02.11.14, 11:58
jak już napisałam
<Okazało się że nie ma w sprzedaży kart orange za 25 tylko za 30 a ja mam umowę z zetafonem na 25 miesięcznie.Kupiłam za 10,10,5.Ciekawe czy zadziała.>

Weszło ale nie było powiadomienia "Dziękujemy za doładowanie konta,stan konta25zł"Zawsze jest natychmiast po doładowaniu.
Po długim czasie oczekiwania sprawdziłam stan konta wpisując *124*widełkismirktan konta 34zł,ważne 6dni.
Ciekawe-pomyślałam.
Za chwilę jednak sms z podziękowaniem i informacją o ważności przez miesiąc.
Uffffff
Obserwuj wątek
    • ditta12 Re: Orange 02.11.14, 12:22
      Uwierzu ty jesteś spec od telefonów,poradź.
      Komunikat:Nie można pobrać,licznik czasu wygasł(mms)
      Co się stanie gdy nacisnę"przywróć ustawienia fabryczne"?Jaki będzie efekt?No bo jak przywrócić ten licznik czasu i co to jest licznik czasu.
      Na infolinii dowiedziałam się że mam aparat telefoniczny zepsuty ale dlaczego taki komunikat o liczniku czasu.
      Próbowałam dowiedzieć się na forach informatycznych ale nie znalazłam sensownej podpowiedzi.
    • ditta12 Re: Orange 04.11.14, 10:24
      Zetafon napisał kilka dni temu"dziękuje za doładowanie konta.Stan knta 25zł."
      Przed chwilą sms od 7095-"Ups!Zostały ci tylko 3 dni.Doładuj konto!
      https://emotikona.pl/emotikony/pic/036.gif
        • uwierz_w_to Re: Orange 04.11.14, 14:32
          Orange obecnie jest najgorszym z możliwych operatorów na naszym rynku.Tracą klientów kiedyś mieli monopol teraz schodzą na psy, Loga na telefonach i simlocki na telefonach to ich błąd jako jedyna firma to stosuje ale im to nie pomaga wręcz odrzuca klienta.Plus swoje taryfy, rozmowy z orange itd... wszyscy operatorzy mają w niskich abonamentach rozmowy ze wszystkimi sieciami za free.Jednym słowem Orange to wielkie gówno!
              • ditta12 Re: Orange 04.11.14, 15:06
                Pół cudu.
                Otworzyło się zdjęcie(mms)ale dziwnie wygląda,zajmuje pół ekranu a druga połowa jest pusta-biała.
                Ale niech tam,najważniejsze że się otwiera.Może niekompatybilne coś jest wink
                  • uwierz_w_to Re: Orange 04.11.14, 18:54
                    nie mój tylko twój tnie nie pokazuje całości, musisz zminimalizować czy znormalizować, ja robię fotę 20 mgp aparatem z rozdzielczością większą niż HD więc u ciebie będzie kawałek pokazywało, tak jak u wszystkich więc musisz w opcjach zdjęcia wycentrować.
                          • ditta12 Re: Orange 06.11.14, 09:38
                            Znów mi przysłali sms żebym doładowała konto.
                            Czy 10zł,10 zł i 5zł to nie jest 25 złotych.
                            No chyba że Zetafon i Orange wzięli rozwód.
                                  • ditta12 Re: Orange 08.11.14, 08:49
                                    Orange to złodzieje?
                                    Dałam im 10 zł,1o zł i 5 zł a oni mi napisali że konto mam zablokowane.
                                    To lepiej dać 30 gdy umowa z Zetafonem jest na 25?
                                    • uwierz_w_to Re: Orange 08.11.14, 08:52
                                      ditta12 napisała:

> Orange to złodzieje?
                                      > Dałam im 10 zł,1o zł i 5 zł a oni mi napisali że konto mam zablokowane.
                                      > To lepiej dać 30 gdy umowa z Zetafonem jest na 25?

musisz się dowiedzieć jak to wygląda już teraz reklamują w telefonach internet bez limitów bo nikt z nimi umowy nie przedłuża ludzie przenoszą numery do innych sieci i kończą z nimi umowysmile
                                          • ditta12 Re: Orange 08.11.14, 09:12
                                            Zetafon mi przdłużył dwa razy lipną umowę na 25 zł(tera je 30 we kiosku) bo byłam w e psychiatryku i nie miał kto mi doładować zaaresztowanego telefona amerrykańskiego a przywalaja karę za nieterminowość.
                                            Ale oddadzą mi co ukradli bo to dobrzy ludzie sąsmile
                                            • ditta12 Re: Orange 08.11.14, 09:14
                                              Dostałam umowę od zetafona-napisane maczkiem a ja ślepawa i dupa,pytałam chłopa co przybył z umową a on powiedział że mogę kiedy chce-też miał słabe oczy.
                                              • ditta12 Re: Orange 09.11.14, 08:15
                                                Mam 0 na koncie telefonu,umowę na 25 zł z Zetafonem,dałam córce karty 10zł,10zł,5zł,dostałam informację że konto doładowane na kwotę25zł.
                                                Rządam odszkodowania za moje zdenerwowanie,bezsilność bo nigdzie nie mogę zadzwonić,nikt mi nie chce pomóc a nie mogę wyjść z domu,ze strachu boję się wydać na bilet bo nie wiem czy to się spodoba mojej córce........
                                                Czy mam pójść do prokuratora i oskarżyć moją rodzinę o zastraszanie,Orange za oszustwo i siebie za bezsilność?Boję się wyjść z domu bo kurwisko mojego byłego konkubina(tak podał w Sądzie,w szpitalu gdy chciał papierosy ode mnie a przepił moją kasę)kurwisko owo jak ją nazywa może mnie powiesić na haku bo mówi że ma haka na......człowieka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka