28.08.09, 09:21
Witam
Jestem nowa, ale bardzo chętnie się tutaj zadomowię, jeśli
pozwolicie :) Mam dwuletniego syna i mieszkam na Młodzianowie.
Trochę ma mało kontaktu z rówieśnikami, czym się trochę martwię.
Wychodzi codziennie na spacery i place zabaw, ale jakoś nie ma tam
stałych kolegów. Niestety przed blokiem same starsze dzieci i nie
chcą się z takim maluchem bawić :) Może to dlatego, że ja też jakoś
takiego kontaktu nie umiem nawiązać. A może matrwię się na zapas?
Pozdrawiam serdecznie :)
Obserwuj wątek
    • kamar26 Re: spacerowo 31.08.09, 09:34
      hej jeśli odpowiada Wam towarzystwo 10 miesięcznego Adaśka i jego mamy to
      jesteśmy chętni na spacer - jesteśmy z Ustronia
      • pola731 Re: spacerowo 31.08.09, 22:08
        my Planty - młoda ma niecałe dwa latka

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka