20.11.21, 13:34
Oglądam znów ten cyrk.

To nie opozycja robi plan Putina tylko Putin robi plan opozycji. I wcale nie są jasne motywy jego działania. Może być chęć zemsty lub destabilizacji ale równie dobrze może chce utrzymanią PiS przy władzy. Kto to wie jakie są jego intencje.

Wcale mnie nie dziwi obecność wojsk angielskich bo właśnie ich kretynska politykę wschodnia realizujemy.

Realizowalismy na Bliskim Wschodzie jadąc do Iraku. I szukając wroga w Rosji. Anglia chce odcięcia niemiec od rosji.i my jesteśmy granicą.

A czemu idiotyczna?

Nam Rosja nie zagraża . Natomiast co do Białorusi.

Nie wejdziemy tam ze swoim przemysłem i sieciami handlowymi. Przy tym straciliśmy rynki wschodnie.

A co do wyborów Ukrainy i Białorusi. NIE PRZECIAGNIE SIĘ ICH NA STRONĘ ZACHODU nawet tymczasowym konfliktem z rosja.

Wchodziła armia czerwona Białorusini byli z nimi przeciwko Polakom. Poznali jej smak chcieli być w części z Hitlerem lub polska partyzantka. Później całkowicie się zrusycyzowali. Później jednak chcą swoich granic, po chwili wybierają Lukaszenke. Teraz nie chcą.

I ta wanka stanka będzie zawsze z ciążę niem na wschód i rozczarowaniem zachodem.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: O granicy 20.11.21, 13:40
      Młodzi mogą sobie chcieć zachód, dorosną i wybiorą Rosję.

A my będziemy za to dostawać po dupie. Nie chcemy Rosji przy swoich granicach? Trzeba było się dogadać z taką Białorusią jaka jest bez chęci przeciagniecia jej.

My tam interesów nie mamy. Oni jeśli już będą gadać z Niemcami nie nami.

A nasz interes to dbanie o własną dupe w granicach która mamy a nie zajmowanie się wolnością nasza i wasza. To pierwsze to droga Japonii Niemiec i każdego silnego kraju. To drugie to wasalstwo Anglii
      • dotera Re: O granicy 20.11.21, 13:41
        Minister angielski powiedział w Polsce. Jesteśmy sojusznikami od dwóch wieków. Buhaha

Czyli jesteśmy sojusznikami gdy nas nie było. Czyli podpuszvxali nas do przegranych powstań?
        • dotera Re: O granicy 20.11.21, 13:56
          Anglia jakoś nie chciała umierać za Gdańsk w 39.
          Polacy umierali za angielskich żołnierzy.
          Anglia sprzedała nas w Jalcie. Nawet w tym powstaniu warszawskim nie umieli zrzucić celnie towaru. Ba niemiecki generał powiedział ze nie rozumiał czemu anglicy nie ladowali na polach mokotowskich. Tam zdaje się było nawet lotnisko przed wojną. W polskich rękach.

Anglia miała gwarantować bezpieczeństwo Ukrainie gdy zrzekł się broni jądrowej.

Czego nie rozumiecie? Oni nas bronić będą? Buhaha.

Naszym zadaniem są dobre relacje z sasiadami jacy są i budowanie własnej siły. A nie znów te same bledy
    • dotera Re: O granicy 20.11.21, 13:48
      A co do planu opozycji. Szczeka mi opada. Agenda Sorosa za wszelką cenę. Nawet pan z Gw ponoć pisał żeby Polska zniknęła.

Nie mam na kogo głosować. Czekam na trupy moich wrogów splywajacych rzeka.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka