Dodaj do ulubionych

Język globalizmu

21.07.21, 17:18
Dlaczego nieustannie mam wrażenie ze to nie ludzie tworzą te środowiska, tylko agencje PR-owe organizują ludzi?

Na strajku kobiet wszystkie transparenty wyglądały jakby je jedna osoba pisała. Gdy są profile internetowe teoretycznie różnych ludzi czy organizacji ten sam język jest używany, te same sformułowania, składnia. Podobnie widzę na filmach z USA. Nie jest tak ze ludzie to tworzą z przekonania, tylko Kaowcy systemu organizują politykę swoim pracownikom, którzy nie mają żadnych poglądów.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Język globalizmu 21.07.21, 17:22
      Ciekawe jest też to ze ideologicznie nie ma w tym nic co dotyczy rzeczywistych kwestii politycznych bezpośredniego życia realnego. Mamy dwa końce skrajne kija bez realnego środka. Z jednej strony nieustannie rozne formy wpychania prywatnej całkowicie sprawy seksualnej do polityki publicznej. Z drugiej abstrakcje pod tytułem ratowanie klimatu jakby tym po prostu nie mieli się zająć istniejące już instytucje na poziomie eksperckim tylko lud miał walczyć nie wiadomo o co.
    • dotera Re: Język globalizmu 21.07.21, 18:16
      Ciekawe jest też zjawisko na forum GW. Kiedyś pisali tu miało się wrażenie całkiem normalni ludzie. Dziś to jest po prostu ściek psychopatów pod każdym artyykułem. I jest to skorelowane z coraz wyraźniejszą agendą globalizmu
      • dotera Re: Język globalizmu 21.07.21, 18:20
        Bo mechanizm jest taki tej ściemy.

Najpierw rozmiękczanie społeczeństw rzekomym dobroduszkostwem. Rozbicie społeczeństwa. A następnie nagle gdy odpowiednia grupa już ma całkowitą władzę ostrym podporządkowaniem sobie.

Tylko na szczescie jest jeszcze kolejna faza. Wieża Babel. Pycha kroczy przed upadkiem, a utopie ludzkości się walą.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka