23.10.09, 00:55
to se popisalem
od serca i od dupy strony tez.
jedna rzecz byla dla mnei mila dzis/ale niepowiem glosno bo nie/

i sobie znikne juz.
za przykladem nienill.gud decyzyn.

kto wie to wie
gdzie mnie szukac.
sciskam.
Obserwuj wątek
    • chory_czlowiek_forum Re: no dobra 23.10.09, 10:21
      przepowiednie wypowiedziane sie nie spelniaja, nienil odeszla w stylu angielskim.
      • ditta12 Re: no dobra 23.10.09, 10:36
        Czy to forum to homofobiczne też:)
        • chory_czlowiek_forum Re: no dobra 23.10.09, 10:41
          przynajmniej 50 procetn facetow stad to zadeklarowani geje, a kolejne 25 procent
          to wirtuozerstwo poprawnosci politycznej. a panie mocno za gejami. wiec
          wiekszosc na pewno nie jest.
          • ditta12 Re: no dobra 23.10.09, 11:25
            aha,to pardon:)
      • bazoooka Re: no dobra 23.10.09, 13:24

        > przepowiednie wypowiedziane sie nie spelniaja, nienil odeszla w stylu angielski
        > m.

        a może tylko nicka zmieniła?
    • kefirka.de Re: no dobra 23.10.09, 12:39
      Nie dobra. Ja się nie zgadzam.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka