IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.10.08, 16:02
Chciałbym zrobic kurs na jakis sprzęt budowlany (np. koparka,itp.) tylko nie wiem gdzie w Rzeszowie taki coś mozna zrobic. Prosze o pomoc.
Obserwuj wątek
    • Gość: aaa Re: Kursy IP: *.multimo.gtsenergis.pl 09.10.08, 21:55
      W DŹWIGU na Okulickiego albo poczytaj anonse podkarpackie tam jest mnóstwo
      takich ogłoszeń ośrodków szkoleniowych
      • Gość: m Re: Kursy IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.10.08, 11:48
        google.pl
    • pan.sergiey Re: Kursy 03.08.17, 06:23
      Jeśli Cię takie zawodowe kursy interesują, to może zainteresuj się kursami na certyfikat f-gazy? Mało ludzi to ma, można błysnąć przed pracodawcą, zwłaszcza, że przepisy w zakresie napełniania butli wymagają tego typu zaświadczeń od pracowników.. Wejdź sobie na www.f-gazy-kurs.pl/ i sprawdź ofertę. ;)
    • hubizubi Re: Kursy 30.07.18, 10:22
      Witam, odświeżam temat chciałbym zainwestować w jakiś kurs zawodowy żeby podwyższyć swoje kwalifikacje co polecacie?
    • andrij67 Re: Kursy 30.07.18, 10:40
      Polecam zacząć od podstaw zrób sobie kurs na wózki widłowe najlepiej z wymianą butli, to jest zawsze mile widziane u pracodawcy szczególnie w firmach gdzie mają magazyny w tym temacie przydaje się też kurs na suwnice i podesty. Ja mam te trzy kursy za sobą i wiele razy mi sie już te uprawnienia przydały, polecam ośrodek szkolenia oszomega z Zabrza tu masz link do ich strony www.oszomega.pl/

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka