Dodaj do ulubionych

Lepkowska chce kasę

11.05.21, 14:19
www.pudelek.pl/ilona-lepkowska-walczy-o-zapomogi-dla-artystow-wiekszosc-jest-niezamozna-gwiazdy-na-zanzibarze-to-cienka-warstwa-smietanki-6638449133296288a

Na artystów. Lepkowska a może wyjasnisz czemu producenci w takim razie tak mało płacą artystom. Ty masz dużo, inni dużo, a wielu mało i zenujesz się ze aktor z twojego serialu cie obsługuje w restauracji.. A może problem w tym ze wogole im płacić trzeba a tak producenci elektroniki zapłacą i będą mieć producenci aktorów za darmo.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Lepkowska chce kasę 11.05.21, 14:23
   Dyplomowany artysta.

   Toż to chyba są trzy szkoły aktorskie w Polsce. Elitarne. Wszędzie są teatry opłacane z budżetów, filmy opłacane z ministerstwa i jeszcze nie mają z czego żyć?

   Może za dużo w twoich serialach niedyplomowanych. To co w nieskończoność rozwinięty status artysty? Wszystkie dzieci znajomych go dostana
    • dotera Re: Lepkowska chce kasę 11.05.21, 15:30
     Nie znam żadnej produkcji tej pani która możnaby uznać za tworzenie kultury. Same rozrywkowe.

     W dodatku kręcone w największych stacjach w Polsce, które mają pozycję uprzywilejowana. To tylko pazernosc producentów powoduje że są tam zatrudniani ludzie za glodowe gaze. I przerzuca nie na kogoś kosztów jest kuriozalne.
     • dotera Re: Lepkowska chce kasę 11.05.21, 15:45
      Jeden znany aktor młodego pokolenia pojechał do Hollywood bo mu powiedzieli żeby przyjeżdżał jak chce grać, na miejscu był zdziwiony bo okazało się ze nikt na niego nie czeka z rolą a on przyjechał z polski. Pewnie mu powiedziano ze jak chce grać to ma chodzić na miejscu na castingi a ten był przekonany że na gwiazdeczke z Polski Czerwony dywan rozwinąć zamierzają. I opowiada ze dużo się nauczył o szł biznesie amerykańskim który funkcjonuje inaczej niż w Polsce.

      Buhaha. No tak, tam jest rynek. A u nas jest kasta prxyspawana do koryta, dzieci swoich rodziców , ciągle to samo drewno na ekranie, i rynek kojarzy im się tylko z tym ze nie należącym do kasty zapłacą rynkowa tzn niewiele.


      Kiedyś jeden afroamerykanin z usa opowiadał jak znalazł rolę dla polskiego aktora. W jakiejś chyba reklamowce. A ten wybrzydzal czy mu to nie popsuje cv. Afroamerykanin mówił ze był taki dumny ze pomógł znalazł, a ten wybrzydzal i mu mówi Człowieku ty nie masz żadnego cv, ciebie nie ma. Musisz się gdzieś zaczepic w czymkolwiek


      Tak polscy aktorzy znają realia rynku.
      • dotera Re: Lepkowska chce kasę 11.05.21, 15:57
       Jednym z powodów dla którego upadł socjalizm było właśnie to ze zaczął tworzyć kasty. A kasty są mało efektywne. Tak jak kultura Indii jest mało efektywna. Wręcz odwrotnie trzeba więcej rynku.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka