Dodaj do ulubionych

Kim jest ruski trol

19.07.21, 10:25
Kiedyś zastanawiałem się skąd się wzięła antyrosyjska propaganda. Bo gdyby trwała w jakimś nasileniu od PRL to bym jeszcze zrozumiał. Ale nie, ona się nasiliła z czasem. Myślałem ze srodowiska prawicowe . Też, ale okazało się ze nie głównie. Głównie na GW jest rozkręcana do tego stopnia, ze pod każdym wpisem wyrażającym cień wątpliwości najbardziej subtelny jest wpis w przeciągu seksundy : Cześć Wania itd

Wczoraj podniesiono kwestię antysemityzmu jakiejś modelki i zaczeły się wpisy ze rosyjskie trole przejęły wirtualna polskę ( tam była dominacja wpisów zgadzających się z modelką). I ogólnie towarzystwo było bardzo dotknięte choc dzień w dzień czytam na gazecie komentarze o "polactwie" " polaczkach" . Zdaje się już wiadomo ze stoi za nimi silne tło etniczne. W końcu amerykańcy żydzi mogą żydom rosyjskim dać władzę w Polsce, a Rosja jakoś niekoniecznie.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 10:29
      Bardzo podobają mi się wpisy jednego osobnika który przyznał się do swojej etnicznej tozsamosci. I miał takie patriotyczne wpisy : na koń na koń Rosjanina goń.

Ale moim rodacy kochają przecież być gonieni na wojnę z Rosją, a kto ich goni nie pytają.
    • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 14:20
      Jakaś modelka coś powiedziała na youtube co obejrzała garstka ludzi i uruchomiony jest Szczygieł, Damięcka, Baczyńska no zaraz pół warszawy GW pociągnie za sznurki. Szczygieł już uruchomił psychiatrię polityczną. Panie Szczygieł psychiatria diagnozująca zaburzenia nie powinna wartościować treści tych zaburzeń jak sądze. Wiec,
      ciekawe ze nikt nie jest poruszony za sznurki jak na forum GW ciągle jest hejt na Polaków , Rosjan. Czym się różni kacapsto , polactwo żydotwo? ze pierwsze to walka o wolność, drugie to samokrytyka rozdętej megalomanii narodowej , a trzecie to zło?

CHcesz wiedzieć kto tobą rządzi to powiedz kogo nie mozesz krytykować heh
      • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 14:34
        Gdy gazety czyta się naiwnie to za cholere nie wiadomo o co chodzi. I ja przez większość życia nie wiedziałem o co chodzi w naszym grajdołku. Ale jeśli spojrzec na nie jak na propagandę w czyimś interesie, skierowaną do konkretnego targetu raptem można się zdziwić jakie siły u nas rozgrywają. Porównać treści roznych ośrodków medialnych , które treści są a które nie sa podobne, kto jest właścicielem. Raptem obraz swiata się klaruje.
    • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 14:41
      Dodam jeszcze fakt ze kwestia antyrosyjskości nie zaczeła się po Majdanie. Wcześniej. I jeszcze jeden ciekawy fakt. Krytyka Polityczna też wcześniej miała swoją odnogę na Ukrainie. Wtedy nic a nic nie wiedziałem czemu. Pozniej słuchałem rosyjską opozycje, najpierw to łykałem z czasem zobaczyłem ze kłamią. I zauważyłem pewne prawidłowości z propagandą u nas. Po czasie zaczyna się rozumieć jak silne osrodki propagandowe krok po kroczku chcą przejść ziemie w tej częsci Europy.
    • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 15:05
      Forumerzy GW dopatrują się urody żydowskiej u pani Samueli. Ale oni lubią uważac ze wszyscy mają ich genetykę.

Nie sądzę. Moja intuicja wskazuje na półwysep iberyjski albo coś poniżej.
      • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 16:01
        Temat genetyki jest zresztą ciekawy. Zydzi nie bardzo mogą się zdecydować. Czy mają najczystszą genetykę z Palestyny ( tak im wychodzą badania genetyczne) zachowaną starannie przez tysiące lat życia w diasporze, czy też wszyscy jakimś cudem mają ich geny, choć przez większość okresu bytownia były silne podziały religijne które trzymały grupy osobno. Wychodzi więc ze są jak sam Chingis Han. A tacy biedni dyskryminowani heh.
        • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 16:04
          WIarygoność badań genetycznych amerykanskich, bo tylko one to robią jest mniej więcej taka sama jak wiarygodność lekarzy od dawców spermy. Co jakiś czas wychodzi ze lekarz dawał ale swoją spermę wszystkim paniom.
          • dotera Re: Kim jest ruski trol 19.07.21, 16:37
            Dzisiaj obejrzałem obrazek który mnie rozczulił. Ze wsi polskiej. Ale czułem się jakbyśmy się cofneli do czasów Kargula i Pawlaka. Krzepki mężczyzna z dzieckiem, ale właśnie widać ze krzepki, nie napakowany tylko taki naturalny, zresztą blondyn. I kobiety z dziećmi bardzo prostolinijne spontaniczne. Wyglądali jakby nie byli tknięci zyciem miastowym, zero pozerki. Tacy ludzie jakich pamiętam z dzieciństwa.

I ciekawe kto wysyła swoje geny do przebadania do USA. On ma potrzebę? Czy raczej ci którzy wiedzą ze rodzina z roznych stron świata. Więc pozniej wychodzi, ze Polacy mają same wymieszane geny. A w zasadzie jesteśmy grupą napływową, bo ziemia wiadomo kogo.
    • dotera Re: Kim jest ruski trol 20.07.21, 12:20
      www.plotek.pl/plotek/7,154063,27344381,w-sieci-wrze-po-skandalicznych-slowach-samueli-gorskiej-gwiazdy.html#s=BoxOpImg1johnny-kalesony
      wczoraj

"Teraz możecie sami się przekonać, jak działa kremlowska wojna informacyjna przeciwko Polsce. Linia frontu przebiega nie w polu, lecz - w umysłach młodych Polaków. To jest teren, który pragnie zagospodarować Putin i jego sitwa. Mają już nawet 11 posłów w Sejmie, w sieci uprawiają niezwykle agresywną i prostacką propagandę. Ta młoda kobiecina ze zmąconym umysłem jest przykładem tego, jak działa propagandowa, KGB-owska indoktrynacja - wymierzona w Polskę."

A co niby ma Putin do kwestii żydowskiej? Chyba tylko tyle ze jest to polityk bardzo popularny w Izraelu, wrecz na poziomie fan klubu. Za to widzę ze towarzystwo poruszone jest niezwykle tekstem jakiejś panienki nikomu nieznanej. Jak to jest ze na forum ciągle są teksty poniżające Polaków i są bardzo lajkowane takie wpisy, ale jeśli użyje ktoś analogicznego słowa "żydostwo" raptem mowa jest o ataku wymierzonym w Polskę i głębokim patriotyzmie komentujących forumowiczów GW.

raczej coraz bardziej widać jakie środowiska tutaj projektują tworząc swoją propagandę robiąc z Polski gubernię amerykańską.
      • dotera Re: Kim jest ruski trol 20.07.21, 12:29
        Na okrągło są wpisy o polaczkach, o tym zeby Polski lepiej nie było niż ma być taka jak jest, o tym ze trzeba sprowadzić imigrntów zeby zerwać z ogłupiającym Polaków etnocentryzmem.

Nie ma jednego intelektualisty z tego środowiska który by nie jechał po Polsce. Tokarczuk, Twardoch i każdy kolejny.

I raptem panienka użyła słowo "żydostwo" i powoływanie jest raptem na najgłębsze patriotyczne uczucia. Polskę atakują!

Ja bardziej wierzę w zwyklych Polaków którzy po prostu czują się dobrze ze są Polakami, niż w tych co najmocniej machają sztandarami. Bo szybko się okazuje ze oni najmniej mają wspolnego z Polską w naszym kolonizowanym kraju.
      • dotera Re: Kim jest ruski trol 20.07.21, 12:37
        Ostatnim czasy o polskiej rusofobii wypowiadał się Macrone. Są analizy w gazetach austriackich, niemieckich. Kiedyś czytałem tekst jakiegoś Szweda, który pisał ze nie potrzebnie przyjęto Polskę do Unii i to dlatego bo to koń trojański jankesów. Nie rosyjski tylko jankesów. Cała Unia wie zze jesteśmy ich kolonią i nie jest to w ich interesie. Bo w interesie Unii są normalne relacje z Rosją.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka