Dodaj do ulubionych

"Karol - człowiek, który został papieżem"

19.06.05, 09:26
Byliście już może na tym filmie??? jak wrażenia???
Obserwuj wątek
    • Gość: Seba Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.inquad.com / *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.05, 19:20
      Poczytaj w gazetach.Tam wszystko pisze.
    • ares19 Szczyt bezczelności !!! 20.06.05, 20:48
      Dawać film telewizyjny do kin w rodzinnym kraju byłego papieża - to dobry
      pomysł na robienie kasy przez wiadomego dytsrybutora :))
      Ludziska gnani owczem pędem nagonią kasy - bo tak trzeba :)))
      Koło świąt Bożego Narodzenia puszczą go w TVN jako prezent zamiast kolejnej
      powtórki "Kevina samego w domu"
      • Gość: Rzeszowiak Re: Szczyt bezczelności !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 23:52
        Czy ktoś był zmuszany do pójścia na ten film? Ja poczekam, aż będzie w TV, albo
        pójdę, jak się przewalą masówki ze szkół i parafii.
        Ja ktoś chce iść z motłochem to niech płaci. Głupota kosztuje, takie jest
        życie, i takie być powinno.
        • Gość: Ajajaj Re: Szczyt bezczelności !!! IP: *.rzeszow.mm.pl 21.06.05, 00:09
          We Włoszech puszczono ten film w tv publicznej - Głupi Polak musi zapłacić za bilet
          • Gość: Rzeszowiak Re: Szczyt bezczelności !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 00:43
            Nie musi!
      • j-cob Re: Szczyt bezczelności !!! 21.06.05, 08:32
        Podobno mają go puścić szybciej:) Słyszałem że bedzie w tvn w październiku w
        rocznice wyboru Wojtyły na papieża.
    • mjot1 Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! 21.06.05, 08:59
      Czyż można mieć za złe, że ktoś kombinuje jakby tu zamienić „szare na złote”?
      Czyż to nie plus wielki, że w tym przypadku na złoto zamieniane jest akurat nie
      szare a wręcz brak (czyt. brak szarych komór)?
      „Rżnąć frajerów” - oto odwieczne zawołanie wszelakiej maści rydzyków i im
      podobnych.
      I ja nie mam do nich o to żadnych pretensji.
      Boć głupota to chyba jedyne nasze dobro narodowe.

      Więc idźcie i oglądajcie a zaręczam Wam, że doznania, które podczas seansu będą
      Wam dane zmienią na zawsze żywot Wasz. A świat wspanialszym natychmiast się
      stanie a wokół miłość bliźniego prawdziwa zapanuje i wieczna.

      Najniższe ukłony!
      „Zachwycony” kolejnym zrywem patriotyczno narodowym M.J.
      • ares19 Ja tam nie pójde :))) 21.06.05, 16:19
        Filmu nie widziałem - to i znącać się nad nim nie będę.
        A że parafiany tak jak na sadomasochistyczną "pasje" będą szli - to pewne .
        Swoją drogą to ciekawe jak makaroniarz z ex-chopinem wyobrażają sobie historię
        Polski i owego Karola :)))))
        • Gość: xyz Re: Ja tam nie pójde :))) IP: *.tehnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.05, 16:31
          A ja może pójdę - dla mnie już sam tytuł jest sensacyjny "Karol- CZŁOWIEK który
          został papieżem" - sugerujący że papieżem /np przy nieszczęśliwym zbiegu
          okoliczności/ mógłby zostać ktoś inny jak człowiek :)))
      • Gość: autor Re: Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 17:53
        mjot! niech ręce Ci uścisnę! w pełni podzielam Twe zdanie, nie tylko w tym
        temacie, śledzę forum od dawna i jestes jedną z nielicznych postaci, która nie
        jest zachwycona kolejnym hipermarketem i nie obnosi się z żałobą po papieżu.
        już byłem bliski zwątpienia, zastanawiałem się jak to możliwe, że w dobie
        powszechnej edukacji, dostępu do wiedzy i informacji ludzie tak naiwnie
        podchodzą do życia. Ale jest światełko w tunelu. Nie zrażaj się i nadal pisz
        PRAWDĘ i śmiej się z ciemnogrodu i fascynacją wszystkim co z plastiku.
        Pozdrawiam serdecznie
        • Gość: Rzeszowiak Re: Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 18:31
          I ja się przyłączam do słów uznania dla M.J.!
          I nie tylko podziwiam treść tego, co pisze, ale styl jakiego używa- jest
          niepowtarzalny!
          Ze swojej strony w tej dyskusji przypomnę jeszcze fragment świetnej piosenki
          ze starego kabaretu Lipińskiej:
          "Lata mijają, a ty się trzymasz
          odwieczna polska głupoto".
          Jakże to do dzisiaj aktualne!
          • Gość: olo Re: Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.05, 07:32
            ...a ja byłem i mnie się podobało. i wcale nie był to u mnie zryw patriotyczny,
            czy jakiś inny. miałem ochotę to poszedłem ogladnąć. Wam też polecam
      • mjot1 Obejrzeć 25.06.05, 08:43
        „Wielokrotnie w trakcie kręcenia filmu miałem świadomość, że dzieją się rzeczy
        niezwykłe. Pamiętam sceny konsekracji Karola Wojtyły na biskupa w Katedrze
        Krakowskiej. Byłem wtedy w jego ornacie, w jego rękawiczkach. Można powiedzieć,
        że miałem na sobie relikwie. Nawet wzruszenie statystów było autentyczne. Nikt
        nikomu nie zakrapiał łez do oczu. Tak samo autentyczne było wzruszenie aktorów.”
        Czyż słowa te szczere nie są świadectwem, iż dzieło to niezwykłym jest?
        Pójdźmy więc wraz i oglądajmy abyśmy (bacząc na dobra doczesne) nie stracili
        tego, co nam właśnie jest dane...

        Najniższe ukłony!
        Zafascynowany M.J.
    • Gość: Montypajton Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: 213.25.45.* 22.06.05, 15:25
      A teraz pytanie z zupelnie innej beczki: dla czego sie nie mówi w mediach
      PAPIEŻ-NIEMIEC?!!!
      • Gość: jojo Niemiec który został papieżem" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.05, 16:23
        Gość portalu: Montypajton napisał(a):

        > A teraz pytanie z zupelnie innej beczki: dla czego sie nie mówi w mediach
        > PAPIEŻ-NIEMIEC?!!!

        No właśnie - ma On poważne szanse stać się obok Stefena Mullera - stać sie w
        Polsce najpopularniejszym Niemcem :)))
        Przyznać musze, że ma On dość sympatyczną "fracjatę" :))
    • Gość: ilana Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.novartis.com 23.06.05, 13:11
      Super Film!!!
      • Gość: xyz Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.tehnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 08:55
        Średniej klasy /raczej dolnej jak górnej/ aktor-zyna w nakręconym na kolanach
        komiksie. Biedny ten Adamczyk - jak go zaszufladkują - to będzie miał
        przechlapane jak Mikulski czy Gajos /chociaż to nie ta klasa aktorstwa - kuda
        mu tam do Gajosa :))))
        • Gość: Student Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: 62.93.43.* 25.06.05, 09:25
          Ale po co ciągle płacze?
          • Gość: onr Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 15:43
            moim zdanie super film. Chociaż twardy jestem to ryczałem jak bóbr. Pięknie
            pokazali NASZEGO papieża, żal serce ściska, że faszysta juz taki nie będzie.
            Ale też nie ma co się dziwić, po takim Papieżu każdy blado wygląda
            • ares19 Bóbr na filmie 25.06.05, 16:02
              Gość portalu: onr napisał(a):

              > moim zdanie super film. Chociaż twardy jestem to ryczałem jak bóbr.

              Bóbr ryczący na filmie o papieżu - to temat godny rysunku Mleczki :)))
              • Gość: aaaa Re: Bóbr na filmie IP: *.osk.enformatic.pl 25.06.05, 23:24
                ja tam żadnego bobra nie widziałem



                Olsza 2 zaprasza na wpie.......:>
    • Gość: zdziwiony Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 26.06.05, 00:15
      papiestwo a faszyzm. i pomysleć że ulubionym papieżem jp 2 był pius 12. o ,
      chryste
      www.rumburak1.webpark.pl/#
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka