Gość: Konrad IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 16.01.09, 20:56 Czegoś tutaj nie rozumię Prezydent ufundował a miasto zapłaci 135 tysięcy za imprezę - demagogia widzę że nadal szerzy się kult jednostki ! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: d Re: Ferenc IP: 78.133.190.* 16.01.09, 20:59 i o co Ci chodzi bo nie kumam- napiłeś/naćpałeś się czy jak ?? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Tomek Re: Ferenc IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 16.01.09, 21:40 Chodzi o koncert który niby Ferenc ufundował dla mieszkańców Rzeszowa w Filharmonii , Prezydent ufundował a my mieszkańcy zapłacimy 130 tysięcy złotych , pisze o tym wyborcza ! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Wielomian Re: Ferenc IP: *.res.pl 17.01.09, 07:49 Wiele rzeczy funduje np; bilety darmowe MPK czy przejazdy takowe dla seniorów za które Pani placi,Pan płaci,społeczeństwo płaci... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czesio Re: Ferenc IP: *.19.165.4.osk.enformatic.pl 17.01.09, 14:51 Ferenc jest sprytny i ma swietny pijar. Ale czas na zmianę , czas na kogoś nowego młodszego - Rzeszów czeka na zmiany ! Odpowiedz Link Zgłoś