Dodaj do ulubionych

Sprawa Ziemkiewicza

03.10.21, 14:19
wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,27642968,ziemkiewicz-zatrzymany-w-londynie-brytyjska-poslanka-kazdy.html#s=BoxOpMT
Nie można promować Islamofobii i antysemityzmu. Ale jeśli będziesz promował krytykę i dekonstrukcje kultury ludów tubylczych Europy wtedy zrobisz karierę na uczelniach europejskich. Tu jak najbardziej można pisać prace o toksycznych białych mężczyznach. Gdyby w tych wszelkich pracach zmienić biały mężczyzna na dowolnie innego idziesz siedzieć. Lewica współczesna to taka ideologia ktora mówi o wolności i staniu po stronie słabszych, tylko dziwnym trafem nigdy to nie będzie o twojej słabości tylko o wytłumaczeniu ci czemu chocbyś nic nie miał i był na dowolnym oucie ekonomicznym społecznym ze to ty masz przewagę symboliczną. O ile stara lewica jeszcze robiła pozory ze chodzi o jakiś tłustych panów w cylindrach z cygarem jako oprawców dziś już okazuje się ze to właściciele korporacji są zbawicielami ludzkości a winni są biali mężczyzni bez pieniędzy .
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Sprawa Ziemkiewicza 03.10.21, 14:32
   Kiedyś zrozumiałem przyjmując pewne klisze lewicowo liberalne w procesie edukacji, ze w zasadzie one mniej żerują na moich resentymentach nawet , a o wiele bardziej na moim poczuciu winy. Oni ciągle kogoś obwiniają, szantażują emocjonalnie i na tym żerują. Zawsze rzekome ofiary były o wiele w lepszej formie ode mnie.
  • dotera Re: Sprawa Ziemkiewicza 03.10.21, 14:54
   Nie jest Islamofobią rozpętywanie kolejnych wojen w kolejnych państwach Islamskich na których ginie setki tysięcy cywili. Ale Islamofobią jest uznanie ze granice własnego państwa są po prostu granicami i jeśli łamie prawo islamista jest osobą łamiącą prawo.
  • dotera Re: Sprawa Ziemkiewicza 03.10.21, 14:59
   Słyszałem o kilku takich przypadkach jak Ziemkiewicz, dotyczyło to ludzi z różnych krajów zachodnich europejskich jak i Kanady itd. I to w żadnym razie nie byli terroryści skrajnej prawicy tylko ludzie o umiarkowanie konserwatywnych poglądach zajmujących się krytyką ideologii z drugiej strony. Dzisiaj samo niezgadzanie się z prawdami wiary jest powodem anulowania.

   Absurd jest tym lepszym ze to właśnie brytyjska partia pracy miała kilka lat temu aferę antysemicką. Nie przyjmowali Żydów do partii uznając ich za piątą kolumnę

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka