Dodaj do ulubionych

Lecą liście, lecą

01.10.08, 21:11
A na FD posty.
Poleciał Ilqad bo nie bywszy zorientowany się zapytał :dlaczego nie mozna
zwyczajnie porozmawiać?
No i zwyczajnie odleciał w niebyt.
I (och!) Carla. Tez pofrunęła bo się jej sygnaturka snajpera nie
spodobała.Lepiej późno niż wcale.
Nie mają już co ciąć. snajper chyba z nudów tnie aby ciąć.
Stawiam na nerwicę natręctw u niego :P
Może ktoś ma inne typy?
Obserwuj wątek
    • aidka Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 22:32
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=299&w=85398085&v=2&s=0
      • jak_mi_sie_nic_nie_chce Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 23:12
        wpisy administracji w tym watku jak z orłela.
        • lucyna_n Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 23:43
          orłel przy tej ekipie to mały pikuś
          on sobie teoretyzował, książki pisał, oni wcielają w życie.
    • jak_mi_sie_nic_nie_chce Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 22:58
      tnie z obowiazku. snajper to jakas wersja maska. podobne ograniczenia
      mozgownicy, brak humoru, pseudologicznosc - obydwoje odpowiadaja jak by
      definicje wyjasniali, nic totalnie nie maja do powiedzenia.
      • lucyna_n Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 23:14
        może obydwoje są ofiarą jakiegoś komunistycznego eksperymenty psychiatrycznego?
        poddani praniu mózgu może? bo aż tak nieprzemakalnych w życiu nie spotkałam.
        Co więcej nei wiem jak Wy ale ja mam wrażenie że Snajper jest coraz bardziej z
        siebie zadowolony.
        • jak_mi_sie_nic_nie_chce Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 23:17
          zawsze byl, podobnie jak i mask, to ograniczone pyszalki. ani mask ani snajper
          nigdy nie przyznali sie do zadnego bledu, sa doskonali i na kazdy temat chca sie
          wypowiadac.
          • lucyna_n Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 23:23
            Mask jednakże nei posiada tego rysu trzeźwej, wyrachowanej mściwości.
            Jest w Masku coś z bezwolnej ofiary , nierozumiejącej co robi źle, jest
            wyczuwalna niemoc pojęcia sytuacji, w snajperze jest wszystko takie
            kontrolowane. nie bardzo umiem ubrać to w słowa, niby podobnie, a jednak, Mask
            może mnie złościć, może zwalać z nóg radami ale nie potrafię go znielubić na
            dobre, snajper nawet jakby stałŻ się cud i chcialby być życzliwy ludziom
            budzilby we mnie odrazę.
            • jak_mi_sie_nic_nie_chce Re: Lecą liście, lecą 01.10.08, 23:34
              o masku wiadomo przynajmniej ze mial cienko i go szkoda. snajper rzeczywiscie
              takim tepym chamstwem lubi zablysnac, co odraza.
        • aidka Re: Lecą liście, lecą 02.10.08, 00:27
          a ja znam jeszcze jedną osobę nieprzemakalną. bertrandę.
    • 60_secund Re: Lecą liście, lecą 04.10.08, 01:41
      wracając do lisci to zaraz listopad, niedawno był poprzedni
      listopad, ale to oznacza że już wkrótce mój ulubiony czerwiec i
      nowe, soczyste liście
      • hiperrealizm wiem, wiem 04.10.08, 07:43
        przeraża mnie to że juz za chwilę kolejna Wielkanoc.
        (lubię wielkanoc w przeciwienstwie do bożegonarodzenia, ale przeraża
        mnie sam fakt że jeszcze o poprzedniej porządnie nie zapomnialem
        (święconka jeszcze gdzieś stoi) a juz trzeba się szykowac do
        kolejnej)
        • 60_secund Re: wiem, wiem 05.10.08, 01:49
          uhu, 4 wymiar jest zagadkowy, z każdym rokiem diabelnie przyspiesza
    • carla.bruni Re: Lecą liście, lecą 05.10.08, 16:19
      pillow7 napisała:

      > A na FD posty.
      > Poleciał Ilqad bo nie bywszy zorientowany się zapytał :dlaczego nie mozna
      > zwyczajnie porozmawiać?
      > No i zwyczajnie odleciał w niebyt.
      > I (och!) Carla. Tez pofrunęła bo się jej sygnaturka snajpera nie
      > spodobała.Lepiej późno niż wcale.
      > Nie mają już co ciąć. snajper chyba z nudów tnie aby ciąć.
      > Stawiam na nerwicę natręctw u niego :P
      > Może ktoś ma inne typy?
      pofrunelam nie pierwszy raz i jakos mnie to nie rusza;). snjaper ma napewno
      nerwice. nie wiem jaka, ale nerwice;). pozdrawiam serdecznie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka