IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 16.01.09, 20:56
Czegoś tutaj nie rozumię Prezydent ufundował a miasto zapłaci 135
tysięcy za imprezę - demagogia widzę że nadal szerzy się kult
jednostki !
Obserwuj wątek
    • Gość: d Re: Ferenc IP: 78.133.190.* 16.01.09, 20:59
      i o co Ci chodzi bo nie kumam- napiłeś/naćpałeś się czy jak ??
      • Gość: Tomek Re: Ferenc IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 16.01.09, 21:40
        Chodzi o koncert który niby Ferenc ufundował dla mieszkańców
        Rzeszowa w Filharmonii , Prezydent ufundował a my mieszkańcy
        zapłacimy 130 tysięcy złotych , pisze o tym wyborcza !
        • Gość: Wielomian Re: Ferenc IP: *.res.pl 17.01.09, 07:49
          Wiele rzeczy funduje np; bilety darmowe MPK czy przejazdy takowe dla
          seniorów za które Pani placi,Pan płaci,społeczeństwo płaci...
    • Gość: Czesio Re: Ferenc IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 17.01.09, 14:51
      Ferenc jest sprytny i ma swietny pijar. Ale czas na zmianę , czas
      na kogoś nowego młodszego - Rzeszów czeka na zmiany !
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka