morse 19.06.05, 09:26 Byliście już może na tym filmie??? jak wrażenia??? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Seba Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.inquad.com / *.internetdsl.tpnet.pl 20.06.05, 19:20 Poczytaj w gazetach.Tam wszystko pisze. Odpowiedz Link Zgłoś
ares19 Szczyt bezczelności !!! 20.06.05, 20:48 Dawać film telewizyjny do kin w rodzinnym kraju byłego papieża - to dobry pomysł na robienie kasy przez wiadomego dytsrybutora :)) Ludziska gnani owczem pędem nagonią kasy - bo tak trzeba :))) Koło świąt Bożego Narodzenia puszczą go w TVN jako prezent zamiast kolejnej powtórki "Kevina samego w domu" Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzeszowiak Re: Szczyt bezczelności !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.05, 23:52 Czy ktoś był zmuszany do pójścia na ten film? Ja poczekam, aż będzie w TV, albo pójdę, jak się przewalą masówki ze szkół i parafii. Ja ktoś chce iść z motłochem to niech płaci. Głupota kosztuje, takie jest życie, i takie być powinno. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Ajajaj Re: Szczyt bezczelności !!! IP: *.rzeszow.mm.pl 21.06.05, 00:09 We Włoszech puszczono ten film w tv publicznej - Głupi Polak musi zapłacić za bilet Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzeszowiak Re: Szczyt bezczelności !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 00:43 Nie musi! Odpowiedz Link Zgłoś
j-cob Re: Szczyt bezczelności !!! 21.06.05, 08:32 Podobno mają go puścić szybciej:) Słyszałem że bedzie w tvn w październiku w rocznice wyboru Wojtyły na papieża. Odpowiedz Link Zgłoś
mjot1 Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! 21.06.05, 08:59 Czyż można mieć za złe, że ktoś kombinuje jakby tu zamienić „szare na złote”? Czyż to nie plus wielki, że w tym przypadku na złoto zamieniane jest akurat nie szare a wręcz brak (czyt. brak szarych komór)? „Rżnąć frajerów” - oto odwieczne zawołanie wszelakiej maści rydzyków i im podobnych. I ja nie mam do nich o to żadnych pretensji. Boć głupota to chyba jedyne nasze dobro narodowe. Więc idźcie i oglądajcie a zaręczam Wam, że doznania, które podczas seansu będą Wam dane zmienią na zawsze żywot Wasz. A świat wspanialszym natychmiast się stanie a wokół miłość bliźniego prawdziwa zapanuje i wieczna. Najniższe ukłony! „Zachwycony” kolejnym zrywem patriotyczno narodowym M.J. Odpowiedz Link Zgłoś
ares19 Ja tam nie pójde :))) 21.06.05, 16:19 Filmu nie widziałem - to i znącać się nad nim nie będę. A że parafiany tak jak na sadomasochistyczną "pasje" będą szli - to pewne . Swoją drogą to ciekawe jak makaroniarz z ex-chopinem wyobrażają sobie historię Polski i owego Karola :))))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: Ja tam nie pójde :))) IP: *.tehnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 21.06.05, 16:31 A ja może pójdę - dla mnie już sam tytuł jest sensacyjny "Karol- CZŁOWIEK który został papieżem" - sugerujący że papieżem /np przy nieszczęśliwym zbiegu okoliczności/ mógłby zostać ktoś inny jak człowiek :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: autor Re: Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 17:53 mjot! niech ręce Ci uścisnę! w pełni podzielam Twe zdanie, nie tylko w tym temacie, śledzę forum od dawna i jestes jedną z nielicznych postaci, która nie jest zachwycona kolejnym hipermarketem i nie obnosi się z żałobą po papieżu. już byłem bliski zwątpienia, zastanawiałem się jak to możliwe, że w dobie powszechnej edukacji, dostępu do wiedzy i informacji ludzie tak naiwnie podchodzą do życia. Ale jest światełko w tunelu. Nie zrażaj się i nadal pisz PRAWDĘ i śmiej się z ciemnogrodu i fascynacją wszystkim co z plastiku. Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Rzeszowiak Re: Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.05, 18:31 I ja się przyłączam do słów uznania dla M.J.! I nie tylko podziwiam treść tego, co pisze, ale styl jakiego używa- jest niepowtarzalny! Ze swojej strony w tej dyskusji przypomnę jeszcze fragment świetnej piosenki ze starego kabaretu Lipińskiej: "Lata mijają, a ty się trzymasz odwieczna polska głupoto". Jakże to do dzisiaj aktualne! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: olo Re: Obejrzeć; to nasz wielki zbiorowy obowiązek! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.05, 07:32 ...a ja byłem i mnie się podobało. i wcale nie był to u mnie zryw patriotyczny, czy jakiś inny. miałem ochotę to poszedłem ogladnąć. Wam też polecam Odpowiedz Link Zgłoś
mjot1 Obejrzeć 25.06.05, 08:43 „Wielokrotnie w trakcie kręcenia filmu miałem świadomość, że dzieją się rzeczy niezwykłe. Pamiętam sceny konsekracji Karola Wojtyły na biskupa w Katedrze Krakowskiej. Byłem wtedy w jego ornacie, w jego rękawiczkach. Można powiedzieć, że miałem na sobie relikwie. Nawet wzruszenie statystów było autentyczne. Nikt nikomu nie zakrapiał łez do oczu. Tak samo autentyczne było wzruszenie aktorów.” Czyż słowa te szczere nie są świadectwem, iż dzieło to niezwykłym jest? Pójdźmy więc wraz i oglądajmy abyśmy (bacząc na dobra doczesne) nie stracili tego, co nam właśnie jest dane... Najniższe ukłony! Zafascynowany M.J. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Montypajton Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: 213.25.45.* 22.06.05, 15:25 A teraz pytanie z zupelnie innej beczki: dla czego sie nie mówi w mediach PAPIEŻ-NIEMIEC?!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jojo Niemiec który został papieżem" IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.06.05, 16:23 Gość portalu: Montypajton napisał(a): > A teraz pytanie z zupelnie innej beczki: dla czego sie nie mówi w mediach > PAPIEŻ-NIEMIEC?!!! No właśnie - ma On poważne szanse stać się obok Stefena Mullera - stać sie w Polsce najpopularniejszym Niemcem :))) Przyznać musze, że ma On dość sympatyczną "fracjatę" :)) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ilana Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.novartis.com 23.06.05, 13:11 Super Film!!! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: xyz Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.tehnet.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 25.06.05, 08:55 Średniej klasy /raczej dolnej jak górnej/ aktor-zyna w nakręconym na kolanach komiksie. Biedny ten Adamczyk - jak go zaszufladkują - to będzie miał przechlapane jak Mikulski czy Gajos /chociaż to nie ta klasa aktorstwa - kuda mu tam do Gajosa :)))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Student Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: 62.93.43.* 25.06.05, 09:25 Ale po co ciągle płacze? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: onr Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.05, 15:43 moim zdanie super film. Chociaż twardy jestem to ryczałem jak bóbr. Pięknie pokazali NASZEGO papieża, żal serce ściska, że faszysta juz taki nie będzie. Ale też nie ma co się dziwić, po takim Papieżu każdy blado wygląda Odpowiedz Link Zgłoś
ares19 Bóbr na filmie 25.06.05, 16:02 Gość portalu: onr napisał(a): > moim zdanie super film. Chociaż twardy jestem to ryczałem jak bóbr. Bóbr ryczący na filmie o papieżu - to temat godny rysunku Mleczki :))) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: aaaa Re: Bóbr na filmie IP: *.osk.enformatic.pl 25.06.05, 23:24 ja tam żadnego bobra nie widziałem Olsza 2 zaprasza na wpie.......:> Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: zdziwiony Re: "Karol - człowiek, który został papieżem" IP: *.multicon.pl / *.multicon.pl 26.06.05, 00:15 papiestwo a faszyzm. i pomysleć że ulubionym papieżem jp 2 był pius 12. o , chryste www.rumburak1.webpark.pl/# Odpowiedz Link Zgłoś