Gość: Mike IP: unknown, 194.64.220.* 21.03.01, 14:57 Mamy na forum 70 glosow a Wroclaw prawie 1000 i przegonil Warszawe. Nawet Poznaniaki maja 2 x wiecej od nas. W Szczecinie naprawde nic sie nie dzieje. Nuda panie, nuda... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: obs Re: Ale kicha... IP: *.szcz.gazeta.pl 17.05.01, 11:32 No, jednak trochę się sprężyliśmy. Przeskoczyliśmy Śląsk (Katowice), Kraków i Łódź :-) Ale głupio, że Zielona Góra hen przed nami :-( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Mike Re: Ale kicha... IP: 194.195.43.* 17.05.01, 11:42 Gość portalu: obs napisał(a): > No, jednak trochę się sprężyliśmy. Przeskoczyliśmy Śląsk (Katowice), Kraków i Ł > ódź :-) > Ale głupio, że Zielona Góra hen przed nami :-( Juz nie dlugo, juz nie dlugo - z taka dynamika... :-))) PS. Gdzies ty wygrzebal ten post! ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obs Re: Ale kicha... IP: *.szcz.gazeta.pl 17.05.01, 11:48 Oczywiście na samym dole. Sprawdziałem, jak to się wszystko zaczęło... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: obs Re: Ale kicha... IP: *.szcz.gazeta.pl 21.05.01, 16:22 > > Ale głupio, że Zielona Góra hen przed nami :-( > Juz nie dlugo, juz nie dlugo - z taka dynamika... :-))) Miałeś rację Mike, zielonogórskiej metropolii też żeśmy dali radę :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: skuter Re: Ale kicha... IP: 192.168.0.* / *.unregistered.formus.pl 18.05.01, 15:21 my tu na zachodzie nie czytamy GW ps i nabilem kolejny punkcik:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calvo Re: Ale kicha... IP: 195.205.248.* 04.06.01, 15:25 no i cos ode mnie... ps: poczatek watku do drugi post od istnienia forum... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Axe Re: Ale kicha... IP: 213.25.47.* 04.06.01, 15:34 Gość portalu: calvo napisał(a): > no i cos ode mnie... > ps: poczatek watku do drugi post od istnienia forum... Gdansk jest tylko o 20 postow przed nami a byl kilkadziesiat za... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: JACEK Re: Ale kicha... IP: 64.9.159.* 05.06.01, 01:11 Dlaczego wszyscy patrza na inne miasta?? czy to jest wyscig pokoju????? mamy posty w szczecinie...i po woli bedzie wiecej.....ich jakosc lepsza(mam nadzieje,dotej pory nienarzekam) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calvo Re: Ale kicha... IP: 195.205.248.* 05.06.01, 08:46 oj Jacek, to taka zabawa...czy wszystko musi mieć sens??? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marianna Re: Ale kicha... IP: *.tomsol.jest.o.k.pl 11.06.01, 22:45 dokladnie - jakosc, to za szumnie, ale nie grajmy w konkursik. pozdrawiam marianna Odpowiedz Link Zgłoś