femme.feniks
28.08.09, 09:21
Witam
Jestem nowa, ale bardzo chętnie się tutaj zadomowię, jeśli
pozwolicie :) Mam dwuletniego syna i mieszkam na Młodzianowie.
Trochę ma mało kontaktu z rówieśnikami, czym się trochę martwię.
Wychodzi codziennie na spacery i place zabaw, ale jakoś nie ma tam
stałych kolegów. Niestety przed blokiem same starsze dzieci i nie
chcą się z takim maluchem bawić :) Może to dlatego, że ja też jakoś
takiego kontaktu nie umiem nawiązać. A może matrwię się na zapas?
Pozdrawiam serdecznie :)