naqoyaqatsi 23.10.09, 00:55 to se popisalem od serca i od dupy strony tez. jedna rzecz byla dla mnei mila dzis/ale niepowiem glosno bo nie/ i sobie znikne juz. za przykladem nienill.gud decyzyn. kto wie to wie gdzie mnie szukac. sciskam. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
chory_czlowiek_forum Re: no dobra 23.10.09, 10:21 przepowiednie wypowiedziane sie nie spelniaja, nienil odeszla w stylu angielskim. Odpowiedz Link
chory_czlowiek_forum Re: no dobra 23.10.09, 10:41 przynajmniej 50 procetn facetow stad to zadeklarowani geje, a kolejne 25 procent to wirtuozerstwo poprawnosci politycznej. a panie mocno za gejami. wiec wiekszosc na pewno nie jest. Odpowiedz Link
bazoooka Re: no dobra 23.10.09, 13:24 > przepowiednie wypowiedziane sie nie spelniaja, nienil odeszla w stylu angielski > m. a może tylko nicka zmieniła? Odpowiedz Link