08.05.09, 09:32
czy wiecie może gdzie w Radomiu można wynająć namiot taki na imprezę, czekają
nas chrzciny(14,06), chcę je zrobić na powietrzu u teściów na działce i chce
mieć jakieś zabezpieczenie w razie deszczu
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka