ktos210 23.03.12, 05:49 No same " wybitne" nazwiska! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
guestquest Stanisław P. przejął spółkę z giełdy za lichą z... 23.03.12, 09:00 Chłopak ma talent. Szkoda że nie został menadżerem dawnej stoczni. Skoro działkę rolną można puścić jako kopalnię to stocznię można było zbyć jako kopalnię diamentów. Po takim sukcesie miałby 100% szansę na prezydenturę Szczecina i zakończoną niezwykłym sukcesem promocję Floating czegośtam na skalę światową. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziki Re: Stanisław P. przejął spółkę z giełdy za lichą IP: *.dynamic.chello.pl 23.03.12, 09:19 Jeszcze Steinhoff minister gospodarki od Buzka tam był w tej spółce (przyjaciel Balazsa) . Pan AZ jakoś nie podaje. Stainhoff, który struga idiotę, wchodzi do spółki i nie wie co to jest i kim są ci ludzie. Kuna to nie znajomy Ałganowa, tylko serdeczny sponsor Joli Kwaśniewskiej Bezy . Powstał taki obraz" Dama z kuną pod Żaglem" Odpowiedz Link Zgłoś
aysy.1 czy piechota bedzie kandydowal na prezydenta? 23.03.12, 11:30 no jakos nie dziwi mnie brak sukcesu pod firma piechota-paszynski. 10 lat temu podobne sukcesy mialy miejsce w gospodarce gdy pan piechota byl ministrem gospodarki. na przyklad znany wszystkim sukces przemyslu stoczniowego w szczecinie. to typowe. zańim zaczelo funkcjonowac.....zbankrutowalo. dlaczego dziennikarz nie ma odwagi i nie poda nazwisk z tytulami naukowcow szczecinskich firmujacych tu prorocze ekspertyzy ? Odpowiedz Link Zgłoś
metaxxa1 puszka Pandory 23.03.12, 15:23 aysy.1 napisał: > no jakos nie dziwi mnie brak sukcesu pod firma piechota-paszynski. > dlaczego dziennikarz nie ma odwagi i nie poda nazwisk z tytulami naukowcow szcz > ecinskich firmujacych tu prorocze ekspertyzy ? Odpowiedz Link Zgłoś
windsurfer69 Ruskie nie takie głupie jak polaczki !!! . 23.03.12, 22:56 nie dają obcym jak nasi decydenci-preferują SWOICH !!! inna sprawa,że to czasy ZŁOTE DLA KRĘTACZY ,zaś reszta ma tyrać i siedzieć cicho ... Odpowiedz Link Zgłoś