danius14 15.06.09, 01:07 [url=http://www.petycje.pl/petycjePodglad.php?petycjeid=4128]Tekst linka[/url] POMÓŻ! KAŻDY GŁOS SIĘ LICZY!!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: 123 Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.06.09, 08:09 .good. .dziennikarze TVN i tak nabijają się z tego miasta, prostaki i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
tomus2221 Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 15.06.09, 09:14 Tvn Meteo sobie oglądaj tam jest Radom. Odpowiedz Link Zgłoś
isoxazolidine Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 15.06.09, 20:57 Podpisałem i zapodaję temat znajomym. Radom do boju! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: makowiec Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.xdsl.centertel.pl 11.01.10, 19:22 Dzisiaj(11 Stycznia 2010)w Dzień Dobry TVN w prognozie pogody Radomia nie było ale był za to podradomski MAKOWIEC. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jaromir Ale ubaw :-))) IP: 62.77.183.* 15.06.09, 12:54 Ta petycja to szczyt prowincjonalnych kompleksów. Ośrodek kultury i oświaty :-)))) Wenzel komunikacyjny :-)))) Wyobrażam sobie minę pracownika tvn który to przeczyta :-))) Chyba z krzesła ze śmiechu spadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
teta1985 Re: Ale ubaw :-))) 15.06.09, 13:31 Może ktoś wkleić tu tekst tego czegoś? Mi się za cholerę strona nie chce otworzyć :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ładny_piękny Re: Ale ubaw :-))) IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.06.09, 13:35 Zwracam się w imieniu mieszkańców prawie ćwierć milionowego miasta Radom o umieszczenie naszego miasta na mapach pogodowych TVN Radom jest jednym z największych miast Polski, ważnym węzłem komunikacyjnym, ośrodkiem akademickim, centrum kultury i oświaty. Poza tym na waszych mapach pogodowych widnieją inne mniejsze miasta które nawet nie przekraczają 100tyś mieszkańców. Dzięki umieszczeniu Radomia na mapie mieszkańcy naszego miasta będą mieli możliwość zobaczenia pogody bezpośrednio dla naszego miasta. Poza tym wypełni ono lukę na mapie pogodowej TVN. Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy i pozdrawiam gorąco. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mrozek Re: Ale ubaw :-))) IP: *.adsl.inetia.pl 15.06.09, 19:56 Ja poparłem petycję! Odpowiedz Link Zgłoś
j.an Re: Ale ubaw :-))) 15.06.09, 20:34 Petycję proszę skierować do Pana Struzika. Odpowiedz Link Zgłoś
jdk Re: I ja też ... 17.06.09, 09:06 Podpisałem! Jest już prawie 30 podpisów! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gr Re: I ja też ... IP: *.radom.vectranet.pl 17.06.09, 11:33 Ja też podpisałem. Dosyć już tego olewania Radomia. Zemsta za czerwiec,76 minęła z minioną epoką. Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_wrona_kra_kra_kra Re: I ja też ... 18.06.09, 07:49 PiS i PO kontynuują niechlubne dzieło komunistycznej kliki, która ukarała nas za 1976. Czas z tym skończyć! Ja też się podpisuję! Odpowiedz Link Zgłoś
naiwny_cynik Re: I ja też ... 18.06.09, 10:41 Może pracownicy magistratu (700 osób plus rodziny), radni (28 osób plus rodziny), pracownicy spółek miejskich (kilkaset osób), pracownicy szkół, szpitali i przedszkoli (kilka tysięcy osób) też by łaskawie podpisali? Odpowiedz Link Zgłoś
grudzwoj Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 18.06.09, 19:45 Popieram - podpisałem się dwoma rękoma radomianin Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adam Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.06.09, 20:20 Jeżeli dobrze pamiętam, to kiedyś Radom widniał na mapie pogodowej TVNu, ale była to chyba szczegółowa mapa pogodowa. Odpowiedz Link Zgłoś
sono_andrzej Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 19.06.09, 20:19 Zachęcam do głosowania!!! Odpowiedz Link Zgłoś
fastforum Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 20.06.09, 23:23 Ja też podpisałem i zachęcam do podpisania. [b]To małe, ale cieszy ;-)[b] Odpowiedz Link Zgłoś
sk-radom Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 23.06.09, 11:00 Tia... Radom z potencjałem..... a niby gdzie ten potencjał????? Na plakatach przy wjeździe do Radomia powienin widnieć napis: RADOM - MIASTO UPADŁYCH INWESTYCJI Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: asdfg Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 23.06.09, 17:36 A człowieku powiedz mi ... co ty zrobiłeś dla miasta żebyś tak narzekał.... ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sk-radom Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 25.06.09, 19:12 Chciałam zrobić ale nikt z rządzących nie chciał skorzystać z moich pomysłów. Dlatego właśnie mam wyrobioną opinię na ten temat - mam otwarte oczy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adek Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.06.09, 20:43 sk-radom napisała: > Tia... Radom z potencjałem..... a niby gdzie ten potencjał????? Na > plakatach przy wjeździe do Radomia powienin widnieć napis: RADOM - > MIASTO UPADŁYCH INWESTYCJI No starczy tego zalenia sie. Zakasaj rekawy i wyjezdzaj stad jak ci zle. W kolo tylko narzekasz, ktos cie napuscil czy jak. Myslisz ze gdzie indziej ci podadza na tacy prace. Nie rozumiem ludzi, ktorym tak tu zle i uparcie zostaja w naszym kochanym miescie. Przez takich malkontentow to miasto ma zla opinie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: sk-radom Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 25.06.09, 19:21 A co? mam chwalić że tu niby taki raj? Przecież każdy widzi: - niskie zarobki - wyzysk przez pseudo przedsiębiorców, którzy do niedawna sami stali w kolejce w PUP - wysokie podatki (problem ogólnokrajowy ale najbardziej odczuwalny przez małe firmy w takich miastach jak Radom) - zbyt duże dysproporcje pomiędzy władzami miasta a pozostałymi mieszkańcami (władze to elita i nadludzie, którzy mają gdzieć plebs i się z nim nie zadają - spróbuj się umówić na spotkanie z którymś z Wielkiej Czwórki to zrozumiesz) - jeśli juz coś poprawiają np. drogi i deptak, to tak aby zaszkodzić. Czasami się zastanawiam czy to działanie jest celowe czy raczej stworzone przez głupców? Chodzi mi o deptak na Żeromskiego - łamacz kostek, o nowowybudowane ulice gdzie studzienki kanalizacyjne nadal umiejscowione są pod kołami samochoódw i jadąc niby-nową nawierzchnią non stop auto podskakuje. - to miasto super i hiper marketów, - to miasto żyje dla urzędów i urzędników a nie odwrotnie. W urzędach najpierw są kandydaci (znajomi króliczka) a potem stwarza się dla nich miesjca pracy I co? I niby mam nie narzekać? A za co mam chwalić Radom? Niby tańsze mieszkania ale jak zarabia się 1300 zł to i kredytu nie ma za co spłacić - znam wiele takich rodzin. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Adek Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.06.09, 16:49 Dlatego jeszcze raz ci powiadam: zakasaj rękawy i wyjeżdżaj stąd skoro ci tak źle. Jest dziesiątki innych miast w kraju, w których "na pewno" będziesz mieć wszystko: i pracę, i niskie podatki i w ogóle "raj na ziemi" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kika2 Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: 193.111.144.* 11.08.09, 10:29 ja też jako rodowita radomianka popieram Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: mlody Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 25.06.09, 16:55 Dzisiaj oglądałem pogodę na TVN24, mapa była podzielona na kilka obszarów (tak jak kiedyś dzieliła panorama). Nawet na tym zbliżeniu Radomia nie było, w tym fragmencie Polski podpisana była Warszawa, Lublin Łódź i Płock na górze, na dole była pustka. Przykro mi było to widzieć. Ps. Zauważył ktoś, że Białegostoku też nie ma! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor petycji. Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 27.06.09, 11:29 www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090626/POWIAT0206/217426494 Odpowiedz Link Zgłoś
czarna_wrona_kra_kra_kra Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 30.06.09, 11:53 podpisałam! Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_i_sprawiedliwy_radom Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 30.06.09, 21:48 To kolejna bezcenna inicjatywa i wielki sukces organizatorski Prezydenta Kosztowniaka. Bez niego nie byłoby tego poparcia. Brawo Prezydent Kosztowniak! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 01.07.09, 00:39 Skad wiesz ze to zasluga prezydenta? Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_i_sprawiedliwy_radom Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 01.07.09, 12:41 Prezydent trzyma rękę na pulsie. Jeśli odniesiemy sukces to będzie to tylko jego zasługa! Niech nikt sie nawet nie próbuje pod to podczepiać!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 01.07.09, 13:09 No to niestety muszę Cię zdziwić. Dzieki artukule w "Echo dnia" napisanym przeze mnie do redakcji ludzie zaczeli sie podpisywać... Nie widze tu niczego w czym mógłby uczestniczyc prezydent. Gdyby prezydent naprawdę chciał Radomia na mapie pogodowej Tvn to by sam wysłał pismo do tej stacji jak i do TVP i innych. Zastanow sie co mowisz... Odpowiedz Link Zgłoś
prawdziwy_i_sprawiedliwy_radom Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 03.07.09, 07:34 Prezydent sam wie co ma robić i nie ty będzisz mu mówił co może a co nie. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: buahahahaa Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 03.07.09, 18:13 No... właśnie chyba nie wie... A ty sobie obrazek Kosztowniaka w domu postaw. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-)))))) Czy juz?? IP: 62.77.183.* 10.07.09, 09:17 Czy Radom już jest na tych mapach? Czy petycja wywołała jakiś skutek oprócz salw śmiechu? Odpowiedz Link Zgłoś
staropolanin Re: Czy juz?? 10.07.09, 11:16 Jedyne salwy śmiechu jakie padły dotyczą takich patafianów jak ty. Nie chesz pomóc to spadaj szczaw. Radom ma dość porządnych obywateli, którzy podpisują się pod inicjatywą. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-) Re: Czy juz?? IP: 62.77.183.* 10.07.09, 14:30 Przekonałeś mnie. Wchodzę w to! Zorganizujmy nawet więcej. Niech cały Radom bojkotuje tvn. Jak im oglądalność spadnie to możne pójdą po rozum do głowy? A możne pikieta pod siedziba tvn? Albo miasteczko namiotowe i palenie opon. Można jeszcze śrubami w okna porzucać. W końcu nie będzie masońska telewizja pluła w twarz porządnym obywatelom węzła komunikacyjnego i ośrodka akademickiego. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: :-))) Nie poprzestajmy na tvn-ie IP: 89.124.8.* 16.07.09, 00:16 Teraz Rzeczpospolita nam bruździ!!! Zbierajmy podpisy pod petycją że nie życzymy sobie takiego niskiego miejsca w rankingu miast. To naprawde oburzające przecież Radom jest jednym z największych miast Polski, ważnym węzłem komunikacyjnym, ośrodkiem akademickim, centrum kultury i oświaty. I to jakiej kultury, nawet nie przez duże K ale przez MEGA K. A oni nam taką świnie podkładają. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kix Re: Nie poprzestajmy na tvn-ie IP: *.radom.vectranet.pl 17.07.09, 18:07 Przeciez "Rzeczpospolita " - to gazeta PIS-owska, a w Radomiu kto rzadzi ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Nie poprzestajmy na tvn-ie IP: *.radom.vectranet.pl 17.07.09, 23:30 W dniu dzisiejszym wysłałem wyniki petycji. Jeżeli to będzie za mało uzbieramy więcej a pomysł juz mam ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: bigot Re: Nie poprzestajmy na tvn-ie IP: *.radom.vectranet.pl 24.07.09, 18:39 na innych mapach jest, wystosujmy raczej apel do prezydenta miasta zeby bardziej walczyl o sprawy Radomia i poprawił kompromitujace - 49 miejsce w Polsce na przynajmniej 30, - to jest wlasciwy cel do walki o prestiz Radomia a nie miejsce na mapie pogody. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: do idioty Re: Czy juz?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 23:32 A co ty masz wspólnego z pojęciem staropolanina mieszkając w Radomiu? Odpowiedz Link Zgłoś
oczko66 Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 15.08.09, 09:53 Nie jestem z Radomia, ale jestem za... Dziś moi jadą na pokazy lotnicze i nie wiem jak dzieci ubrać ;) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej301159 Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 11.09.09, 12:37 Wczoraj na TVN Meteo widziałem Radom na mapie pogody Czy ktoś jeszcze ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Autor petycji Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 13.09.09, 11:33 Ja także. Właśnie przed chwilą co mnie bardzo cieszy! ;] Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: m Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: 67.159.44.* 13.09.09, 18:08 brawo Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: gelo Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.09.09, 19:42 po wiadomościach o 19 nie było. ale cieszę się z wami bo musi to być wielka chwila. Odpowiedz Link Zgłoś
teta1985 Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! 13.09.09, 20:37 No i po co ta uszczypliwość? :/ Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: WR Gratulacje dla daniusa! IP: *.radom.vectranet.pl 17.09.09, 23:23 Pomysł na początku obśmiewany przez etatowych radomskich wybrzydzaczy okazał się skuteczny. Dowód na to, że warto walczyć o swoje! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: haha Re: Gratulacje dla daniusa! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.09, 23:33 Jak zwykle w Radomiu wielki sukces bo jakieś dziecko miało kompleks braku powiatowego radomia na mapie w tvn Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: e_Ala Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.32.radom.pilicka.pl 02.12.09, 13:46 poszłam do salonu, zrobiłam sie na przysłowiowe bustwo, a mój mąż niczego nie zauważył, więc pytam go po prostu , czy widzi we mnie jakąs różnicę, a on na to ,ze ni by dlaczego, no to ja mu na to ,że była w tym nowym salonie co to go reklamuja, że wyjdziesz z niego piękna, a on mi na to - wiedziałem ,że to jakies oszustwo. miły nie ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kix Re: Radom na mapach pogodowych TVN!!! IP: *.radom.vectranet.pl 12.01.10, 17:19 Jak Radom sie moze liczyc na mapach pogodowych TVN , jak Ci spece od pogody nie wiedza gdzie Radom lezy , na mapie pogodowej TVN - meteo , - Radom umiejscowiono na poludniu Polski - żenada . Odpowiedz Link Zgłoś