Dodaj do ulubionych

Nie potrzebujemy bohaterów

02.09.20, 19:28
a propos tej strzelaniny z 17 latkiem.

Największą głupotą młodych mężczyzn jest to ze jak widzą przemoc to do niej ciągną jak zwabieni syrenim spiewem. Zarówno ci zastrzeleni protestujacy, jak i także ten 17 latek.

a zbyt mało mężczyzn przemocy unika i przygotowuje się jednocześnie zeby być gotowym gdy już nie będzie innego wyjścia i zeby było jak najmniej. siłę trzeba budować swoją każdego dnia kroczek po kroczku, nie tylko tę fizyczną każdą siłe, ale nie trzeba nigdy jej udowadniać
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Nie potrzebujemy bohaterów 03.09.20, 11:59
      Każdy z idiotów biorących udział w tym chciał być bohaterem. Z obu stron. Zamiast po prostu zostawić sprawę policji.

to proste, tak bardzo proste. Słyszysz strzały, nie stój w miejscu jako widz, nie angażuj się jako bohater, tylko uciekaj. I ilość trupow gwałtownie spadnie. Wszyscy chcą walczyć ze złem i strzelają do siebie nawzajem. Dopoki uważasz ze walczysz ze złem nie bierz się za sprawiedliwości wymierzanie. Nie łap za broń.
      • dotera Re: Nie potrzebujemy bohaterów 03.09.20, 12:14
        CHoć prawdą jest też, że zeby uciekac na swój sposob trzeba też umieć walczyć. Ucieczka jest aktywnym radzeniem sobie z niebezpieczenstwem. A oni ani nie umieją walczyć ani uciekac tylko zyja w schizofrenicznym połśnie w którym się miotają acting outami
        • dotera Re: Nie potrzebujemy bohaterów 03.09.20, 12:22
          Właśnie z tego powodu zainteresowała mnie ta sprawa.

Jest taki filmik gdzie przechodzi przeciwnik protestów prowokacyjnie koło protestujących. I oni idą za nim krok w krok. I ktoś zauważył ze zachowuja się jak owce.

Właśnie ten motyw mnie interesuje i wcześniej go zauważyłem. Ciągnięcie do agresji jak wabionych syrenim śpiewem, zachowanie całkowicie owcze.

A prawdziwa zdolnosć do agresji jest czymś dokładnie przeciwnym. Zdolnością do izolacji od wroga. Reaktywność to niewola.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka