, axel, ja bym Ci chętnie wetknęła ten kij ale tam gdzie
                      > słońce nie dochodzi i zorganizowała sobie rzut oszczepem...
                      > To smutne, że byłeś (i nadal jesteś) jednym z tych forumowych

                      >>>>>Po przeczytaniu twojego postu dochodzę do wniosku że nie mam prawa pisać
                      to co myślę.Po to jest nasze forum żeby każdy mógł wyrazić swoją opinię.Czy ja
                      ciebie wyzywam od ujadaczy i karzę tobie opuścić forum?..O tym co się dzieje na
                      forum widzą wszyscy i piszą co o tym myślą.A pro po kija sam(a)wsadź go sobie
                      sobie z tyłu lub przodu w zależności kim jesteś.Miałem o tobie inne pozytywne
                      zdanie ale teraz go zmieniłem.Nie mam z tobą przyjemności polemizować.
                      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 12:12
                        Mmmmm, spodobał Ci się ten kij LOL, skoro wszystkie inne moje uwagi
                        poszły w kąt... :)
                        A ja przecież napisałam jeszcze "Bądź tak miły i zamilcz wreszcie
                        albo naucz się myśleć (i czytać!..." - żeby nie było Ci potem
                        przykro, jak będziesz czytał np. moje sugestie, że chętnie bym Ci
                        wetknęła ten kij np. pod stopę postawioną na ziemi. LOL

                        > A pro po kija sam(a)wsadź go sobie sobie z tyłu lub przodu w
                        zależności kim jesteś.

                        Stać mnie na więcej niż odpowiadać debilizmami na debilizmy.

                        > Miałem o tobie inne pozytywne zdanie ale teraz go zmieniłem.

                        Jak by mnie to strasznie obchodziło, co Ty akurat o mnie
                        myślisz... :)))

                        > Nie mam z tobą przyjemności polemizować.

                        Ty przecież nawet nie wiesz, co to normalna polemika! To skąd
                        będziesz wiedział, jaka przyjemność może z niej wypływać?


    • l.i.l.a.b.a.j.ona Re: manipulacja opinią publiczną 02.12.08, 12:39
      Śmiem twierdzić, że ta sonda jest swoistą MANIPULACJĄ OPINIĄ
      PUBLICZNĄ.
      • Gość: manipulant Re: manipulacja opinią publiczną IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:11
        kiedy kończy ci się urlop?
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 13:23
          Tobie kiedy zaczyna? Potrzebujesz go... :)
          • Gość: manipulator Re: Re IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.12.08, 13:39
            Dopiero w lipcu. A jesli chodzi o ciebie...?
            • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 02.12.08, 22:27
              To co? (jeśli chodzi o mnie...?)
              :)
      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 03.12.08, 02:18
        Widzę, że przynajmniej nie można już "głosować" co najwyżej raz na
        dobę...
        Czy może nie wiem o jakichś ciasteczkach do usunięcia...?
    • l.i.l.a.b.a.j.ona do .upy ta sonda 04.12.08, 02:11
      Nadal można głosować więcej niż jeden raz z jednego komputera...
      A to w rękach oszołomów staje się idealnym narzędziem do manipulacji
      opinią społeczną!
      • Gość: dawny tow. Re: do .upy ta sonda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 06:37
        Panie radny Karaś ,co to za odwaga podpisywać się nazwiskiem w
        sprawach np.idiotycznych konkursów czy sond.Wykazano ,że w parę
        godzin głosowało na Karasia parę tysiecy osób???czysta błazenada w
        którą sam się wpisuje ,a myślę że sam ten cyrk aranżuje.
        Mam wrażenie ,że choć nie ma nazwiska radnego w innych ważnych
        sprawach na forum to oznacza jedynię że posługuje się różnymi
        nickami incognito.I tak można tylko niech towarzysz nie udaje
        świętego Franciszka.Twierdzę ,że pływa pan nichcąc narazić się
        nikomu wprost. Ostatni liże radny stopy PO i tego mu Radom nie
        zapomni,ale czasem dla bezpieczeńswa poliże rączki PIS owi,tak dla
        równowagi.I to ma być ideowiec z SLD??Jest pan Radny za
        Tuskiem,Kaczyńskim ,Olejniczakiem,Napieralskim,Oleksym Millerem,czy
        Rydzykiem???Nie wiadomo,a mnie się wydaje że za wszystkimi w
        zależnośc z której strony wietrzyk wieje.To jest jakieś takie
        obleśne,takie węgorzowate.Określ się Pan wreszcie i niech Pan mniej
        narzuca swą obecność innym forumowiczom.Może trochę zamilknąć w
        adwencie i nie robić kretyńskich konkursików i głosowań pod tytułem-
        kto zwerbuje więcej towarzyszy przy komputerze??
        • Gość: ttt Re: do .upy ta sonda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.12.08, 09:41
          Prawdę prawicie dawny towarzyszu,jesteś z SDLP,czy może z UP???
        • grudzwoj do niby dawnego towarzysza 04.12.08, 12:11
          piszę do gościa "dawny tow"
          Przypuszczam, a na pewno nie tylko ja ale każdy rozsądnie myślący, że
          człowiek, który dąży do jakiegokolwiek porozumienia jest wart szacunku od
          każdej istoty ludzkiej i nie ważne z jakiej opcji politycznej pochodzi. Ty
          atakujesz z ukrycia a tak robią tylko tchórze lub osobnicy co coś mają na
          sumieniu.
          Nie piszę, że nie masz prawa krytykować tylko miej odwagę i zaloguj się. Wydaje
          mi się, że jesteś jakimś sflustrowanym człowiekiem, któremu coś w życiu nie
          wyszło i dlatego z taką zaciekłością atakujesz człowieka, który osiągnął
          sukces. Pan Karaś został radnym dzięki wyborcom a to jest już sukces. Proponuje
          ci ujawnić swoje dane nazwisko imię i reklamować się na forum i nie tylko,
          zobaczymy jaki wynik osiągniesz. Bo jak można pisać cytuje „Określ się Pan
          wreszcie i niech Pan mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom „ kto tu się
          narzuca ???? – jak można tak myśleć ??? czytam albo nie czytam i to wszystko .
          Żeby było jaśniej informuję, że do żadnej organizacji partyjnej czy innej nie
          należałem i nie będę należał. Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu
          popieram ludzi nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu
          brakuje.
          • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 14:36
            grudzwoj napisał:

            > Przypuszczam, a na pewno nie tylko ja ale każdy rozsądnie
            myślący, że
            > człowiek, który dąży do jakiegokolwiek porozumienia jest wart
            szacunku od
            > każdej istoty ludzkiej i nie ważne z jakiej opcji politycznej
            pochodzi.

            No to już nie wiem, tłumaczyłeś to swoim kolesiom? (dolnapa,
            biosfear, usjwo)? Tak cienko tłumaczysz czy oni tak cienko rozumieją?

            > Ty atakujesz z ukrycia a tak robią tylko tchórze lub osobnicy co
            coś mają na sumieniu.

            Zależy co mają do powiedzenia.

            > Nie piszę, że nie masz prawa krytykować tylko miej odwagę i
            zaloguj się.

            Zalogowanie się jak widać w niektórych przypadkach nic nie daje, bo
            jak pokazało życie, można wysłać komuś wiadomości prywatne, a oni i
            tak je wywloką na forum... To po co tym osobom loginy?

            > Wydaje mi się, że jesteś jakimś sflustrowanym człowiekiem,
            któremu coś w życiu nie wyszło i dlatego z taką zaciekłością
            atakujesz człowieka, który osiągnął sukces.

            Słownik jezyka polskiego nie zna pojęcia "sflustrowany".

            > Pan Karaś został radnym dzięki wyborcom a to jest już sukces.
            Proponuje ci ujawnić swoje dane nazwisko imię i reklamować się na
            forum i nie tylko, zobaczymy jaki wynik osiągniesz.

            Skąd wiesz? Być może towarzysz już to kiedys powiedział radnemu
            Karaś...

            > Bo jak można pisać cytuje „Określ się Pan wreszcie i niech Pan
            mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom

            Ano można, trzeba tylko mieć cywilną odwagę by to zrobić. Resztę
            ocenią wszyscy dookoła.


            > jak można tak myśleć ??? czytam albo nie czytam i to wszystko .

            Lepiej czasem przeczytać wszystko uważnie i wyrobić sobie zdanie niż
            trwać w bezmyślności.

            > Żeby było jaśniej informuję, że do żadnej organizacji partyjnej
            czy innej nie należałem i nie będę należał.

            Bo nie poznałeś jeszcze smaku pieniędzy. Jak poznasz, dla wyborcy
            może (ale nie musi) być już za późno...

            > Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi
            nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu
            brakuje.

            Uuuuuu, a na forum ilu takich...
            LOL :)
            • grudzwoj Re: Odpowiadam l.i.l.a.b.a.j.ona 04.12.08, 18:03
              1.Przypuszczam, a na pewno nie tylko ja ale każdy rozsądnie myślący, że człowiek, który dąży do jakiegokolwiek porozumienia jest wart szacunku od każdej istoty ludzkiej i nie ważne z jakiej opcji politycznej pochodzi.
              Odpowiedź twoja
              No to już nie wiem, tłumaczyłeś to swoim kolesiom? (dolnapa, biosfear, usjwo)? Tak cienko tłumaczysz czy oni tak cienko rozumieją?”
              Odpowiadam
              To nie są moi koledzy ani nawet znajomi ale nawet jakby byli to co ma „piernik do wiatraka” Ja tylko podałem swój tok myślenia w danym temacie i to wszystko. Mnie się wydaje, że tak myśli większość społeczeństwa.
              2. Ty atakujesz z ukrycia a tak robią tylko tchórze lub osobnicy co coś mają na sumieniu.
              Odpowiedź twoja
              ”Zależy co mają do powiedzenia”
              Odpowiadam
              Nie rozumiem takiej odpowiedzi – przecież logiczne jest że osoba, która agresywnie atakuje i do tego anonimowo nie jest w porządku.
              3. Nie piszę, że nie masz prawa krytykować tylko miej odwagę i zaloguj się.
              Odpowiedź twoja
              Zalogowanie się jak widać w niektórych przypadkach nic nie daje, bo
              jak pokazało życie, można wysłać komuś wiadomości prywatne, a oni i
              tak je wywloką na forum... To po co tym osobom loginy?
              odpowiadam
              Jak piszesz „po co tym osobom loginy” a po to żeby nie czuli się w pełni anonimowi. Praktycznie nikt nie jest anonimowy w sieci globalnej jakim jest internet – chodzi mi oczywiście o komputer, który jest w danej chwili w sieci, bo kto przy nim obecnie siedzi tego nikt nie sprawdzi. I co to są dla ciebie oni ?????????

              4. Wydaje mi się, że jesteś jakimś sflustrowanym człowiekiem,
              któremu coś w życiu nie wyszło i dlatego z taką zaciekłością
              atakujesz człowieka, który osiągnął sukces.
              Odpowiedź twoja
              Słownik języka polskiego nie zna pojęcia "sflustrowany".
              odpowiadam
              Dobrze wiesz że chodziło mi o słowo frustrat - za błąd przepraszam.
              5. Pan Karaś został radnym dzięki wyborcom a to jest już sukces.
              Proponuje ci ujawnić swoje dane nazwisko imię i reklamować się na
              forum i nie tylko, zobaczymy jaki wynik osiągniesz.
              Odpowiedź twoja
              Skąd wiesz? Być może towarzysz już to kiedyś powiedział radnemu
              Karaś...
              Odpowiadam
              Ja nie wiem co kto komu powiedział ale ty już coś podejrzewasz – proszę otwórz się na ludzi i zacznij im mimo wszystko ufać chociaż jak nie są z twojej bajki. Ja osobiście uważam, że tylko z poglądami skrajnej prawicy tak zwanymi ludźmi chorych z nienawiści nie można się zgadzać i wszystkimi metodami demokratycznymi należy ich zwalczać.
              6. Bo jak można pisać cytuje „Określ się Pan wreszcie i niech Pan
              mniej narzuca swą obecność innym forumowiczom
              Odpowiedź twoja
              Ano można, trzeba tylko mieć cywilną odwagę by to zrobić. Resztę
              ocenią wszyscy dookoła.
              Odpowiadam
              Właśnie oceniali i pan radny Karaś miał duże poparcie ale ty zaraz zarzucisz że na pewno były jakieś manipulacje. Pan radny czerpał z tego jakieś korzyści itp. Podejdź do sprawy trochę na luzie przecież to w pewnym sensie jest zabawa.
              7. Tak można tak myśleć ??? czytam albo nie czytam i to wszystko .
              Odpowiedź twoja
              Lepiej czasem przeczytać wszystko uważnie i wyrobić sobie zdanie niż
              trwać w bezmyślności.
              odpowiadam
              Tu się zgadzamy w 100% - i już jest w pewnym sensie sukces
              8.Żeby było jaśniej informuję, że do żadnej organizacji partyjnej
              czy innej nie należałem i nie będę należał.
              Odpowiedź twoja
              Bo nie poznałeś jeszcze smaku pieniędzy. Jak poznasz, dla wyborcy
              może (ale nie musi) być już za późno...
              Odpowiadam
              I znowu wychodzi z ciebie „oczywista oczywistość” ty już znasz mój status finansowy i wiesz, że nie znam smaku pieniędzy. Ja z Polski nie musiałem wyjeżdżać za chlebem najwyżej turystycznie a mój status finansowy nie jest taki zły jak ty myślisz czytaj podejrzewasz, że jest kiepski.
              9. Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi
              nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu
              brakuje.
              Odpowiedź twoja
              Uuuuuu, a na forum ilu takich...
              LOL :)
              Bez komentarz
              pozdrawiam
              • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 21:14
                grudzwoj napisał:

                > przecież logiczne jest że osoba, która agresywnie atakuje i do
                tego anonimowo nie jest w porządku.

                Żależy co ma do powiedzenia. Inaczej trzeba by pokasować wszystkie
                fora i grupy dyskusyjne.

                > Jak piszesz „po co tym osobom loginy” a po to żeby nie czuli się
                > w pełni anonimowi. Praktycznie nikt nie jest anonimowy w sieci
                globalnej jakim jest internet – chodzi mi oczywiście o komputer,
                który jest w danej chwili w sieci, bo kto przy nim obecnie siedzi
                tego nikt nie sprawdzi.

                Też po to są te logint niektórym potrzebne, by stwarzać na forach
                wrażenie istnienia dużej grupy zwolenników jakiejś idei. Ileż to
                razy dopatrywano się w kimś sympatyka_pis, ba! mnie się ostatnio pod
                niego i do sdpl podpina. A tymczasem nawet chłopcy w krótkich
                spodenkach lubią się przebierać na forum...

                > I co to są dla ciebie oni ?????????

                Wykasowano by ten post... :)

                > proszę otwórz się na ludzi i zacznij im mimo wszystko ufać chociaż
                jak nie są z twojej bajki.

                A co innego robię na forum? Widzisz, w życiu nie można do końca ufać
                ludziom, bo się można srogo rozczarować. Póki co ufam begranicznie
                swojej intuicji, bo już nie raz mnie nie zawiodła... :)

                > Ja osobiście uważam, że tylko z poglądami skrajnej prawicy tak
                zwanymi ludźmi chorych z nienawiści nie można się zgadzać i
                wszystkimi metodami demokratycznymi należy ich zwalczać.

                A dla mnie nie jest ważne kto z jakiej jest partii, ugrupowania czy
                strony. Ważne jak traktuje drugiego człowieka, czy szanuje jego
                czas, poglądy czy pieniądze, czy jest obiektywny przede wszystkim w
                stosunku do siebie i czy generalnie wie co robi.
                Takim ludziom można zaufać i żyć w spokoju o lepsze lutro.

                > pan radny Karaś miał duże poparcie

                Najwyraźniej lubisz żyć przeszłością. Do pewnego momentu OK, potem
                trzeba się skupić na teraźniejszości i to, jakie skutki będzie miała
                w przyszłości.

                > Podejdź do sprawy trochę na luzie przecież to w pewnym sensie jest
                zabawa.

                Jestem zdania, że w polityce nie może być miejsca na żadną zabawę,
                bo los ludzi nie jest igraszką, nikt nie powinien byc pionkiem w
                grach polityków. Polityka nie jest dla chłopców, którym się wydaje,
                że zbawią świat, ani oszołomów czekających na swoje "5 minut".

                > I znowu wychodzi z ciebie „oczywista oczywistość” ty już znasz mój
                > status finansowy i wiesz, że nie znam smaku pieniędzy, a mój
                status finansowy nie jest taki zły jak ty myślisz czytaj
                podejrzewasz, że jest kiepski.

                Mylisz sie, ten komentarz tyczył się kogoś, kto wkracza w świat
                polityki, choć wcześniej stykał się z nią jedynie w prasie lub
                telewizji (patrz: skrajne postaci oszołomstwa Samoobory).

                > Ja z Polski nie musiałem wyjeżdżać za chlebem najwyżej
                turystycznie

                Widzę, że masz już przygotowaną oczywistą teorię na to, jakim cudem
                lilabaj znalazła się nad Tamizą. Otóż nie, miałam wybór, ale
                wybrałam otwarte właśnie granice Zjednoczonego Królestwa i dobrze mi
                z tym. Póki co tu się rozwijam...

                > Pana radnego Karasia osobiście nie znam, po prostu popieram ludzi
                > nie konfliktowych skorych do kompromisu a takich nam w Radomiu
                > brakuje.

                No właśnie bezkonfliktowy pan Karaś, radny Rady Miejskiej w Radomiu,
                wetknął kij w mrowisko promując tę sondę zamieszczoną zresztą na
                stronach lewicy, bez wnikania w ewentualne skutki takiej "zabawy"
                rzecz jasna. "Genialne"!! Co dalej?
        • bohdankaras Re: do .upy ta sonda 04.12.08, 17:18
          Tak mógł napisać tylko ktoś z lewicowej (?) konkurencji... :-) Mam
          swój typ bo styl jakiś znajomy! :-)
          • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 19:19
            Bodziu, to tylko ja - Twoja forumowa Smerfetka! ;)
      • dolnapa Re: do .upy ta sonda 04.12.08, 11:05
        Ciekawe jak pani yntylygyntna to stwierdziła. Rusz najpierw głową zanim coś skrobniesz....
        • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 04.12.08, 12:25
          Zagłosowałam szczurku! W różnych odstępach czasu postawiłam
          na "inne", oraz "nie wzięłabym udziału..." i wyszło...!
          No ale dla dolnapy widać to wychodzi poza obręb ludzkiego
          pojmowania, żeby ktoś niezwiązany z KR, ba! przebywający za granicą!
          doszedł do takiego wniosku.
          Dzieci dzieci...
          • dolnapa Re: Re 05.12.08, 09:50
            No jakoś pojąć nie mogę, bo ja próbowałem robić tak samo i jakoś nei wyszło.
            Może zapomniałem zmienić wcześniej komputer :]
            • l.i.l.a.b.a.j.ona Re 07.12.08, 22:56
              Nie, najwyrazniej zapomniales pomyslec dluzej...? U mnie wciaz to
              samo. Komputera zmieniac nie zamierzam :).
    • Gość: POwer Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś IP: *.internet.radom.pl 04.12.08, 18:01
      Bogdan wyluzuj to goście z SDPL walą w Ciebie,bo ich krew zalewa że
      ich nie umieściłeś w rankingu!I zazdroszczą,że ich nie ma w radzie i
      nikt nie chce z nimi gadać.To pewnie ten sfrustrowany karierowicz
      pisze co doprowadził tę partię w Radomiu na dno.Nawet dziennikarze
      nie chcą już do nich łazić na konferencje,bo za wszelką cenę chcą
      zaistnieć.Nawet nie próbujcie w sld z nimi gadać.Oni Was tylko na
      wybory potrzebują!
      • l.i.l.a.b.a.j.ona Re: w drugą stronę :) 04.12.08, 18:52
        Gość portalu: POwer napisał(a):

        > Bogdan wyluzuj to goście z SDPL walą w Ciebie,bo ich krew zalewa
        że
        > ich nie umieściłeś w rankingu!I zazdroszczą,że ich nie ma w radzie
        i
        > nikt nie chce z nimi gadać.To pewnie ten sfrustrowany karierowicz
        > pisze co doprowadził tę partię w Radomiu na dno.Nawet dziennikarze
        > nie chcą już do nich łazić na konferencje,bo za wszelką cenę chcą
        > zaistnieć.Nawet nie próbujcie w sld z nimi gadać.Oni Was tylko na
        > wybory potrzebują!

        Bohdan, wyluzuj, to nie gościówa z SDPL wali w Ciebie, bo to tylko
        krew ją zalewa, że podpisałeś się rękoma i nogami pod tym
        rankingiem. I nie zazdrości, że nie ma jej w radzie bo z takim
        prezydentem to czasem szkoda gadać. To nie jest z pewnością żadna
        karierowiczka, która doprowadziła tę partię w Radomiu na dno
        ["dżizys, a może? ;) LOL" - ona]. Nawet z dziennikarzami już nie
        chce jej się zbytnio rozmawiać, a co dopiero na jakichś
        konferencjach prasowych, bo za wszelką cenę woli pozostać anonimowa.
        Nawet nie próbujcie wciskać również jej żadnych innych kitów. To nie
        jej potrzebujecie na czas wyborów, bo ona nie ma nawet prawa
        wyborczego do głosowania w Radomiu!
        LOL
        • Gość: dobra rada Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 22:26
          Boguś przestań się kompromitować .Zamiast ustawianych rankingów zrób
          coś pozytywnego.Odetnij się od platformy i przeproś się z SDPR, w
          innym przypadku pójdziesz w polityczny niebyt.Nikt nie kocha
          odszczepieńców.Wracaj do korzeni lewicowych. Byliśmy kiedyś razem i
          rozwjaliśmy to miasto.Nie idź tą drogą ,bo przegrasz.
          • bohdankaras Re: w drugą stronę :) 04.12.08, 22:57
            Ja się kompromituję? Ja jestem odszczepieńcem? Od prawie 18 lat
            należę do jednej partii (w żadnej innej nie byłem). Ale zgadzam się.
            Odszczepieńcy odchodzą w niebyt i dlatego ja jeszcze na rynku
            politycznym jestem, a odszczepieńcy już nie. Na nikogo się nie
            gniewam, ale przepraszać za co nie mam. A coś pozytywnego robię cały
            czas, myślę, że już w kolejnych wyborach docenią to mieszkańcy.
            Pozdrawiam i dzieki za radę! PS: Wszystkie nasze poważne decyzje są
            uzgadniane z Zarządem SLD i to on wyznacza kurs.
            • succour Re: Odchodzą w zapomnienie 05.12.08, 12:08
              bohdankaras napisał:

              > Ja się kompromituję? Ja jestem odszczepieńcem? Od prawie 18 lat należę do
              jednej partii (w żadnej innej nie byłem).
              .............................................................

              czasy kiedy to PZPR przeflancowywało się na różne sposoby by wreszcie na dzień
              dzisiejszy określić się jako socjaldemokraci.

              Przecież to kpina; idea komunizmu i demokracja.
              Nie czuje pan wewnętrznego niepokoju wobec braku wiedzy historycznej.
              • bohdankaras Re: Odchodzą w zapomnienie 05.12.08, 22:48
                W PZPR nie byłem ani minuty. Dlatego piszę, że od 18 lat należę do
                jednej partii, bo nigdy się nie "przeflancowywałem". Czy to takie
                trudne?
          • Gość: rene Re: w drugą stronę :) IP: 82.139.56.* 04.12.08, 23:08
            Wujek "dobra rada" nawet nie potrafisz poprawnie napisać skrótu
            własnej partii :-) Nawróć się oj nawróć
            • Gość: kkkpp Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.08, 07:14
              Z Millerowca stać się miłośnikiem Tuska i Kaczora to nielada sztuka.
              Zamiast pisać banialuki i inicjować zabawy internetowe, trzeba
              zakasać rękawy i otworzyć się na dialog.Lewica radomska zasługuje na
              to ,aby w radzie zasiedli znakomici jej przedstawiciele zaróno
              doświadczeni jak i młodzież.Trzeba to zrozumieć ,a niebać tylko o
              swoją reelekcję przy boku Pszczoły.Paniatno???
              • Gość: POwer Re: w drugą stronę :) IP: *.internet.radom.pl 05.12.08, 08:12
                A ty co za stachanowiec?Na kogo ma się otwierać?Na partię zdrajców w
                której jest jeden młodzian?Nie rób jaj!Paniatno?Już was nie ma to
                koniec!
                • Gość: cierpliwy Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 09:07
                  Boguś,niestety czas odejść.Ptaszki na drzewach ćwierkają ,że wrazie
                  co to znajdziesz miejsce na listach Radomianie Razem,albo nawet PO,
                  więc nie ma co się martwić.No bo chodzi ci o własny tyłek ,a nie o
                  żadne SLD.
                  • bohdankaras Re: w drugą stronę :) 06.12.08, 09:41
                    Bardzo mi przykro, ale nie odejdę. :-) Wiem, że konkurencji jest
                    przykro, jednak to ja zadecyduję, kiedy odejść, albo wyborcy. Na
                    razie mnie się nie chce odchodzić, a wyborcy walą do mnie dosłownie
                    drzwiami i oknami, więc nic nie wskazuje, że mi "podziękują". :-) O,
                    ciekawe, na listach PO czy Radomian Razem mam być, już nie PiS - u?
                    Wow! Przykro mi, ale nie zwolnię wam miejsca... :-)
                    • Gość: cierpliwy Re: w drugą stronę :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.12.08, 10:27
                      Zeby lewica liczyła sie w mieście muszą wrócić do rady osoby które
                      wygrały wybory np. w 1998 roku.Nie można zprzepaścić ich wielkiego
                      doświadczenia i zaangażowania.Osoba Karasia,Kaczmarskiego,Pszczoły i
                      kilku innych nie zapewni sukcesu. Wniosek??Trzeba ustapić miejsca.No
                      bo jaki jest stosunek radnego do Millera,Jaskierni i innych
                      szkodników na polskiej lewicy??
    • sympatyk_sld Re: Kto najpopularniejszy-PiS,PO,SLD,KR czy ktoś 08.12.08, 21:06
      Polecam i pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka