Dodaj do ulubionych

KOSZALIN 2020!!!

06.08.05, 10:20
Jak Waszym zdaniem bedzie wyglądało nasze miasto i sytuacja w nim za 15 lat?
Oczekuję zarówno poważnych jak i dowcipnych wypowiedzi. Wątek zaciągnięty z
forum toruńskiego, gdzie można się nieźle ubawić:)
Obserwuj wątek
          • sloggi Re: KOSZALIN 2020!!! 07.08.05, 23:49
            andre3b napisał:

> Nie ma takiej możliwości żeby się nie zmieniło. Jakbyś się cofnoł o 15 lat to
            > bys K-lina nie poznał...

Ja mam świetną pamięć - pamiętam.
                • andre3b Re: KOSZALIN 2020!!! 08.08.05, 00:21
                  Pamiętam 80 procet "maluchów" na ulicach, szare obdrapane budynki w centrum,
                  które teraz są pięknie odnowione, pamietam sześć skrzyżowań z sygnalizacją
                  świetlną, może z cztery restauracje, z trzy kawiarnie i zero pubów, pamietam
                  jak dziś przeciekający dach amfiteatru, brak fajnych sklepów i podziurawioną jak
                  ser szwajcarski ulice Zwyciestwa. Nie było tez moich ulubinych kręgielni,
                  niezbednych obecnie do życia telefonów komórkowych i internetu. Nie przypominam
                  sobie też żeby
                  istniało wtedy Radio Północ, Plus i TV MAx. Nie było EMKI, MC Donalda, wiele
                  placów w centrum straszyło chwastami i pawilonami pamiętającymi dożynki. Wydaje
                  mi się też że nasz Poliechnika była WSI i gnieździła sie jedynie na Racławickiej
                  i Partyzantów. Pamiętam jesze wiele róznych rzeczy, ale już mi się nie chce
                  pisać. No a teraz czas na Ciebie? Co pamiętasz z przed 15 lat?
          • sikor102 Re: KOSZALIN 2020!!! 07.08.05, 23:58
            Myślę, że Sloggi ma rację. Gdy około 15 lat temu wracałem z wizyty w Koszalinie
            (a bywam b.często) do mojego miasteczka, miałem wrażenie, że wracam z jakiejś
            metropolii, tętniącego życiem miasta. Dzisiaj wracam tylko z trochę większego
            miasta i nic więcej. Wniosek: Koszalin stoi w miejscu, reszta idzie troszkę
            szybciej.
    • andre3b Re: KOSZALIN 2020!!! 08.08.05, 00:51
      Ale jak ruszyłem wątek hehehehehehh Co prawda nikt nie zrozumial moich intencji
      bo tu sami pesymisci na kompach siedzą, ale w ciągu godziny 17 wpisów to chyba
      rekord na tym forum hehehehehheheh
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka