Dodaj do ulubionych

O upokorzeniu Kapeli

02.06.21, 19:59
Nie lubię gdy ktoś jest upokarzany

Ale w tym przypadku w beczce dziegciu jest łyżka miodu


Bo stało się to człowiekowi który uważa się za elitę a jedyne co robi swoim swiatopogladem to demoralizuja ludzi którzy i tak maja kłopoty. I słuchając tych bredni kiedyś też zostaną tak samo upokorzeni.

Dziś już widać jasno ze jedynym celem lewicy jest produkcja upokorzony ch złamanych ludzi
Obserwuj wątek
  • dotera Re: O upokorzeniu Kapeli 02.06.21, 23:06
   W dodatku to co uważa za emancypacji jest budowaniem tylko poczucia winy u co wrażliwych osobników. W gruncie rzeczy druga strona odtwarza to samo.


   I te ciągle wstawanie kija w szprychy. Po prostu człowiek może poświęcić energię na poprawę swojego losu to czyn ten podzieli się na części i za jedne obwinia, inne zdemoralizowali, a trzeci przysłona fałszywymi pseudo wartosciami żeby odwrócić uwagę.
  • dotera Re: O upokorzeniu Kapeli 02.06.21, 23:13
   Panie Jasiu. To nie kultura wysoka jest w Polsce represjonowana, tylko ci którzy mieliby ja robić , albo raczej za takich sie uwazaja,, sa zdemoralizowani. Myślę że jest na nią rynek . A nie na glupawe wierszydla i performancy.
   • dotera Re: O upokorzeniu Kapeli 02.06.21, 23:19
    Być może losem artysty jest spędzić mlodosc w biedzie, a pisarza na Syberii lub wojnie, ale nie wierze by ktoś naprawdę wartościowy nie został nie zauważony gdy przyjdzie pora. Tylko musi zrobić coś wartościowego a nie za taką osobę się uważać. Ale jeśli pan tworzy literaturę o tym gdzie w warszawie cpal to już chyba wiadomo o co tu chodzi. Fotka z fajkiem juz jest?
  • dotera Re: O upokorzeniu Kapeli 03.06.21, 00:18
   Lewica widzi patriarchat, ale go nie ma.


   Jest coś innego. Rzeczywistość


   W ekonomii jest miejsce na kobiece wartości jeśli nie podwazy się zasadniczo męskich kulturowo. Bo gdy to się zrobi, a to zrobiono, wtedy kobiece dopiero znikną. I stad dziś coraz bardziej męskie kobiety.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka