Dodaj do ulubionych

Stanisław P. przejął spółkę z giełdy za lichą z...

23.03.12, 05:49
No same " wybitne" nazwiska!
Obserwuj wątek
    • guestquest Stanisław P. przejął spółkę z giełdy za lichą z... 23.03.12, 09:00
      Chłopak ma talent. Szkoda że nie został menadżerem dawnej stoczni.
      Skoro działkę rolną można puścić jako kopalnię to stocznię można było zbyć jako kopalnię diamentów. Po takim sukcesie miałby 100% szansę na prezydenturę Szczecina i zakończoną niezwykłym sukcesem promocję Floating czegośtam na skalę światową.
      • Gość: dziki Re: Stanisław P. przejął spółkę z giełdy za lichą IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 09:19
        Jeszcze Steinhoff minister gospodarki od Buzka tam był w tej spółce (przyjaciel Balazsa) . Pan AZ jakoś nie podaje.
        Stainhoff, który struga idiotę, wchodzi do spółki i nie wie co to jest i kim są ci ludzie.
        Kuna to nie znajomy Ałganowa, tylko serdeczny sponsor Joli Kwaśniewskiej Bezy . Powstał taki obraz" Dama z kuną pod Żaglem"
    • aysy.1 czy piechota bedzie kandydowal na prezydenta? 23.03.12, 11:30
      no jakos nie dziwi mnie brak sukcesu pod firma piechota-paszynski.
      10 lat temu podobne sukcesy mialy miejsce w gospodarce gdy pan piechota byl ministrem gospodarki. na przyklad znany wszystkim sukces przemyslu stoczniowego w szczecinie.
      to typowe. zańim zaczelo funkcjonowac.....zbankrutowalo.
      dlaczego dziennikarz nie ma odwagi i nie poda nazwisk z tytulami naukowcow szczecinskich firmujacych tu prorocze ekspertyzy ?
      • metaxxa1 puszka Pandory 23.03.12, 15:23
        aysy.1 napisał:

        > no jakos nie dziwi mnie brak sukcesu pod firma piechota-paszynski.

        > dlaczego dziennikarz nie ma odwagi i nie poda nazwisk z tytulami naukowcow szcz
        > ecinskich firmujacych tu prorocze ekspertyzy ?
    • windsurfer69 Ruskie nie takie głupie jak polaczki !!! . 23.03.12, 22:56
      nie dają obcym jak nasi decydenci-preferują SWOICH !!! inna sprawa,że to czasy ZŁOTE DLA KRĘTACZY ,zaś reszta ma tyrać i siedzieć cicho ...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka