blackboy21
01.01.10, 23:22
Postawili oczyszczalnie, wymienili rury w mieście to trzeba płacić, nic tylko
patrzeć jak ludzie zaczną po 2012 wodę z Odry nosić na chatę...
A może by tak zwolnić kilkunastu urzędasów i będzie więcej kasy na utrzymanie
pompowni???