Dodaj do ulubionych

Ale kicha...

IP: unknown, 194.64.220.* 21.03.01, 14:57
Mamy na forum 70 glosow a Wroclaw prawie 1000 i przegonil Warszawe. Nawet
Poznaniaki maja 2 x wiecej od nas. W Szczecinie naprawde nic sie nie dzieje.
Nuda panie, nuda...
Obserwuj wątek
    • Gość: obs Re: Ale kicha... IP: *.szcz.gazeta.pl 17.05.01, 11:32
      No, jednak trochę się sprężyliśmy. Przeskoczyliśmy Śląsk (Katowice), Kraków i Łódź :-)
      Ale głupio, że Zielona Góra hen przed nami :-(
      • Gość: Mike Re: Ale kicha... IP: 194.195.43.* 17.05.01, 11:42
        Gość portalu: obs napisał(a):

        &#62 No, jednak trochę się sprężyliśmy. Przeskoczyliśmy
        Śląsk (Katowice), Kraków i Ł
        &#62 ódź :-)
        &#62 Ale głupio, że Zielona Góra hen przed nami :-(

        Juz nie dlugo, juz nie dlugo - z taka dynamika... :-)))

        PS. Gdzies ty wygrzebal ten post! ;-)
        • Gość: obs Re: Ale kicha... IP: *.szcz.gazeta.pl 17.05.01, 11:48
          Oczywiście na samym dole. Sprawdziałem, jak to się wszystko zaczęło...
        • Gość: obs Re: Ale kicha... IP: *.szcz.gazeta.pl 21.05.01, 16:22
          &#62 &#62 Ale głupio, że Zielona Góra hen przed nami :-(
          &#62 Juz nie dlugo, juz nie dlugo - z taka dynamika... :-)))

          Miałeś rację Mike, zielonogórskiej metropolii też żeśmy dali radę :-)
    • Gość: skuter Re: Ale kicha... IP: 192.168.0.* / *.unregistered.formus.pl 18.05.01, 15:21
      my tu na zachodzie nie czytamy GW

      ps
      i nabilem kolejny punkcik:)
      • Gość: calvo Re: Ale kicha... IP: 195.205.248.* 04.06.01, 15:25
        no i cos ode mnie...
        ps: poczatek watku do drugi post od istnienia forum...
        • Gość: Axe Re: Ale kicha... IP: 213.25.47.* 04.06.01, 15:34
          Gość portalu: calvo napisał(a):

          &#62 no i cos ode mnie...
          &#62 ps: poczatek watku do drugi post od istnienia forum...

          Gdansk jest tylko o 20 postow przed nami a byl kilkadziesiat za...
          • Gość: JACEK Re: Ale kicha... IP: 64.9.159.* 05.06.01, 01:11
            Dlaczego wszyscy patrza na inne miasta?? czy to jest wyscig pokoju?????
            mamy posty w szczecinie...i po woli bedzie wiecej.....ich jakosc lepsza(mam nadzieje,dotej pory
            nienarzekam)
            • Gość: calvo Re: Ale kicha... IP: 195.205.248.* 05.06.01, 08:46
              oj Jacek, to taka zabawa...czy wszystko musi mieć sens???
    • Gość: marianna Re: Ale kicha... IP: *.tomsol.jest.o.k.pl 11.06.01, 22:45
      dokladnie - jakosc, to za szumnie, ale nie grajmy w konkursik.

      pozdrawiam marianna

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka