kazio2007 20.05.09, 21:29 Czy widzieliście w telewizji Panią Posłankę Marzenę Wróbel ? Pani Poseł daleko zajedzie w strukturach PiS, bo daje nieźle do wiwatu świadkom choć z tego wiwatu niewiele wynika :)))) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: nosympaticopisu Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc IP: *.radom.vectranet.pl 20.05.09, 21:50 pożyjom uwidim Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kot Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.05.09, 22:08 wstyd poraża ,wiocha ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.09, 06:29 Czy p. poseł jest z zawodu nauczycielem ? Jeżeli to prawda, to mając taką kulturę, jaką prezentuje w komisji, nie powinna pracować z młodzierzą, bo wpoi dzieciom chamstwo i prostactwo, które z pani poseł emanuje w każdym jej zdaniu, które wypowiada. Bo jak inaczej nazwać pokrywanie braków merytorycznych ordynarnymi odzywkami do świadków i członków komisji ? Wspólczuje jej małżonkowi. Odpowiedz Link Zgłoś
kazio2007 Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc 21.05.09, 06:53 Drogi Przedmowco ! Pani Posel pisze na stronie sejmowej ze nie jest mezatka a jest wolna Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ja Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.09, 07:35 W takim razie wcale się nie dziwię skąd u p. poseł tyle uszczypliwości i niechęci do ludzi. Występ przed kamerą z pewnością nie wpłynie na jej stan cywilny. Odpowiedz Link Zgłoś
kazio2007 Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc 21.05.09, 10:04 Trudno coś wnioskować, ale być może Pani Poseł stanu wolnego - patrz życiorys na www polskiego Sejmu zostanie zauważona przez Pana Posa a jednocześnie Prezesa PiS również stanu wolnego :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: cvdc Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc IP: *.radom.vectranet.pl 21.05.09, 12:45 Pzrebiła popularnością Suskiego i bardzo dobrze. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ANNNA Re: Posłanka Marzena Wróbel gwiazda Komisji śledc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.05.09, 14:12 Ona tak ZARANNA GWIAZDA. Proszę czytać jako za (raz) będzie ranna od mocno uciskającego moherowego berecika. Swoją drogą niech przebija Suskiego, byle skutecznie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziczek Re: mój sen w noc letnią .... IP: *.radom.vectranet.pl 21.05.09, 17:05 Mnie się śniło ,ze byłem u dużego korytka ale mnie nie dopuszczono do niego bo byłem maleńkim potomkiem świnki morskiej a tam były same mutanty ..... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: czyt Rottweiler PISu IP: *.radom.vectranet.pl 21.05.09, 22:14 Artykuł w ostatnim Newsweeku: Jacek Kurski nazywany był pitbullem. Marzenę Wróbel, jego następczynię w komisji ds. nacisków, media już ochrzciły rottweilerem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdfa Co chcecie? Dajcie się kobiecie wysaleć :) hehe, IP: 193.111.144.* 22.05.09, 10:23 Napewno z tej zabawy w polsce przybędzie miejsc pracy, gospodarka stanie na nogi i wogóle będzie pięknie. Zrozumcie, że komisje są trendy i każdy poseł chce się wykazać przed kamerą. Dzieci bawią się w piaskownicy, a duzi w komisji... tylko kogo to obchodzi... Odpowiedz Link Zgłoś