Dodaj do ulubionych

Wzrost samobójstw młodzieży

12.05.23, 08:59
Kiedyś widziałem statystyki pokazujace ze wzrosły wyrażnie chyba w 2012 czy coś wokół i pozniej się utrzymuje cały czas.

NIe mam żadnego kontaktu z młodzieżą. WIdze tylko ze jest smutniejsza i zgaszona bardziej niż niegdyś od kilku lat. Co pewnie ma też zwiazek z pandemią.

Ale jak sobie probuje wyjaśnic czemu akurat w tych latach to się zaczeło to wydaje mi się ze wtedy zaczęła się widoczna propaganda bogactwa glamour w Polsce . WIdać skrajne rozwarstwienie ekonomiczne coraz bardziej.
Obserwuj wątek
    • dotera Re: Wzrost samobójstw młodzieży 12.05.23, 09:03
      Na podwórku widziałem grupy młodzieży które siedziały przy sobie i gapiły się w komórki cały czas.

      Socjalizacja dziś jet zerowa. DO tego dochodzą kwestie masowych rozwodów. I wygląda to tak ze jedynym miejscem socjalizacji jest internet w którym dowiadujesz się ze jesteś przedmiotem hejtu i dwa ze inni mają wszystko a ty nie masz nic.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka