Dodaj do ulubionych

Krytyczne myślenie

21.05.22, 09:20
jest jak polityka walki z fake newsami. Każdy mówi ze inni kłamią.

Czy poznanie prawdy w ogóle jest o myśleniu? To zabawa w gabinecie krzywych luster. Ludzie zajmują się potwierdzaniem swojej tożsamości w coraz bardziej zdegenerowany sposób.

Zeby prawde poznać najpierw trzeba wyprostować swoją duszę.
Obserwuj wątek
  • dotera Re: Krytyczne myślenie 21.05.22, 09:26
   krytyczne myslenie jest w prostej linii spadkobiercą samokrytyki partyjnej w czasie komunizmu. Chodzi w nim przede wszystkim o krytyczne podejście do swoich korzeni tradycji. Podobnie kultura anulowania jest w prostej linii spadkobierczynią czystek partyjnych, a walka z fake newsami cenzury. To robią ci sami trockiści. Te same klisze jak przejąć władzę nad tymi którzy są całkiem inni.
   • dotera Re: Krytyczne myślenie 21.05.22, 09:28
    W chinach zanim powstała partia komunistyczna powstała młodzieżówka partii komunistycznej.

    Manipulatorzy społeczni dobrze wiedzą ze muszą przejąć przede wszystkim młodzież.

    Na tej samej zasadzie w USA powstała kultura młodzieżowa. Trockiści przenieśli się do USA i od tego zaczeli kontrkulture lat 60tych.
   • dotera Re: Krytyczne myślenie 21.05.22, 10:21
    Tak samo jest z burzeniem pomników.

    W USA obalali trockiści pomniki. W Polsce też była przymiarka do obalenia pomnika Kościuszki. To wprost z nazwisk znanych robią trockiści. I podobnie jest z atakiem na Kościół. Na Ukrainie fermen scianły krzyż opłacane przez trockistów.

    Komedia polega na tym ze u papieza jest w delegacji facet który kręcił orgie razem z pussy riot tymi samymi które demolowały cerkiew i ukrainka której są zdjecia z hajlowankiem co nie dziwi bo rzecież zonka swojego meza z batalionu.

    Dziś trockiści dobrali się z banderowcami.
    • dotera Re: Krytyczne myślenie 21.05.22, 10:25
     Najepsze dzis jest to ze naziolstwo nie rozumie, ze trockiści nimi rozgrywają. Wprost mają nad nimi władzę, i skończą jak ci z batalionu azow. Ich akurat mi nie żal. Ale trockizm dziś jest diabłem który im daje moc.
     • dotera Re: Krytyczne myślenie 21.05.22, 10:28
      Podejrzewam ze dlatego im dali bajkę o o germańskich bogach do których mają się modlić. Bo nie chcą żeby czasem znaleźli oparcie o cerkiew ukraińską. rozwalenie kościołów jest dla trockistów najważniejsze. To dziś jedyne instytucje które dają ochronę tubylcom przed trockizmem globalnym. No i bogowie germańscy im nie pomogli w azowstali heh.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka